Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 5 Νοεμβρίου

EUROSPORT 2

Tour of Hainan, 9ο ετάπ
Ποδηλασία

07:00
NOVASPORTS 1

WTA Tour Zhukai, Κίνα
Τένις

07:30
NOVASPORTS 1

WTA Tour Zhukai, Κίνα
Τένις

10:00
COSMOTE SPORT 2

Λεβάντε – Ζιρόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
COSMOTE SPORT 4

Μπρέσια – Ρέτζο Εμίλια
Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:00
COSMOTE SPORT 7

Ίντερ – Τορίνο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
NOVASPORTS 1

Ντεν Χάαγκ – Φέγενορντ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 8

Μούρθια – Ομπραντόιρο
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:30
COSMOTE SPORT 6

Ανόβερο – Γκέπινγκεν
Χάντμπολ

13:30
COSMOTE SPORT 1

Τότεναμ – Κρίσταλ Πάλας
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 3

Φορτούνα Ντίσελντορφ – Χάιντενχαϊμ
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:30
NOVASPORTS 2

Ολυμπιακός – Πλατανιάς
Super League

15:00
ΕΡΤ3

Τρίκαλα – Άρης
Football League

15:00
ERT.GR

Καλλιθέα – Παναχαϊκή
Football League

15:00
NOVASPORTS 4

Άγιαξ – Ουτρέχτη
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

15:30
ΕΡΤ1

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός (Ημιτελικά)
Κύπελλο Ελλάδος-Μπάσκετ

16:00
COSMOTE SPORT 4

Φιορεντίνα – Ρόμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 5

Γιουβέντους – Μπενεβέντο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 7

Κιέβο – Νάπολι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 8

Λάτσιο – Ουντινέζε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 6

ATP Masters Παρίσι, τελικός
Τένις

16:00
EUROSPORT

Νέας Υόρκης
Μαραθώνιος

16:15
COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Σίτι – Άρσεναλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:15
COSMOTE SPORT 3

Κολονία – Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:15
NOVASPORTS 3

Κέρκυρα – ΑΕΛ
Super League

17:15
NOVASPORTS 2

Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Γιάννινα
Super League

17:15
COSMOTE SPORT 2

Θέλτα – Αθλέτικ Μπιλμπάο
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 4

Αϊντχόφεν – Τβέντε
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

17:45
NOVASPORTS 5

Μαρσέιγ – Καέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
COSMOTE SPORT 5

Σέγκεντ – Ράιν Νέκαρ Λέβεν
Χάντμπολ

18:15
ΕΡΤ1

Άρης – Ολυμπιακός (Ημιτελικά)
Κύπελλο Ελλάδος-Μπάσκετ

18:30
EUROSPORT 2

W Cup Track Pruskow, Poland
Ποδηλασία

18:30
COSMOTE SPORT 1

Τσέλσι – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
ACTION 24

Χόμπρο – Άαλμποργκ
Πρωτάθλημα Δανίας

19:00
COSMOTE SPORT 3

Βόλφσμπουργκ – Χέρτα
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 7

Μόντενα – Τσιβιτανόβα
SuperLega

19:15
NOVASPORTS 1

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Σοσιεδάδ – Έιμπαρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 6

Ουνικάχα – Μπασκόνια
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:30
FOX SPORTS

Eagles – Broncos
NFL

20:00
COSMOTE SPORT 8

Βιτόρια Γκιμαράες – Μπενφίκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:00
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Μαδρίτης – Λας Πάλμας
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 1

Σασουόλο – Μίλαν
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 2

Σεντ Ετιέν – Λιόν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
EUROSPORT

Toronto FC – New York Red Bulls
Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS)

22:00
COSMOTE SPORT 8

Σπόρτινγκ – Μπράγκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:15
COSMOTE SPORT 4

Λος Άντζελες Κλίπερς – Μαϊάμι Χιτ
NBA

22:30