Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 25 Φεβρουαρίου

COSMOTE SPORT 4

Φιλαντέλφια 76ερς – Ορλάντο Μάτζικ
NBA

00:00
EUROSPORT

Μπόμπσλεϊ, Τετραθέσιο ανδρών
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

02:15
ΕΡΤ2

Κέρλινγκ, Γυναίκες – Τελικός
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

02:50
COSMOTE SPORT 8

ATP 250: Delray Beach, ημιτελικά
Τένις

03:00
EUROSPORT

Μπόμπσλεϊ, Τετραθέσιο ανδρών – Τελικός
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

04:00
COSMOTE SPORT 7

Αριζόνα – Όρεγκον
NCAA

05:15
EUROSPORT 2

Χόκεϊ επί πάγου, Άνδρες – Τελικός
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

06:00
EUROSPORT

Χόκεϊ επί πάγου, Άνδρες – Τελικός
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

06:00
EUROSPORT

Cross country, Μαζική εκκίνηση 30 χλμ γυναικών
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

08:45
COSMOTE SPORT 2

Βιγιαρεάλ – Χετάφε
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
ΕΡΤ2

Τελετή λήξης 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

13:00
COSMOTE SPORT 8

Μέλσουνγκεν – Λέμγκο
Χάντμπολ

13:30
COSMOTE SPORT 7

Κροτόνε – Σπαλ
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
NOVASPORTS 1

Άγιαξ – Ντεν Χάαχ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

13:30
EUROSPORT 2

Γύρος του Άμπου Ντάμπι
Ποδηλασία

13:45
COSMOTE SPORT 1

Κρίσταλ Πάλας – Τότεναμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 3

Ζανκτ Πάουλι – Χόλσταϊν Κίελ
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:30
ΕΡΤ3

ΟΦΗ – Πανσερραϊκός
Football League

15:00
NOVASPORTS 2

Ξάνθη – Απόλλων Σμύρνης
Super League

15:00
EUROSPORT 2

Kuurne – Brussels – Kuurne
Ποδηλασία

15:00
NOVASPORTS 4

Φέγενορντ – Αϊντχόφεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

15:30
COSMOTE SPORT 7

Φιορεντίνα – Κιέβο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 5

Σασουόλο – Λάτσιο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 8

Σαμπντόρια – Ουντινέζε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Τσέλσι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:05
COSMOTE SPORT 3

Μπάγερ Λεβερκούζεν – Σάλκε
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
NOVASPORTS 3

ΑΕΛ – Πλατανιάς
Super League

17:15
COSMOTE SPORT 2

Αθλέτικ Μπιλμπάο – Μάλαγα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 2

Παναιτωλικός – Κέρκυρα
Super League

17:15
ΕΡΤ1

Ελλάδα – Μεγάλη Βρετανία (Μπάσκετ)
Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου

18:00
NOVASPORTS 4

Μάντσεστερ Σίτι – Άρσεναλ (Τελικός)
Λιγκ Καπ Αγγλίας

18:30
COSMOTE SPORT 7

Μόντενα – Περούτζα
SuperLega

19:00
ACTION 24

Κοπεγχάγη – Οντένσε
Πρωτάθλημα Δανίας

19:00
FOX

Predators – Blues
NHL

19:00
COSMOTE SPORT 3

Λειψία – Κολονία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 1

Γιουβέντους – Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 2

Βαλένθια – Ρεάλ Σοθιεδάδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 1

ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 4

Σάρλοτ Χόρνετς – Ντιτρόιτ Πίστονς
NBA

20:00
COSMOTE SPORT 5

Atlanta Folds of Honor Quik Trip 500
NASCAR Cup Series

21:00
COSMOTE SPORT 2

Σεβίλλη – Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 1

Ρόμα – Μίλαν
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 8

ATP 250: Delray Beach, τελικός
Τένις

22:00
NOVASPORTS 2

Παρί Σεν Ζερμέν – Μαρσέιγ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 6

ATP 500: Rio Open, τελικός
Τένις

22:00
COSMOTE SPORT 7

Πορτιμονένσε – Πόρτο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:15
COSMOTE SPORT 4

Κλίβελαντ Καβαλίερς – Σαν Αντόνιο Σπερς
NBA

22:30