Κύπελλο Λακωνίας: Τελικές βαθμολογίες και αποτελέσματα 3ης αγωνιστικής

1ος όμιλος

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ 9 3 3 0 0 9 1
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ 6 3 2 0 1 12 6
3. Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ 3 3 1 0 2 5 12
4. Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ 0 3 0 0 3 7 14

 

Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Α΄ όμιλος )
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Σάββατο 06/10/18 16:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-3
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Σάββατο 06/10/18 16:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 3-6

 

 

2ος όμιλος

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. 7 3 2 1 0 8 3
2. Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ 4 3 1 1 1 4 6
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 4 3 1 1 1 3 4
4. ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ 1 3 0 1 2 5 7

 

Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Β΄ όμιλος )
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 06/10/18 16:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΣ Π. 2-3
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 07/10/18 16:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ. 2-0

 

3ος όμιλος

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ 6 3 2 0 1 11 8
2. Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ 4 3 1 1 1 11 13
3. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ 4 3 1 1 1 10 9
4. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ 3 3 1 0 2 6 8

 

Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Γ΄ όμιλος )
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΑΦΝΙΟΥ Κυριακή 07/10/18 16:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΜΑΡΚΟΣ Π. 2-5
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Κυριακή 07/10/18 16:00 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν. 2-5

 

4ος όμιλος

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ 7 3 2 1 0 4 0
2. ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ 6 3 2 0 1 5 1
3. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ 4 3 1 1 1 3 2
4. Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ -6 3 0 0 3 0 9

 

Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Δ΄ όμιλος )
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ Σάββατο 06/10/18 00:00 3-0 α.α.
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 07/10/18 16:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-1

 

5oς όμιλος

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ 7 3 2 1 0 5 0
2. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ 7 3 2 1 0 5 1
3. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ 3 3 1 0 2 4 4
4. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ -6 3 0 0 3 0 9

 

 

Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Ε΄ όμιλος )
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 06/10/18 00:00 3-0 α.α.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 07/10/18 16:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ. 0-0

 

6ος όμιλος

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΜΟΛΑΪΚΟΣ 7 3 2 1 0 5 1
2. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ 4 3 1 1 1 3 4
3. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ 2 3 0 2 1 2 4
4. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 3 0 2 1 4 5

 

Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( ΣΤ΄ όμιλος )
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 07/10/18 16:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. 1-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΑΣΩΠΟΥ Κυριακή 07/10/18 16:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 0-0

 

7ος όμιλος

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ 4 2 1 1 0 4 1
2. ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ 4 2 1 1 0 4 3
3. Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ 0 2 0 0 2 2 6

 

Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Ζ΄ όμιλος)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 06/10/18 16:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν. 1-1