LIVE μετάδοση Πανθυρεατικός – Α.Ε. Σπάρτη, A.O. Kυπαρισσίας – ΠΑΟΚ Κουτσοποδίου

Eπόμενη LIVE ενημέρωση αγώνων τη Κυριακή 31 Μαϊου με τον αγώνα Α.Ε. Σπάρτη – ΠΑΟΚ Κουτσοποδίου

ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ Πανθυρεατικός 0 – 2 τελικό   aesparti Α.Ε. Σπάρτη (0 – 1 ημίχρ)

Γήπεδο Άστρους

Eυχαριστούμε το report24 για τη διάθεση της μετάδοσης

Γκολ: Γεωργακόπουλος το 0 – 1 στο 21′, Τσούκλης το 0 – 2  στο 85′.

Α’ ημίχρονο

17:00 ‘Εναρξη αγώνα

9′ Γεωργακόπουλος μπαίνει στη περιοχή αλλά δεν μπορεί να βρει κάποιον παίκτη

12′ Πρώτο κόρνερ για τους φιλοξενούμενους με τον Σεμερτζίδη από αριστερά

14′ Δεύτερο κόρνερ από δεξιά, Πανάκης δεν πιάνει καλά τη κεφαλιά

16′ Δεύτερο συνεχόμενο κόρνερ για τους γηπεδούχους

21′ Γεωργακόπουλος το 0 – 1 μετά από ασθενή απόκρουση του Σούρσου, το πρώτο σουτ ο Σεμερτζίδης

27′ Σεμερτζίδης καλή ευκαιρία από κοντά δεν μπορεί να κάνει το 0 – 2

35′ Φάουλ σε καλή θέση, κόρνερ για την Α.Ε. Σπάρτη από δεξιά

45′ Λάθος στην άμυνα της Α.Ε. Σπάρτη, καταλήγει σε κίτρινη κάρτα παίκτη των γηπεδούχων

45+1′ Κόρνερ για τους γηπεδούχους

B’ ημίχρονο

Πετρόπουλος στη θέση του Πρασσά

18:01

58′ Tσούκλης κίτρινη

85′ Τσούκλης το 0 – 2 στο 85′ μετά από εκτέλεση φάουλ του Σεμερτζίδη

90+2′ Πολυκρέτης κίτρινη

Πανθυρεατικός: Σούρσος, Μπάρλας Β. Μπάρλας Γ., Σακελλαράκης, Αρφάνης, Σαμαρτζής, Χαρμπαλής, Αδάμης Ι., Μπάρλας Κ., Δημάκος Δ., Αγγελόπουλος Γ.

A.E. Σπάρτη: Γαρόζης, Πρασσάς, Πανάκης, Σπηλιωτόπουλος, Κόπελας, Τσούκλης, Χοτζάϊ, Σεμερτζίδης, Ντορίν, Γεωργακόπουλος, Αναστασάκος.

rp_kyparissias2-150x150.jpgΑ.Ο. Κυπαρισσίας 1 – 0 τελικό  paok_koutsopodiouΠΑΟΚ Κουτσοποδίου (0 – 0 ημίχρ)

Γήπεδο Κυπαρισσίας

Γκολ: Παπαγεωργίου Χ. το 1 – 0 στο 66′.

Την μεγάλη ευκαιρία του 1ου ημιχρόνου είχε ο ΠΑΟΚ Κουτσοποδίου με τον Μουσταφάϊ.