Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 1 Απριλίου

EUROSPORT 2

Chicago Fire – Portland Timbers 
Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρου

01:00
COSMOTE SPORT 7

Laiola Chicago – Michigan (Ημιτελικά) 
NCAA

01:05
COSMOTE SPORT 7

Villanova – Kansas (Ημιτελικά) 
NCAA

03:45
FOX

Knights – Dragons 
NRL

09:00
ΕΡΤ3

13ος Διεθνής Μαραθώνιος «Μέγας Αλέξανδρος» 
Μαραθώνιος

09:30
EUROSPORT

Βουκουρέστι 
Αρση βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

11:00
EUROSPORT

Tour of Flanders, Βέλγιο 
Ποδηλασία

12:45
COSMOTE SPORT 2

Εσπανιόλ – Αλαβές 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
COSMOTE SPORT 7

Μπαρτσελόνα – Εστουδιάντες 
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:30
COSMOTE SPORT 3

Μπόχουμ – Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:30
NOVASPORTS 2

Πανιώνιος – Ξάνθη 
Super League

15:00
ΕΡΤ3

Καλλιθέα – Απόλλων Πόντου 
Football League

15:00
NOVASPORTS 4

Χρόνινχεν – Άγιαξ 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

15:30
COSMOTE SPORT 1

Άρσεναλ – Στόουκ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

15:30
EUROSPORT 2

Βουκουρέστι 
Αρση βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 5

Χάκεν – Κάλμαρ 
Σουηδικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 7

Ανόβερο – Μέλσουνγκεν 
Χάντμπολ

16:00
COSMOTE SPORT 3

Βέρντερ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ1

Προμηθέας – Ρέθυμνο 
Basket League

17:00
NOVASPORTS 2

Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΛ 
Super League

17:15
NOVASPORTS 3

Κέρκυρα – Λαμία 
Super League

17:15
COSMOTE SPORT 2

Λεγανές – Βαλένθια 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 4

Φέγενορντ – Εξέλσιορ 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

17:45
COSMOTE SPORT 1

Τσέλσι – Τότεναμ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:00
EUROSPORT

Βουκουρέστι 
Αρση βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE SPORT 3

Μάιντς – Γκλάντμπαχ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 8

Μόντενα – Τσιβιτανόβα 
SuperLega

19:00
COSMOTE SPORT 5

Ολυμπιακός – ΑΕΚ 
Basket League

19:30
COSMOTE SPORT 2

Έιμπαρ – Ρεάλ Σοθιεδάδ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 7

Ουνικάχα – Ρεάλ Μαδρίτης 
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:30
NOVASPORTS 1

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός 
Super League

19:30
FOX

Rays – Red Sox 
MLB

20:00
COSMOTE SPORT 6

ATP Masters: Μαϊάμι, τελικός 
Τένις

20:00
COSMOTE SPORT 4

Σάρλοτ Χόρνετς – Φιλαντέλφια 76ερς 
NBA

20:00
COSMOTE SPORT 2

Ατλέτικο Μαδρίτης – Ντεπορτίβο λα Κορούνια 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 2

Λιόν – Τουλούζ 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 4

Σαν Αντόνιο Σπερς – Χιούστον Ρόκετς 
NBA

22:30
FOX

Mariners – Indians 
MLB

23:00