Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Α΄όμιλος) (2η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | Κυριακή | 24/09/17 | 17:00 | ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. | ||
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ | ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ | Κυριακή | 24/09/17 | 17:00 | ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΠΟΥΛΟΣ Ι. | ||
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Β΄όμιλος) (2η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ | ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ | Σάββατο | 23/09/17 | 17:00 | ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. | ||
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ | ΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ” | Κυριακή | 24/09/17 | 17:00 | ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π. | ||
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Γ΄όμιλος) (2η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 23/09/17 | 17:00 | ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. | ||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 24/09/17 | 17:00 | ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. | ||
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Δ΄όμιλος) (2η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ | ΒΡΟΝΤΑΜΑ | Σάββατο | 23/09/17 | 17:00 | ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. | ||
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Κυριακή | 24/09/17 | 17:00 | ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. | ||
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Ε΄όμιλος) (2η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ | ΣΥΚΕΑΣ | Σάββατο | 23/09/17 | 17:00 | ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | ||
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Κυριακή | 24/09/17 | 17:00 | ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν. | ||
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( ΣΤ΄όμιλος) (2η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Κυριακή | 24/09/17 | 17:00 | ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. | ||
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Ζ΄όμιλος) (4η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ | ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ | Κυριακή | 24/09/17 | 17:00 | ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΛΕΡΙΚΟΣ Β., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. | ||
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ | Κυριακή | 24/09/17 | 17:00 | ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. |
- Τοπικό Λακωνίας
- Αμυκλιακός
- Απόλλων Ξηροκαμπίου
- Αστέρας Βλαχιώτη
- Ευρώτας Έλους
- Λεωνίδας Γλυκόβρυσης
- Μολαϊκός
- Νέος Ποδοσφαιρικός Σύλλογος Δήμου Σπάρτης - Π.Σ. "Η Σπάρτη"
- Ολυμπιακός Γυθείου
- Ποδόσφαιρο