Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 29 Οκτωβρίου

COSMOTE SPORT 4

Νιου Ορλίνς Πέλικανς – Κλίβελαντ Καβαλίερς
NBA

02:00
FOX SPORTS

Houston Astros – Los Angeles Dodgers
MLB

03:00
COSMOTE SPORT 5

GP Μαλαισίας: Αγώνας
Moto 3

05:45
COSMOTE SPORT 5

GP Μαλαισίας: Αγώνας
Moto 2

07:05
EUROSPORT 2

Tour of Hainan, 2ο ετάπ
Ποδηλασία

08:00
COSMOTE SPORT 5

GP Μαλαισίας: Αγώνας
Moto GP

08:30
NOVASPORTS 2

Φρανκφούρτης
Μαραθώνιος

11:00
COSMOTE SPORT 7

Ράλι Βρετανίας, SS18 Brenig 1
WRC

11:00
COSMOTE SPORT 7

Πέζαρο – Κρεμόνα
Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:00
COSMOTE SPORT 2

Χετάφε – Ρεάλ Σοσιεδάδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
COSMOTE SPORT 4

Μπαρτσελόνα – Μούρθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 8

Μπενεβέντο – Λάτσιο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
NOVASPORTS 1

Φιτέσε – Αϊντχόφεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

13:30
NOVASPORTS 3

Μπέρμιγχαμ – Άστον Βίλα
Championship Αγγλίας

14:00
COSMOTE SPORT 5

Ράλι Βρετανίας, SS21 Brenig 2 Power Stage
WRC

14:00
COSMOTE SPORT 3

Ντούισμπουργκ – Ουνιόν Βερολίνου
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:30
ΕΡΤ3

Δόξα Δράμας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Football League

15:00
COSMOTE SPORT 7

ATP 500 Βιέννη, τελικός
Τένις

15:00
NOVASPORTS 2

Ξάνθη – Ατρόμητος
Super League

15:00
FOX SPORTS

Browns – Vikings
NFL

15:30
COSMOTE SPORT 1

Μπράιτον – Σαουθάμπτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

15:30
COSMOTE SPORT 8

Κροτόνε – Φιορεντίνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 5

Νάπολι – Σασουόλο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 6

ATP 500 Βασιλεία, τελικός
Τένις

16:00
COSMOTE SPORT 4

Γαλατάσαραϊ – Φενέρμπαχτσε
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

16:00
COSMOTE SPORT 3

Βέρντερ – Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ1

Άρης – Ολυμπιακός
Α1 Μπάσκετ

17:00
COSMOTE SPORT 2

Ζιρόνα – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 3

Λαμία – Πλατανιάς
Super League

17:15
NOVASPORTS 2

Παναιτωλικός – Απόλλων Σμύρνης
Super League

17:15
ERT.GR

ΠΑΟΚ – Κηφισιά
Volley League

18:00
COSMOTE SPORT 1

Λέστερ – Έβερτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:00
COSMOTE SPORT 7

Μπολόνια – Βενέτσια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

18:00
COSMOTE SPORT 3

Στουτγκάρδη – Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
ACTION 24

Άαλμποργκ – Οντένσε
Πρωτάθλημα Δανίας

19:00
ΕΡΤ3

Ελλάδα – Τουρκία
Χάντμπολ

19:00
FOX SPORTS

Tampa Bay Buccaneers – Carolina Panthers
NFL

19:00
EUROSPORT

Six-day Track Championship London, United Kingdom
Ποδηλασία

19:15
NOVASPORTS 1

Πανιώνιος – ΑΕΚ
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 2

Έιμπαρ – Λεβάντε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 6

Βαλένθια – Γκραν Κανάρια
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:30
COSMOTE SPORT 8

Μόντσα – Καλάμπρια
SuperLega

19:30
ΕΡΤ2

GP Μεξικού, Αγώνας
Formula 1

21:00
COSMOTE SPORT 5

GP Μεξικού, Αγώνας
Formula 1

21:00
COSMOTE SPORT 2

Μάλαγα – Θέλτα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 1

Τορίνο – Κάλιαρι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 2

Λιλ – Μαρσέιγ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
EUROSPORT 2

ISU Grand Prix – Skate Canada, Γκαλά
Ρυθμική Γυμναστική

22:00
COSMOTE SPORT 4

Ιντιάνα Πέισερς – Σαν Αντόνιο Σπερς
NBA

22:30
FOX SPORTS

Washington Redskins – Dallas Cowboys
NFL

22:30