Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 11 Νοεμβρίου

COSMOTE SPORT 8

Frankie Edgar «The Answer» – Chan Sung Jung «The Korean Zombie», USA Denver 
UFC Fight Night

05:00
COSMOTE SPORT 8

Τσεχία-ΗΠΑ 
Fed Cup by BNP Paribas

13:00
COSMOTE SPORT 2

Αλαβές-Ουέσκα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
NOVASPORTS 1

Αταλάντα – Ίντερ 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 1

Λίβερπουλ-Φούλαμ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 7

Ουνιόν Βερολίνου-Γκρόιτερ Φιρτ 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:30
NOVASPORTS 2

ΑΕΚ – Ατρόμητος 
Super League

15:00
NOVASPORTS 1

Εξέλσιορ – Άγιαξ 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

15:30
NOVASPORTS 24

Έμπολι – Ουντινέζε 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 4

Ρόμα – Σαμπντόρια 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 1

Τσέλσι-Έβερτον 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:15
COSMOTE SPORT 9

Λοκομοτίβ Κουμπάν-ΤΣΣΚΑ Μόσχας 
VTB United League

16:30
COSMOTE SPORT 3

Λειψία-Λεβερκούζεν 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Κίελο-Γκέπινγκεν 
Χάντμπολ

17:00
COSMOTE SPORT 4

Ολυμπιακός-Λαύριο Aegean Cargo 
Basket League

17:00
COSMOTE SPORT 2

Μπαρτσελόνα-Μπέτις 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 3

ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός 
Super League

17:15
NOVASPORTS 5

Μαρσέιγ – Ντιζόν 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
NOVASPORTS 4

Αούστρια Βιέννης – Σάλτσμπουργκ 
Αυστριακό Πρωτάθλημα

18:00
COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Σίτι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE SPORT 5

Γκραν Πρι της Βραζιλίας 
Formula 1

18:45
COSMOTE SPORT 7

Μπαχτσεσεχίρ-Φενερμπαχτσέ 
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

19:00
COSMOTE SPORT 3

Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Σάλκε 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 2

Σασουόλο – Λάτσιο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 4

Τοντέλα-Μπενφίκα 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 4

Σεβίλη-Εσπανιόλ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 1

Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός 
Super League

19:30
FOX

Bengals – Saints 
NFL

20:00
COSMOTE SPORT 9

Φουενλαμπράδα-Ρεάλ Μαδρίτης 
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

20:30
NOVASPORTS 2

Μίλαν – Γιουβέντους 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:30
COSMOTE SPORT 2

Θέλτα-Ρεάλ Μαδρίτης 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 7

Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Σάβες 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:00
NOVASPORTS 3

Μονακό – Παρί Σεν Ζερμέν 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 4

Detroit Pistons-Charlotte Hornets 
NBA

22:30
FOX

Rams – Seahawks 
NFL

23:25