Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 18 Αυγούστου

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα:

12:50FOX SportsBulldogs – BroncosNRL

14:30OTE Sport 3 HDΜπάντμιντον – Ημιτελικά/Τελικοί: Μονό (Γ), Διπλό (Α+Γ)

14:55 ΕΡΤ3/15:00 OTE Sport 4 HDΚανόε/Καγιάκ Σπριντ: Τελικοί (Α+Γ)

15:20ΕΡΤ1/ 15:30 OTE Sport 1 HDΣτίβος: Προκριματικοί (Α+Γ)

16:00ΕΡΤ3  Πάλη: Προκριματικά

16:00ΕΡΤ2  Καταδύσεις – Ημιτελικά: Πλατφόρμα 10μ. (Γ)

17:00 OTE Sport 4 HDΤρίαθλο: Τελικός (Α)

17:00 OTE Sport 2 HD/ 17:30 ΕΡΤ2Πόλο (Α): Θέσεις 5-8/Ημιτελικά

18:00 OTE Sport 6 HDATP MastersΣινσινάτι

18:30ΕΡΤ1Τάε κβον ντο: Προκριματικά

19:00OTE Sport 7 HDΝτινάμο Τιφλίδας – ΠΑΟΚEuropa League – Playoffs

19:00ΕΡΤ3Βόλεϊ (Γ): Ημιτελικά

19:30ΕΡΤ2Ποδηλασία BMX – Τελικός (Α)

20:00OTE Sport 4 HDΠυγμαχία – Ημιτελικά/Τελικός: 51κ (Γ), 56κ (Α), 75κ (Α), 81κ (Α)

20:55ΕΡΤ3Τάε κβον ντο: Προημιτελικά/Ημιτελικά

21:00OTE Sport 5 HDΠαναθηναϊκός – ΜπρέντμπιEuropa League – Playoffs

21:00OTE Sport 3 HDΜπάσκετ (Γ): Ημιτελικά

21:10OTE Sport 2 HDΠόλο (Α): Ελλάδα – Ισπανία

21:10ΕΡΤ1Πόλο (Α): Θέσεις 5-8/Ημιτελικά

22:00ΕΡΤ2Πάλη

22:00Novasports 1Αρόουκα – ΟλυμπιακόςEuropa League Playoffs

22:30OTE Sport 1 HDΚαταδύσεις – Τελικός: Πλατφόρμα 10μ. (Γ)

22:30OTE Sport 2 HDΠόλο (Α): Ημιτελικά

23:00 ΕΡΤ3/OTE Sport 4 HDΧόκεϊ επί χόρτου (Α): Τελικός

23:55OTE Sport 2 HDΠάλη – Ρεπεσάζ/Τελικοί Ελευθέρας: 52κ (Γ), 63κ (Γ), 75κ (Γ)

00:35OTE Sport 1 HDΣτίβος: Τελικοί (Α+Γ)

01:00OTE Sport 3 HD/ΕΡΤ2Μπάσκετ (Γ): Ημιτελικά

01:30ΕΡΤ1Στίβος: Τελικοί (Α+Γ)

01:55ΕΡΤ3Τάε κβον ντο – Τελικοί: 68κ (Α), 57κ (Γ)

02:00OTE Sport 4 HDΤάε κβον ντο – Ρεπεσάζ/Τελικοί: 68κ (Α), 57κ (Γ)

02:00FOX SportsAtlanta Braves – Washington NationalsMLB

02:00OTE Sport 6 HDATP MastersΣινσινάτι

02:30OTE Sport 2 HDΣτίβος – Τελικός: Σφαιροβολία (Α)

03:40OTE Sport 2 HDΣτίβος – Τελικός: Ακοντισμός (Γ)

03:50 ΕΡΤ2/04:35 OTE Sport 1 HDΜπιτς βόλεϊ: Μικρός τελικός (Α)

04:15OTE Sport 3 HDΒόλεϊ (Γ): Ημιτελικά

05:00FOX SportsSan Francisco Giants – New York MetsMLB

06:00OTE Sport 1 HDΜπιτς βόλεϊ: Τελικός (Α)