Α’ κατηγορία: Aναλυτικά στοιχεία πρώτης αγωνιστικής

  Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 3 1 1 0 0 1 0
 
2. ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ 3 1 1 0 0 3 0
3. ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ 3 1 1 0 0 2 0
4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ 3 1 1 0 0 2 1
5. Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ 3 1 1 0 0 3 2
6. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. 0 0 0 0 0 0 0
7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ 0 1 0 0 1 1 2
8. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ 0 1 0 0 1 0 1
9. ΜΟΛΑΪΚΟΣ 0 1 0 0 1 2 3
 
10. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 0 1 0 0 1 0 2
11. Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ 0 1 0 0 1 0 3

 

1η αγωνιστική

Κάστρο Γερακίου 0 – 1 τελικό Ολυμπιακός Γυθείου (0 – 1 ημίχ)

Γκολ: Τσίκαρης το 0-1 στο 43′

Κόκκινη: Βλάχος με δεύτερη κίτρινη στο 35′.

Κάστρο Γερακίου: Βλάχος, Τσαρούχας, Μάρκου (36′ Δρούσιας), Σακελλαρίου, Μαρούδας, Χότζα, Νίκιας Δ., Νίκιας Γ., Ρίζος (82′ Τσιπουρας), Ζουμπούκος (57′ Κουρμπέλης), Παπαγεωργίου (50′ Αποστολόπουλος).

Ολυμπιακός Γυθείου: Βαν ντε Γιούχε, Καρνιάτης (67′ Πετρόπουλος), Κουρτέσης, Αναστασάκος, Λαμπρόπουλος, Γκατιάγκα, Λιβάνης, Τσίκαρης (46′ Λιγνός), Πλεμμένος, Καζαντζης, Ρασσιάς

Απόλλων Ξηροκαμπίου 1 – 2 τελικό Ατρόμητος Συκέας (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Κουτρούλακης Αλ. το 0 – 1 στο 71′, Παπάς με απευθείας κόρνερ το 1 – 1 στο 89′,

Μεσίνι εκτελεί φάουλ αλλάζει πορεία η μπάλα, 1-2 στο 94′.

Απόλλων Ξηροκαμπίου: Ρηγάκος, Κωστάκης, Χριστάκης, Σίδερης (63′ Ατσαβές), Σπυρόπουλος, Σούμπασης (78′ Φωτόπουλος Θ.), Βόχαλης, Ταμπάκης, Γραμματικάκης (Διαμαντάκος), Φωτόπουλος, Παπάς.

Ατρόμητος Συκέας: Ρουσιαμάνης, Αναστασάκης, Μεσίνι, Κότσαλης, Καράμπελας, Σαργκάνης, Κουτρουλάκης Γ, Κουτρουλάκης Α., Ντορίν (Μιχελάκος), Ελμαζάϊ (61′ Αλεξάκης), Κοντάκος.

Α.Ε. Πελλάνας Καστορείου 3 – 2 τελικό Μολαϊκός (0 – 1 ημίχ)

Γκολ: Χατζησημιώτης το 0-1 στο 45′, Αναστασάκος με πέναλτι το 1 – 1 στο 48′,

Κολλιόπουλος το 2 – 1 στο 60′, Κομιώτης το 2 – 2 με πέναλτι στο 73′,

Αναστασάκος το 3 – 2 με πέναλτι στο 77′.

Ρασσιάς με δεύτερη κίτρινη αποβλήθηκε στο 91′.

Α.Ε. Πελλάνας Καστορείου: Δημητρέλης, Κατσιαφούρος, Ζώης, Ρασσιάς. Παναγιωτόπουλος, Αποστολίδης (70′ Ζαραφέτας), Γεωργαντάς, Δρόσος (91′ Αντωνακας), Σικαλόπουλος (81′ Αϊβαλιώτης), Κολλιόπουλος, Αναστασάκος.

Μολαϊκός: Γραμματικάκης, Βλάχος, Αβδούλλος, Κλογκέρι (85′ Σκουρτάι), Ζώταλης, Ρουμάνης (71′ Μερτζάνης), Κουτσογιαννόπουλος (58′ Γραμματικάκης), Χατζησημιώτης (71′ Τσιριγώτης), Κομιώτης, Τραϊφόρος Γ., Τραϊφορος Αρ.

Α.Ο. Αγγελώνας 0 – 3 τελικό Άμιλλα Αγίου Ιωάννη (0 – 2 ημίχ)

Γκολ: Στυλιανάκος το 0 – 1 με πέναλτι στo 8′, Φλούδας το 0-2 στο 42′, Γραμματικός το 0 – 3 στο 79′.

Α.Ο. Αγγελώνας: Παναρίτης, Κουλούρης, Λεκάκης, Αλεξάκης, Πραγαλος, Μουτσατσος, Βλάχος, Παπαδακης, Κουφάκος, Μπενετάτος, Λεκάκης Γ.

Άμιλλα Αγίου Ιωάννη: Σαματας, Βασιλείου, Τσακωνάκος, Δημάκος, Κοκκόλης, Πάντος, Ηλιόπουλος (87′ Σπυρόπουλος), Φλούδας (68′ Καρμοίρης), Χίος (82′ Γκλέκας), Στυλιανάκος, Γραμματικός (80′ Παπαρδάκης).

Ευρώτας Έλους 2 – 0 τελικό Λεωνίδας Γλυκόβρυσης (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Κρισάφι το 1 – 0 στο 12′, Κρισάφη το 2 – 0 στο 44′.

Ευρώτας Έλους: Κορτεσης, Μ. Ροντσέα, Ορφανός, Σκλαβενιτης, Σπηλιωτοπουλος. Κολλάτος (Μανουσόπουλος), Κλάψης, Κουτσοβασίλς (Αρ. Μιχελάκος), Χαλίλι, Κρισάφη, Κ. Ροντσέα (Μαραγκός).

Λεωνίδας Γλυκόβρυσης: Μάντζιος, Λάτσης, Αλεξάκης, Ντέντες, Γρηγορακάκης, Λιακάκος, Αναγνωστόπουλος (75′ Θεοδωρακάκης), Καλλής (30′ Κυριακόπουλος), Μπέμπης, Μανωλάκος (62′ Τομόρι), Χριστάκης.

 

2η αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 14/10/17 16:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 15/10/17 16:00
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Κυριακή 15/10/17 16:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 15/10/17 16:00
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15/10/17 16:00