Αστέρας Βλαχιώτη 4 – 0 τελικό Απόλλων Ξηροκαμπίου ( – ημίχ)
Γκολ: Μπούνας το 1 – 0, Λιόσης το 2 – 0 στην επαναφορά μετά από εκτέλεση πέναλτι
Ρασσιάς το 3 – 0 στο 25′,
Αστέρας Βλαχιώτη: Γαρόζης, Τσουκαλάς, Ρασσιας, Τσώνης, μπριλλάκης, Λιόσης, Τσιμικλής, Σταμογιαννος, Χαλίλι, Μπούνας, Σαραντόπουλος.
Απόλλων Ξηροκαμπίου:
Ολυμπιακός Γυθείου 0 – 0 τελικό Α.Ε. Πελλάνας Καστορείου (0 – 0 ημίχ)
Oλυμπιακός Γυθείου: Μίρτα, Πετρόπουλος, Σπυρόπουλος, Γρηγορακάκης, Καρνιάτης, Βλάχος, Αναστασάκος, Σουκούλι, Τζανετάκος, Κατσικάς, Παντελής.
Α.Ε. Πελλάνας Καστορείου: Μακρής, Μπακιρτζίδης, Νινιός, Δούμουρας, Ζώης, Μπεντεβής, Μαρίνος, Αποστολόπουλος, Πετρούλιας, Μανιάτης, Σικαλόπουλος. Χαντζής, Τσαρπαλής, Σιγαλός.
Ήφαιστος Βρονταμά 0 – 3 τελικό Μολαϊκός (0 – 1 ημίχ)
Γκολ: Τραϊφόρος τo 0 – 1 στο 1′, Γκέρτι το 0 – 2, Τραϊφόρος το 0 – 3
Ήφαιστος Βρονταμά:
Μολαϊκός: Γραμματικάκης, Βλάχος, Τραίφορος, Ζώταλης, Μεσίνι, Ρουμάνης, Χοτζάι, Ζώρας, Σαρίδης,Σεμερτζίδης, Κομιώτης.
Α.Ο. Αγγελώνας 0 – 1 τελικό Ευρώτας Έλους (0 – 1 ημίχ)
Γκολ: Πατσουράκος το 0 – 1.
Α.Ο. Αγγελώνας:
Ευρώτας Έλους:
Λεωνίδας Γλυκόβρυσης 1 – 1 τελικό Ατρόμητος Συκέας (1 – 0 ημίχ)
Γκολ: Μινέα το 1 – 0 με πέναλτι στο 45′, Οζόζι το 1 – 1 στο 83′.
Λεωνίδας Γλυκόβρυσης: Κιοσε, Χριστακακος, Τζανης, Ντεντες, Αλεξακης , Μάνος, Υμερι, Μαργαριτης, Γεωργαντωνης, Καλλης, Μινεα.
Ατρόμητος Συκέας: Ρουσιαμάνης, Αναστασάκης, Κανελλάκης, Ιόργκου, Σαργκάνης, Πορφύρης, Κουτρουλάκης Αλ., Οζόζι, Κρίσαφι, Βελιανίτης, Κουτρουλάκης Γ.
Κάστρο Μονεμβάσιας 1 – 2 τελικό Άμιλλα Αγίου Ιωάννη (0 – 0 ημίχ)
Γκολ: Λαμπρινός το 0 – 1, το 1 – 1, Βασιλείου το 1 – 2.
Κάστρο Μονεμβάσιας:
Άμιλλα Αγίου Ιωάννη: Λαμπράκος, Βασιλείου, Τσακωνάκος, Κατσούλης, Ρηγόπουλος, Δημάκος, Φλούδας (65′ Παπαρδάκης), Πάντος, Γραμματικός (87′ Ιβανόφ), Στυλιανάκος, Τσαμανδουρας (46′ Λαμπρινός).
Ήφαιστος Βρονταμά – Μολαϊκός
Αστέρας Βλαχιώτη – Απόλλων Ξηροκαμπίου
Α.Ο. Αγγελώνας – Ευρώτας Έλους
18η αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
---|---|---|---|---|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ | ΣΥΚΕΑΣ | Σάββατο | 04/02/17 | 15:00 |
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | ΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ” | Σάββατο | 04/02/17 | 15:00 |
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ | Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ | Κυριακή | 05/02/17 | 15:00 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ | Κυριακή | 05/02/17 | 15:00 |
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ | ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | Κυριακή | 05/02/17 | 15:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | Κυριακή | 05/02/17 | 15:000 |