Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 15 Απριλίου

FOX

Stanley Cup Playoffs 
NHL

02:00
COSMOTE SPORT 5

Κίνα, Αγώνας 
Formula 1

09:00
FOX

West Tigers – Sea Eagles 
NRL

09:10
COSMOTE SPORT 2

Έιμπαρ – Αλαβές 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
COSMOTE SPORT 4

Μπασκόνια – Τενερίφη 
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:30
COSMOTE SPORT 7

Φιορεντίνα – Σπαλ 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
NOVASPORTS 5

Γουλβς – Μπέρμιγχαμ 
Championship Αγγλίας

14:00
COSMOTE SPORT 3

Ίνγκολσταντ – Νυρεμβέργη 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:30
NOVASPORTS 2

ΑΕΛ – Παναιτωλικός 
Super League

15:00
COSMOTE SPORT 1

Νιουκάστλ – Άρσεναλ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

15:30
NOVASPORTS 4

Φέγενορντ – Ουτρέχτη 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

15:30
EUROSPORT

Amstel Gold Race, Ολλανδία 
Ποδηλασία

15:45
COSMOTE SPORT 8

Μπολόνια – Βερόνα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 7

Μίλαν – Νάπολι 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 5

ΑΪΚ – Τζουργκάρντεν 
Σουηδικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 3

Σάλκε – Ντόρτμουντ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ3

Δόξα Δράμας – ΟΦΗ 
Football League

17:00
ΕΡΤ1

ΠΑΟΚ – Λαύριο 
Basket League

17:00
COSMOTE SPORT 2

Ατλέτικο Μαδρίτης – Λεβάντε 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 3

Ξάνθη – ΠΑΣ Γιάννινα 
Super League

17:15
NOVASPORTS 2

Παναθηναϊκός – Ατρόμητος 
Super League

17:15
NOVASPORTS 4

Αϊντχόφεν – Άγιαξ 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

17:45
COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Γουέστ Μπρομ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:00
EUROSPORT

Coupe de France, Γαλλία 
Ποδηλασία

18:30
ΕΡΤ1

Προμηθέας – Κόροιβος 
Basket League

19:00
COSMOTE SPORT 6

Μόντενα – Τσιβιτανόβα (Ημιτελικά) 
SuperLega

19:00
COSMOTE SPORT 8

Βέρντερ – Λειψία 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 7

Γιουβέντους – Σαμπντόρια 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 4

Ουνικάχα – Μπαρτσελόνα 
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:30
NOVASPORTS 1

Πλατανιάς – ΑΕΚ 
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 2

Χετάφε – Εσπανιόλ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 3

Μπενφίκα – Πόρτο 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:00
COSMOTE SPORT 5

Bristol Food City 500 
NASCAR Cup Series

21:00
COSMOTE SPORT 2

Μάλαγα – Ρεάλ Μαδρίτης 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 1

Λάτσιο – Ρόμα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 6

ATP 250: Χιούστον, τελικός 
Τένις

22:00
COSMOTE SPORT 8

Μπελενένσες – Σπόρτινγκ 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:15
EUROSPORT

Sporting Kansas City – Seattle Sounders 
Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρου

23:00