Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 24 Σεπτεμβρίου

EUROSPORT

Παγκόσμιο πρωτάθλημα δρόμου Bergen, Norway
Ποδηλασία

11:00
COSMOTE SPORT 5

GP Αραγωνίας, Αγώνας
Moto 3

11:45
COSMOTE SPORT 2

Εσπανιόλ – Ντεπορτίβο Λα Κορούνια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
COSMOTE SPORT 5

GP Αραγωνίας, Αγώνας
Moto 2

13:05
COSMOTE SPORT 7

Σαμπντόρια – Μίλαν
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 6

Λειψία – Ανόβερο
Γερμανικό Πρωτάθλημα

13:30
NOVASPORTS 2

Ουτρέχτη – Αϊντχόφεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 3

Μπόχουμ – Ίνγκολσταντ
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:30
COSMOTE SPORT 5

GP Αραγωνίας, Αγώνας
Moto GP

14:30
NOVASPORTS 5

Σέφιλντ Γουένσντεϊ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Championship Αγγλίας

15:15
NOVASPORTS 3

Άγιαξ – Φιτέσε
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

15:30
COSMOTE SPORT 7

Κάλιαρι – Κιέβο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 2

ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα
Super League

16:00
COSMOTE SPORT 8

Κροτόνε – Μπενεβέντο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 1

Ίντερ – Τζένοα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 6

Βερόνα – Λάτσιο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 4

ATP 250: Moselle Open, τελικός
Τένις

16:00
COSMOTE SPORT 3

Ανόβερο – Κολονία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 2

Χετάφε – Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
COSMOTE SPORT 4

Ηράκλειο (Μικρός τελικός)
Τουρνουά Μπάσκετ

18:00
COSMOTE SPORT 1

Μπράιτον – Νιουκάστλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:00
NOVASPORTS 2

Πανιώνιος – ΑΕΛ
Super League

18:15
NOVASPORTS 3

Κέρκυρα – Λεβαδειακός
Super League

18:15
ACTION 24

Χόμπρο – Μπρόντμπι
Πρωτάθλημα Δανίας

19:00
COSMOTE SPORT 7

Σασουόλο – Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 3

Μπάγερ Λεβερκούζεν – Αμβούργο
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 2

Έιμπαρ – Θέλτα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 8

Βίβε Κίελτσε – Κίελ
Χάντμπολ

19:30
FOX SPORTS

Eagles – Giants
NFL

20:00
NOVASPORTS 1

ΑΕΚ – Ολυμπιακός
Super League

20:30
COSMOTE SPORT 4

Ηράκλειο, Τελικός
Τουρνουά Μπάσκετ

20:30
EUROSPORT

Sporting Kansas City – Los Angeles Galaxy
Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS)

21:00
COSMOTE SPORT 1

Φιορεντίνα – Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Σοσιεδάδ – Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 2

Μαρσέιγ – Τουλούζ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 7

Μινεσότα Λινξ – Λος Άντζελες Σπαρκς (Τελικοί)
WNBA

22:30
FOX SPORTS

Chargers – Chiefs
NFL

23:25