Bαθμολογία
Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ | 18 | 7 | 6 | 0 | 1 | 20 | 2 |
2. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | 18 | 7 | 6 | 0 | 1 | 22 | 2 |
3. | ΜΟΛΑΪΚΟΣ | 16 | 7 | 5 | 1 | 1 | 15 | 3 |
4. | Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | 13 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 10 |
5. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | 10 | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | 10 |
6. | ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ | 10 | 7 | 3 | 1 | 3 | 5 | 17 |
7. | ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ | 9 | 7 | 3 | 0 | 4 | 12 | 14 |
8. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 5 | 15 |
9. | Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 11 | 20 |
10. | ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | 5 | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 | 9 |
11. | ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | 4 | 7 | 1 | 1 | 5 | 9 | 16 |
12. | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ | 4 | 7 | 1 | 1 | 5 | 7 | 17 |
7η αγωνιστική
Ολυμπιακός Γυθείου 1 – 0 τελικό Αστέρας Βλαχιώτη (0 – 0 ημίχ)
Γκολ: Μπουρελάκος Γ. το 1 – 0 στο 80′,
Διαιτητής: Σελίμος, Boηθοί: Παλαμίδας, Μπούτσαλης
Ολυμπιακός Γυθείου: Mιρτα, Πετρόπουλος, Πατσάκος (46′ Kωστάκος), Καρνιάτης, Καζιάννης, Αναστασάκος,Βλάχος, Παντελής, Σαμπατάκος (83′ Δασκαλάκης), Κατσικάς, Λιγνός (71′ Μπουρελάκος Γ.).
Κωστάκος, Κουτράκος, Σουκούλι, Δασκαλάκης, Μπουρελάκος Γ., Ντουντούμης, Γρηγορακάκης
Αστέρας Βλαχιώτη: Γαρόζης, Λιόσης, Σπηλιωτόπουλος (46′ Χαλίλι), Μπριλλάκης, Τσιμικλής, Σταμογιάννος, Χρήστου, Σπάσιτς (64′ Τσουκαλάς), Νίκιας Γ (70′ Σαραντόπουλος), Μπούνας, Γκόγκας. Χαλίλι
Τσίκαρης, Σαραντόπουλος, Λεϊμονίτης, Μπέμπης, Χαλίλι, Τσουκαλάς, Νίκια Δ.
Κάστρο Μονεμβάσιας 2 – 3 τελικό Απόλλων Ξηροκαμπίου (0 – 1 ημίχ)
Γκολ: Αρνιώτης το 0 – 1 στο 40′, Κυριακόπουλος το 0 – 2, Ατσαβές το 0 – 3,
Τραϊφόρος το 1 – 3, το 2 – 3.
Διαιτητής: Χανδόλιας, Boηθοί: Παναγάκος, Σίγγαρης
Κάστρο Μονεμβάσιας: Χ
Απόλλων Ξηροκαμπίου: Γιαννουλόπουλος, Αρνιώτης, Χριστάκης Γ., Μπέκελης, Γραμματικάκης, Κελεμενης, Ταμπάκης, Σούμπασης (Ατσαβές), Σίδερης, Σταυρόπουλος (Κυριακοπουλος), Χριστάκης (Χριστάκος).
Ήφαιστος Βρονταμά 1 – 2 τελικό Άμιλλα Αγίου Ιωάννη (0 – 2 ημίχ)
Γκολ: Πάντος το 0 – 1 στο 20′ με απευθείας φάουλ, Πάντος το 0 – 2 στο 45′
Kαλογιάννης το 1 – 2,
Διαιτητής: Δημακάκος, Boηθοί: Γιαννόπουλος, Χατζημανώλης
Ήφαιστος Βρονταμά: Φεριζης Νικος, Λατσης, Χατζής, Λυμπερης, Γεωργοπουλος, Φεριζης Γιάννης, Μανιατης, Λακιωτης, Τσακωνας, Παππας, Καλογιαννης Γιώργος
Άμιλλα Αγίου Ιωάννη: Λαμπρακος, Κουράκλης (32′ Ηλιόπουλος Τάσος), Βασιλείου, Κατσουλης, Ρηγοπουλος, Παντος, Κοκκολης, Δημακος, Ηλιοπουλος Χρ., Φλουδας,Τσακωνάκος (40′ Κονίνης)
Μολαϊκός 0 – 0 τελικό Ατρόμητος Συκέας (0 – 0 ημίχ)
Γκολ:
Moλαϊκός:
Ατρόμητος Συκέας:
Διαιτητής: Αγρανιώτης, Boηθοί: Μπούτσαλης, Σόβολος
Α.Ο. Αγγελώνας 1 – 3 τελικό Α.Ε. Πελλάνας Καστορείου (1 – 1 ημίχ)
Γκολ: Παπαδακης το 1 – 0, Πάολο το 1 – 1, Παολο το 1 – 2, Μαρίνος το 1 – 3,
Σικαλόπουλος έχει χάσει πέναλτι στο πρώτο ημίχρονο
Α.Ο. Αγγελώνας:
A.E. Πελλάνας Καστορείου:
Διαιτητής: Λιάρος, Boηθοί: Αλειφερόπουλος, Ξανθάκος
Λεωνίδας Γλυκόβρυσης 0 – 1 τελικό Ευρώτας Έλους (0 – 0 ημίχ)
Γκολ: Ροντσέα το 0 – 1,
Λεωνίδας Γλυκόβρυσης:
Ευρώτας Έλους:
Διαιτητής: Παλαμίδας, Boηθοί: Δημακάκος, Μανωλακάκη
8η αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
---|---|---|---|---|
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ | ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ | Σάββατο | 12/11/16 | 15:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | Σάββατο | 12/11/16 | 15:00 |
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ | ΣΥΚΕΑΣ | Σάββατο | 12/11/16 | 15:00 |
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 13/11/16 | 15:00 |
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ | ΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ” | Κυριακή | 13/11/16 | 15:00 |
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | Κυριακή | 13/11/16 | 15:00 |
ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να διαβάσετε τα νέα των τοπικών πρωταθλημάτων ποδοσφαίρου της Λακωνίας