Α’ κατηγορία: Βαθμολογία, αναλυτικά στοιχεία 5ης αγωνιστικής

  Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 12 4 4 0 0 13 0
 
2. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ 12 4 4 0 0 12 1
3. Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ 12 5 4 0 1 10 6
4. ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ 10 4 3 1 0 10 2
5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ 7 5 2 1 2 10 6
6. ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ 6 5 2 0 3 5 10
7. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. 4 4 1 1 2 9 8
8. ΜΟΛΑΪΚΟΣ 4 5 1 1 3 4 5
9. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ 3 5 1 0 4 4 15
 
10. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 2 5 0 2 3 0 10
11. Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ 0 4 0 0 4 2 16
 

5η αγωνιστική 

Κυριακή 12 Νοεμβρίου

Άμιλλα Αγίου Ιωάννη  1 – 0 τελικό Μολαϊκός

Γκολ:  Γραμματικός το 1 – 0 στο 1′
Κόκκινες: 

 Σάββατο 11 Νοεμβρίου

Ολυμπιακός Γυθείου 2 – 0 τελικό Πανγυθεατικός (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Πλεμμένος με απευθείας φάουλ το 1 – 0 στο 33′, Καζαντζής το 2 – 0 στο 67′,

Ολυμπιακός Γυθείου: Βαν ντε Γούιχε, Καρνιάτης, Κουρτέσης, Λαμπρόπουλος, Λιγνός (Κοθρούλας), Γκαντιάγκα, Λιβάνης, Τσικαρης, Πλεμμενος, Ρασσιας (Τζερεμές), Καζαντζης.

Πανγυθεατικός: Καβαλιώτης, Καζιάνης, Γκάτζιος, Χρυσικάκος, Αγγάνης, Μπερδούσης, Βασιλούνης, Παντελής, Γεωργακόπουλος, Λιγνός, Σαμπατάκος.

 

Ευρώτας Έλους 5 – 0 τελικό Α.Ο. Αγγελώνας (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Καρκατσίνας το 1 – 0, Καρκατσίνας το 2 – 0, Kλάψης το 3 – 0,

Κουτσοβασίλης το 4 – 0,  Χαλίλι το 5 – 0, 

Eυρώτας Έλους: Κορτεσης, Μανταλιν, Ορφανος, Μαραγκος, Σπηλιωτόπουλοε, Ζαχαρης, Κλαψης, Μιχελακος, Χαλιλι, Καρκατσινας, Κρυσαφι.

Α.Ο. Αγγελώνας:

 

A.E. Πελλάνας Καστορείου 1 – 2 τελικό Κάστρο Γερακίου (0 – 1 ημίχ)

Γκολ: Χριστάκος το 0 – 1, Σικαλόπουλος το 1 – 1, Αποστολόπουλος το 1 – 2 στο 86′, 

Α.Ε. Πελλάνας Καστορείου: Μακρης, Δρόσος, Κατσιαφουρος, Παναγιώτοπουλος, Ζωής, Πιλιαφάς, Σικαλοπουλος, Κολλιοπουλος, Αϊβαλιώτης, Ρασσιας, Μπίσσιας.

Κάστρο Γερακίου:  Δρουσιας, Κουρμπελης, Παπαγεωργου, Σακελλάρης, Ζουμπουκος, Χοτζα, Νικιας Γ., Παπαγεωργιου, Ριζος, Χριστακος, Αποστολοπουλος.

Αγωνίστηκαν τέσσερις ποδοσφαιριστές κάτω από 16.

Λεωνίδας Γλυκόβρυσης 0 – 0 τελικό Απόλλων Ξηροκαμπίου (0 – 0 ημίχ)

Λεωνίδας Γλυκόβρυσης:  Μάντζιος, Αλεξάκης, Γρηγορακάκης, Αναγνωστόπουλος, Μπούτσαλης, Θεοδωρακάκης, Λάτσης, Μανωλάκος, Χριστάκης, Μπέμπης. 

Απόλλων Ξηροκαμπίου: Ρηγάκος, Χριστάκης, Ατσαβές, Ρηγόπουλος, Σίδερης, Σπυρόπουλος, Κωστάκος, Φωτόπουλος, Σούμπασης, Διαμαντάκος, Βόχαλης.

6η αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 18/11/17 15:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Σάββατο 18/11/17 15:00
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΕΛΟΥΣ «Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ» Κυριακή 19/11/17 15:00
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 19/11/17 15:00
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 19/11/17 15:00