Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 11 Μαρτίου

COSMOTE SPORT 4

Σάρλοτ Χόρνετς – Φίνιξ Σανς 
NBA

00:00
FOX

Big East Final 
NCAA

00:30
EUROSPORT 2

Chicago Fire Soccer Club – Kansas City Chiefs 
Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρου

01:00
FOX

Pac-12 Final 
NCAA

05:00
COSMOTE SPORT 2

Εσπανιόλ – Ρεάλ Σοθιεδάδ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
COSMOTE SPORT 7

Φιορεντίνα – Μπενεβέντο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 8

Τζουβεντούτ – Μπασκόνια 
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:30
COSMOTE SPORT 6

Μαγδεμβούργο – Κίελ 
Χάντμπολ

13:30
COSMOTE SPORT 4

Νταρουσάφακα – Μπεσίκτας 
Basketball Super League

14:15
COSMOTE SPORT 3

Ντούισμπουργκ – Φορτούνα Ντίσελντορφ 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:30
EUROSPORT 2

Paris-Nice, France 
Ποδηλασία

14:45
ΕΡΤ3

ΟΦΗ – Τρίκαλα 
Football League

15:00
NOVASPORTS 2

Πλατανιάς – Ολυμπιακός 
Super League

15:00
COSMOTE SPORT 1

Άρσεναλ – Γουότφορντ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

15:30
NOVASPORTS 4

Άγιαξ – Χέρενφεν 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

15:30
COSMOTE SPORT 8

Κροτόνε – Σαμπντόρια 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 7

Κάλιαρι – Λάτσιο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 5

Γιουβέντους – Ουντινέζε 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
EUROSPORT 2

Tirreno Adriatico, Italy 
Ποδηλασία

16:15
NOVASPORTS 5

Νότιγχαμ Φόρεστ – Ντέρμπι 
Championship Αγγλίας

16:30
COSMOTE SPORT 3

Στουτγάρδη – Λειψία 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ1

Άρης – ΠΑΟΚ 
Basket League

17:00
COSMOTE SPORT 4

Παναθηναϊκός – Πανιώνιος 
Basket League

17:00
COSMOTE SPORT 2

Ατλέτικο Μαδρίτης – Θέλτα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 3

Λαμία – Λεβαδειακός 
Super League

17:15
NOVASPORTS 2

Ξάνθη – Παναιτωλικός 
Super League

17:15
NOVASPORTS 4

Φέγενορντ – Άλκμααρ 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

17:45
COSMOTE SPORT 1

Μπόρνμουθ – Τότεναμ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:00
FOX

Blackhawks – Bruins 
NHL

18:30
COSMOTE SPORT 4

Νιου Γιορκ Νικς – Τορόντο Ράπτορς 
NBA

19:00
COSMOTE SPORT 3

Ντόρτμουντ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 7

Τζένοα – Μίλαν 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
ACTION 24

Χόρσενς – Μπρόντμπι 
Πρωτάθλημα Δανίας

19:00
ΕΡΤ3

Κύπελλο Ελλάδος, Τελικός 
Χάντμπολ

19:30
COSMOTE SPORT 8

Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης 
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:30
NOVASPORTS 1

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ 
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 2

Λας Πάλμας – Βιγιαρεάλ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 5

Μεξικό, SS22 Las Minas 2 Power Stage 
WRC

20:00
COSMOTE SPORT 6

ATP Masters, Indian Wells 
Τένις

20:00
EUROSPORT 2

Atlanta United FC – DC United 
Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρου

21:00
COSMOTE SPORT 4

Μινεσότα Τίμπεργουλβς – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς 
NBA

21:30
COSMOTE SPORT 5

ISM TicketGuardian 500 
NASCAR Cup Series

21:30
COSMOTE SPORT 2

Αθλέτικ Μπιλμπάο – Λεγανές 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 1

Ίντερ – Νάπολι 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 2

Τουλούζ – Μαρσέιγ 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 7

Πάσος Φερέιρα – Πόρτο 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:15