Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 26 Αυγούστου

COSMOTE SPORT 5

GP Βρετανίας, 3ες ελεύθερες δοκιμές
Moto 3

10:55
EUROSPORT 2

Καταδύσεις – 3μ. γυναικών
Πανεπιστημιάδα

11:00
EUROSPORT

Στίβος
Πανεπιστημιάδα

11:00
COSMOTE SPORT 8

Αμβούργο, προημιτελικά ανδρών
World Tour Beach Volley

11:05
COSMOTE SPORT 6

GP Βελγίου, 3ες ελεύθερες δοκιμές
Formula 1

11:50
COSMOTE SPORT 5

GP Βρετανίας, 3ες ελεύθερες δοκιμές
Moto GP

11:50
COSMOTE SPORT 8

Αμβούργο, προημιτελικά ανδρών
World Tour Beach Volley

12:20
COSMOTE SPORT 5

GP Βρετανίας, 3ες ελεύθερες δοκιμές
Moto 2

12:50
COSMOTE SPORT 8

Αμβούργο, μικρός τελικός γυναικών
World Tour Beach Volley

13:35
COSMOTE SPORT 3

Ζανκτ Πάουλι – Χάιντενχαϊμ
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
EUROSPORT 2

Κολύμβηση
Πανεπιστημιάδα

14:00
COSMOTE SPORT 5

GP Βρετανίας, Κατατακτήριες δοκιμές
Moto 3

14:30
COSMOTE SPORT 1

Μπόρνμουθ – Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
EUROSPORT

Tour de l’avenir, 8ο ετάπ
Ποδηλασία

14:30
COSMOTE SPORT 6

GP Βελγίου, Κατατακτήριες δοκιμές
Formula 1

14:50
COSMOTE SPORT 8

Αμβούργο, τελικός γυναικών
World Tour Beach Volley

15:00
COSMOTE SPORT 5

GP Βρετανίας, 4ες ελεύθερες δοκιμές
Moto GP

15:25
COSMOTE SPORT 5

GP Βρετανίας, Κατατακτήριες δοκιμές
Moto GP

16:05
EUROSPORT

Γύρος της Ισπανίας, 8ο ετάπ
Ποδηλασία

16:15
COSMOTE SPORT 3

Μπάγερ Λεβερκούζεν – Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 4

Στουτγάρδη – Μάιντς
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

16:30
COSMOTE SPORT 7

Άουγκσμπουργκ – Γκλάντμπαχ
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

16:30
COSMOTE SPORT 1

Βέρντερ – Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 2

Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Αμβούργο, προημιτελικά ανδρών
World Tour Beach Volley

16:50
COSMOTE SPORT 5

GP Βρετανίας, Κατατακτήριες δοκιμές
Moto 2

17:00
COSMOTE SPORT 8

Αμβούργο, προημιτελικά ανδρών
World Tour Beach Volley

18:05
NOVASPORTS 4

Ναντ – Λιόν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:15
COSMOTE SPORT 2

Τζένοα – Γιουβέντους
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 4

Μπενεβέντο – Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 2

Παναιτωλικός – Ατρόμητος
Super League

19:15
COSMOTE SPORT 7

Αλαβές – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:15
NOVASPORTS 3

Πλατανιάς – Ξάνθη
Super League

19:15
COSMOTE SPORT 3

Ντόρτμουντ – Χέρτα
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 5

Νότιγχαμ Φόρεστ – Λιντς
Championship Αγγλίας

19:30
COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Λέστερ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
FOX

Toronto Blue Jays – Minnesota Twins
MLB

20:00
NOVASPORTS 4

Τουλούζ – Ρεν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
COSMOTE SPORT 2

Λεβάντε – Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:15
COSMOTE SPORT 4

Τζιρόνα – Μάλαγα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:15
NOVASPORTS 1

Λαμία – Ολυμπιακός
Super League

21:30
COSMOTE SPORT 1

Ρόμα – Ίντερ
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 8

Ρίο Άβε – Μπενφίκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30
COSMOTE SPORT 2

Λας Πάλμας – Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

23:15