Δύο εκτός έδρας νίκες για τις μικτές ομάδες της Λακωνίας! Βαθμολογίες.

Την Τετάρτη 12 Δεκεμβρίου στο γήπεδο φιλικών οι μικτές ομάδες της Λακωνίας πέτυχαν δύο νίκες επί των αντίστοιχων της Αρκαδίας.

Η ομάδα κ14 (παίδων) επικράτησε 2-0 με σκόρερ τους Φελέκο και Παπασπυριδάκο ενώ η ομάδα κ16 (νέων) επικράτησε 3-0 με σκόρερ τους Αντωνίου και Χατζησιμιώτη δυο γκολ.

Βαθμολογία κ14

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Κ 14 7 3 2 1 0 11 1
2. ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Κ 14 6 3 2 0 1 4 3
3. ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Κ 14 4 3 1 1 1 3 2
4. ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ Κ 14 0 3 0 0 3 0 12

Βαθμολογία κ16

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Κ 16 7 3 2 1 0 7 3
2. ΜΙΚΤΗ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ Κ 16 5 3 1 2 0 5 3
3. ΜΙΚΤΗ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Κ 16 4 3 1 1 1 3 3
4. ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ Κ 16 0 3 0 0 3 0 6

η αποστολή των παίδων

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ  ΑΘΛΗΤΗ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΜΙΧΑΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ
2 ΠΙΕΡΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ
3 ΚΟΥΛΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ
4 ΜΗΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΠΟΔ. ΑΚΑΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
5 ΜΕΓΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΠΟΔ. ΑΚΑΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
6 ΣΤΡΑΤΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 Α.Π.Π.Σ.ΣΠΑΡΤΗΣ
7 ΑΓΑΘΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ
8 ΦΕΛΕΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ
9 ΤΑΓΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ
10 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 2005 ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ
11 ΡΟΥΣΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 2005 ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ
12 ΠΑΠΑΣΠΥΡΙΔΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2005 Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ
13 ΣΚΙΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ
14 ΓΚΛΟΥΧ  ΑΓΓΕΛΟΣ 2005 Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ
15 ΔΟΥΛΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ
16 ΣΑΧΙΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2005 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
17 ΒΟΥΝΙΣΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
18 ΚΑΠΑΣΟΥΡΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 2006 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ

η αποστολή των νέων

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ  ΑΘΛΗΤΗ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΛΑΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2003 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
2 ΚΑΠΟΥΡΕΛΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ
3 ΤΣΟΥΜΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ
4 ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ
5 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ
6 ΓΡΕΒΕΝΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2004 ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ
7 ΤΑΜΒΑΚΟΛΟΓΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2003 ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ
8 ΜΑΡΤΣΟΥΚΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 2003 ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ
9 ΧΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ
10 ΚΟΥΤΣΟΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ
11 ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΜΟΛΑΪΚΟΣ
12 ΧΑΤΖΗΣΙΜΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΜΟΛΑΪΚΟΣ
13 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ
14 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ
15 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 A.E. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ
16 ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2004 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ
17 ΚΩΣΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2003 ΜΟΛΑΙΚΟΣ
18 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2003 ΜΟΛΑΪΚΟΣ