Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 10 Δεκεμβρίου

FOX

Xavier – Colorado
NCAA

00:00
FOX

Lightning – Jets
NHL

02:00
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Σοθιεδάδ – Μάλαγα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
COSMOTE SPORT 6

Ρεάλ Μαδρίτης – Μούρθια
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:30
COSMOTE SPORT 8

Φούχσε – Μέλσουνγκεν
Χάντμπολ

13:30
COSMOTE SPORT 7

Κιέβο – Ρόμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 5

Σαουθάμπτον – Άρσεναλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 3

Κολονία – Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

14:30
ΕΡΤ3

Δόξα Δράμας – Άρης
Football League

15:00
NOVASPORTS 2

Απόλλων Σμύρνης – Αστέρας Τρίπολης
Super League

15:00
NOVASPORTS 4

Ουτρέχτη – Φέγενορντ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

15:30
COSMOTE SPORT 8

Ουντινέζε – Μπενεβέντο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 7

Σπαλ – Βερόνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 6

Νάπολι – Φιορεντίνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 1

Λίβερπουλ – Έβερτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:15
COSMOTE SPORT 3

Ανόβερο – Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ2

Νίκη Αιγινίου – Παναχαϊκή
Volley League

17:00
ΕΡΤ1

Άρης – Παναθηναϊκός
Basket League

17:00
COSMOTE SPORT 2

Μπέτις – Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 3

ΠΑΣ Γιάννινα – Λαμία
Super League

17:15
NOVASPORTS 2

Ατρόμητος – Λεβαδειακός
Super League

17:15
NOVASPORTS 4

Άγιαξ – Αϊντχόφεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

17:45
COSMOTE SPORT 5

Βαρέζε – Κάπο ντ’Ορλάντο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

18:00
COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
ACTION 24

Μπρόντμπι – Άαρχους
Πρωτάθλημα Δανίας

19:00
COSMOTE SPORT 3

Άουγκσμπουργκ – Χέρτα
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 7

Σασουόλο – Κροτόνε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 4

ΑΕΚ – Ολυμπιακός
Basket League

19:00
NOVASPORTS 1

ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 6

Εστουδιάντες – Βαλένθια
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:30
COSMOTE SPORT 2

Λεβάντε – Αθλέτικ Μπιλμπάο
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Βιγιαρεάλ – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 1

Μίλαν – Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 2

Μαρσέιγ – Σεντ Ετιέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 8

Βιτόρια Σετούμπαλ – Πόρτο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:15
COSMOTE SPORT 4

Ντιτρόιτ Πίστονς – Μπόστον Σέλτικς
NBA

23:00