Κύπελλο Ελλάδας: Οι διαιτητές της 3ης φάσης. Ο Βλάχος στη Νάξο

Η ΚΕΔ της ΕΠΟ όρισε τους διαιτητές και τους βοηθούς τους για τους αγώνες της 3ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας.

Στον αγώνα της Σπάρτης στο ΔΑΚ Νάξου με την Θύελλα Καμαρίου οι ορισμοί των:

16/09/18 16:30 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – ΠΑΕ ΣΠΑΡΤΗ Α.Ε.

Διαιτητής: ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Βοηθός: ΚΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Βοηθός: ΓΟΥΡΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Παρατηρητής: ΜΑΡΑΝΟΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

 

Αναλυτικά

15/09/18 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ  ΘΗΒΩΝ
ΚΙΘΑΙΡΩΝ ΚΑΠΑΡΕΛΙΟΥ ΠΑΣ – ΠΑΕ ΗΡΟΔΟΤΟΣ Π.Α.Σ.Α.

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΖΗΡΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ  ΡΟΔΟΥ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΑΣ – ΠΑΕ ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ.

ΒΑΤΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ  ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ – ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΖΑΜΠΑΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΛΙΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΠΑΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
16/09/18 16:30 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
ΚΑΡΔΙΑΣ ΑΟ – ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΑΪΝΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΛΕΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ  ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΑΣ 2006 – ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 1961

ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΛΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΟΚΟΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
16/09/18 16:30 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ – ΠΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
16/09/18 16:30 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.Σ. – ΠΑΕ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Π.Α.

ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ – ΠΑΕ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ Π.Γ.Σ.

ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Α.Σ. – ΠΑΕ ΤΡΙΚΑΛΑ Α.Ο.

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΡΟΝΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
16/09/18 18:30 Α.Ο. ΞΑΝΘΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ Α.Μ.Σ. – ΠΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Α.Ο.

ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ  ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΕ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
ΤΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
16/09/18 16:30 Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Γ.Σ. – ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. 88

ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΚΟΦΙΤΣΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  “ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ”
ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ. – ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΕΠ 1908 (ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΘΥΡΩΝ)

ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΤΟΥΛΗΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
16/09/18 16:30 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – ΠΑΕ ΣΠΑΡΤΗ Α.Ε.

ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΟΥΡΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΡΑΝΟΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
16/09/18 18:30 ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΕ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 Γ.Σ.

ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΦΑΛΤΑΚΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ  “Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ”
ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ Α.Ο. – ΠΑΕ ΚΑΣΣΙΟΠΗ Α.Ο.

ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΝΙΩΝ