Κύπελλο Λακωνίας: Το πρόγραμμα της Κυριακής 7/10

Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Α΄ όμιλος )
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Σάββατο 06/10/18 16:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-3
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Σάββατο 06/10/18 16:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 3-6
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Β΄ όμιλος )
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΑΜΥΚΛΩΝ Σάββατο 06/10/18 16:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΣ Π. 2-3
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 07/10/18 16:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Γ΄ όμιλος )
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΑΦΝΙΟΥ Κυριακή 07/10/18 16:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΜΑΡΚΟΣ Π.
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Κυριακή 07/10/18 16:00 ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Δ΄ όμιλος )
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ Σάββατο 06/10/18 00:00 3-0 α.α.
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 07/10/18 16:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Ε΄ όμιλος )
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 06/10/18 00:00 3-0 α.α.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 07/10/18 16:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( ΣΤ΄ όμιλος )
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 07/10/18 16:00 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΑΣΩΠΟΥ Κυριακή 07/10/18 16:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Ζ΄ όμιλος)
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 06/10/18 16:00 ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν. 1-1