Άκρως πετυχημένος ο 6ος Καστόρειος Ημιμαραθώνιος Ταϋγέτου. Αποτελέσματα

Ακρως επιτυχημένη η  διοργάνωση του 6ου Καστόρειου Ορεινού Ημιμαραθώνιου Ταϋγέτου οπου για μια ακόμη  χρόνια διεξηχθεί ΔΩΡΕΑΝ με μοναδική  {υποχρέωση}  ο κάθε συμμετέχων να προσκομίσει τρόφιμα μακράς διάρκειας.Η δράση πραγματοποιήθηκε  σε συνεργασία με την ενορία Καστόρειου, το «όλοι μαζί μπορούμε» και το ΣΚΑΪ.Τα τρόφιμα τα οποία  συλλέχθηκαν  παραδώθηκαν  στο Ίδρυμα περιθάλψεως χρονίως πασχόντων της Ι.Μ.Μ.Σ. ο Άγιος Παντελεήμων.

 

 

Η Τοπική Κοινότητα Καστορείου του Δήμου Σπάρτης, ο Αθλητικός Οργανισμός του Δήμου Σπάρτης, και η Περιφέρεια Πελοποννήσου – Π.Ε. ΛΑΚΩΝΙΑΣ με την ευγενική υποστήριξη του ΄΄ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ΄΄ και της Ιεράς Μητροπόλεως Μονεμβασίας και Σπάρτης διοργάνωσαν τον 6ο Καστόρειο Ορεινό Ημιμαραθώνιο Ταϋγέτου.

Δείτε τα αποτελέσματα

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 22ΚΜ
Α/Α ΦΥ ΚΑΤ ΚΑΤ ΦΥ ΒΙΒ Name YOB Club 21km
1 1 1 Α 40-49 Male 1491
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΜΠΙΛΑΣ
1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:13:34
2 2 2 Α 40-49 Male 1489
ΠΑΥΛΟΣ ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ
1969 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 2:14:49
3 3 1 Α 17-29 Male 1037
ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ
1990 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 2:17:12
4 4 2 Α 17-29 Male 1303
ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ
2:18:05
5 5 3 Α 17-29 Male 1256
AΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΘΩΜΑΣ ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ
1989 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ 2:18:10
6 1 1 Γ 17-39 Female 1444
ΒΗΘΛΕΕΜ ΣΑΠΙΟΥ
1981 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 2:18:25
7 6 3 Α 40-49 Male 1006
IOANNIS DIMOPOULOS
1970 SPARTIATES DROMEIS\DIMOPOULOS COACHING 2:18:50
8 7 1 Α 30-39 Male 1395
ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
1983 KALAMATA TRAIL RUNNERS 2:20:00
9 8 4 Α 40-49 Male 1240
ΑΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΙΤΗΣ
1976 ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 2:20:41
10 9 4 Α 17-29 Male 1378
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
1990 HORA MESSINIAS 2:21:29
11 10 5 Α 40-49 Male 1166
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ
1971 ΜΟΝΑΧΙΚΟΣ ΛΥΚΟΣ (GREEK WOLF) 2:21:55
12 11 2 Α 30-39 Male 1475
ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΤΕΛΛΑΣ
1981 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑ 2:24:23
13 12 3 Α 30-39 Male 1373
ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ
1985 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ / TURTLE PALAMARIS RUNNING TEAM 2:26:56
14 13 6 Α 40-49 Male 1138
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ
1969 FROZEN PEAKS 2:27:05
15 14 4 Α 30-39 Male 1233
ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΡΒΕΛΟΣ
1986 THE3MULES 2:27:57
16 15 5 Α 17-29 Male 1271
VIKTOR OLOV ΛΕΩΝΙΔΟΥ
1994 2:28:26
17 16 6 Α 17-29 Male 1178
ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΛΙΑΣ
1990 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:30:12
18 17 5 Α 30-39 Male 1155
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ
1988 SDYM 2:30:56
19 18 6 Α 30-39 Male 1442
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΝΕΤΣΗΣ
1983 2:31:31
20 19 7 Α 30-39 Male 1376
ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ
1982 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΘΗΡΩΝ 2:31:35
21 20 8 Α 30-39 Male 1202
ΝΙΚΟΣ ΚΕΧΑΟΓΛΟΥ
1981 ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ ΧΙΟΥ 2:31:36
22 21 7 Α 40-49 Male 1307
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΝΥΧΤΑΣ
1977 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 2:31:44
23 22 8 Α 40-49 Male 1550
ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:31:53
24 23 9 Α 30-39 Male 1468
ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
1985 2:32:00
25 24 1 Α 50-59 Male 1293
ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ
1964 2:32:10
26 25 9 Α 40-49 Male 1241
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
1975 2:32:38
27 26 10 Α 40-49 Male 1207
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ
1971 2:33:02
28 27 7 Α 17-29 Male 1087
ΛΟΥΚΑΣ ΓΚΙΟΚΑΣ
1989 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:34:15
29 28 11 Α 40-49 Male 1220
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΟΜΙ
1971 ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 2:34:47
30 29 10 Α 30-39 Male 1272
ΚΩΣΤΑΣ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
1986 THE3MULES 2:34:55
31 30 11 Α 30-39 Male 1074
ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΑΒΑΛΑΣ
1982 ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2:34:57
32 31 12 Α 40-49 Male 1206
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ
1969 2:35:44
33 32 12 Α 30-39 Male 1200
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΨΑΝΗΣ
1980 Ν.Α.Ο.ΚΥΘΗΡΩΝ/MYATHLETE 2:36:07
34 33 13 Α 30-39 Male 1439
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ
1985 ADIDAS RUNNERS ATHENS 2:36:50
35 34 13 Α 40-49 Male 1482
ΚΩΝ.ΝΟΣ ΤΑΜΠΟΥΡΕΑΣ
1971 2:37:09
36 35 14 Α 40-49 Male 1088
ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΓΚΙΟΚΑΣ
1975 ΣΔΥΕ 2:37:38
37 36 14 Α 30-39 Male 1246
ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ
1985 SPARTAN LEGENDS 2:37:46
38 37 2 Α 50-59 Male 1396
ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
1967 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 2:37:57
39 38 8 Α 17-29 Male 1163
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΥΒΑΣ
1997 2:38:04
40 39 9 Α 17-29 Male 1313
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
1995 KRI KRI RUNNING TEAM 2:38:17
41 40 15 Α 40-49 Male 1308
ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΞΙΑΣ
1973 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ 2:38:46
42 41 16 Α 40-49 Male 1562
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΑΠΑΤΣΟΥΛΑΣ
2:38:55
43 42 17 Α 40-49 Male 1171
ΗΛΙΑΣ ΚΑΠΟΓΛΗΣ
1971 MARATHON CLUB 2:39:34
44 43 18 Α 40-49 Male 1055
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
1971 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 2:40:21
45 44 15 Α 30-39 Male 1312
ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
1988 KRI KRI RUNNING TEAM 2:40:44
46 45 10 Α 17-29 Male 1339
ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΖΑΣ
1990 2:40:49
47 46 19 Α 40-49 Male 1174
ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
1972 TTT/SKOULIS TEAM 2:41:39
48 47 11 Α 17-29 Male 1143
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
1990 ILIOPOULOS SPORTS TRAINING 2:41:43
49 48 3 Α 50-59 Male 1165
ΙΩΣΗΦ ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ
1965 2:42:00
50 49 20 Α 40-49 Male 1513
ΝΙΚΟΣ ΤΣΙΜΠΟΣ
1974 URSA TEAM 2:42:21
51 50 21 Α 40-49 Male 1434
ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ
1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:42:44
52 51 22 Α 40-49 Male 1466
ΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
1973 KALAMATA TRAIL RUNNERS ΣΔΥΜ 2:42:56
53 52 16 Α 30-39 Male 1099
ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΑΜΑΛΑΣ
1981 ARGOS TRACK AND FIELD 2:43:17
54 53 23 Α 40-49 Male 1467
ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
1972 Ο.Μ.Γ 2:43:24
55 54 24 Α 40-49 Male 1298
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΣΤΡΟΠΕΡΡΟΣ
1969 2:43:27
56 55 4 Α 50-59 Male 1180
ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣ
1965 ΧΑΛΚΙΔΑ 2:43:59
57 56 17 Α 30-39 Male 1222
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΜΗΝΑΣ
1987 ALLTERRAINRUNNERS 2:44:02
58 57 25 Α 40-49 Male 1231
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ
1978 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:44:16
59 58 18 Α 30-39 Male 1197
ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ
1979 ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ 2:44:43
60 59 26 Α 40-49 Male 1001
JAMIE ANDERSON
1978 2:44:50
187 60 19 Α 30-39 Male 403
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΛΙΒΙΓΚΟΣ
1987 ΣΑΛΑΜΙΝΑ 2:44:54
61 61 27 Α 40-49 Male 1205
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΛΙΤΣΗΣ
1976 2:45:05
62 62 28 Α 40-49 Male 1109
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
1970 AGEYS AS ARGOLIDAS 2:45:21
63 63 5 Α 50-59 Male 1004
MAREK BODZIONY
1967 DYTYKIS ATYKIS APOLONA 2:45:51
64 64 20 Α 30-39 Male 1173
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
TΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:46:12
65 65 21 Α 30-39 Male 1479
ΗΛΙΑΣ ΣΥΝΤΕΤΟΣ
1983 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:46:23
66 66 29 Α 40-49 Male 1343
ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ
1977 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 2:46:31
67 67 22 Α 30-39 Male 1043
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΔΑΜΗΣ
1988 2:46:43
68 68 23 Α 30-39 Male 1533
ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΟΥΤΣΙΔΗΣ
1983 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΝΤΙΩΝ 2:46:56
69 69 30 Α 40-49 Male 1497
ΜΑΡΚΟΣ ΤΟΥΝΤΑΣ
1977 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 2:47:07
70 70 12 Α 17-29 Male 1350
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ
1992 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:47:08
71 71 31 Α 40-49 Male 1498
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΑΓΟΥΣΤΗΣ
1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:47:40
72 72 32 Α 40-49 Male 1522
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ
1978 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ 2:47:40
73 73 33 Α 40-49 Male 1547
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΘΩΜΑΟΓΛΟΥ
1973 NOVASPORTS RUNNING TEAM 2:47:54
74 74 34 Α 40-49 Male 1520
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ
1971 TEAM KOUMPAROS 2:48:22
75 75 35 Α 40-49 Male 1360
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΑΗΣ
1976 MARATHON GYM RUNNING TEAM 2:48:34
76 76 24 Α 30-39 Male 1119
ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΟΥΒΑΣ
1985 2:48:40
77 77 13 Α 17-29 Male 1318
ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΡΑΓΛΗΣ
1989 ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2:49:30
78 78 36 Α 40-49 Male 1526
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ
1971 RUN FOREVER 2:50:16
79 79 14 Α 17-29 Male 1471
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ
1993 ΑΡΓΟΣ 2:50:19
80 80 15 Α 17-29 Male 1104
ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΛΗΣ
1990 HERAKLION 2:51:05
81 2 2 Γ 17-39 Female 1010
MELANIJA HAJNIC
1985 ADIDAS RUNNERS 2:51:10
82 81 25 Α 30-39 Male 1366
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
1980 2:52:00
83 82 6 Α 50-59 Male 1019
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΜ
1967 ΑΝΕΞ, 2:52:05
84 83 7 Α 50-59 Male 1112
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΙΛΙΝΤΑΣ
1959 Β&R OUTSOURCING 2:52:15
85 84 37 Α 40-49 Male 1075
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
1975 GLAM ROCK/METAL 2:52:26
86 85 8 Α 50-59 Male 1003
PETER BIEHLER
1960 MELISSIA 2:52:37
87 86 38 Α 40-49 Male 1377
ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
1976 MY ATHLETE-CHOSEN 2:52:46
88 87 26 Α 30-39 Male 1080
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΑΛΟΣ
1986 CHIOS RUNNING 2:52:50
89 88 39 Α 40-49 Male 1286
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΛΑΜΗΣ
1976 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 2:53:53
90 89 40 Α 40-49 Male 1461
ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΥΠΟΣ
1976 XAMOS 2:53:54
91 90 27 Α 30-39 Male 1352
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
1988 SAIL MARINE 2:53:55
92 91 41 Α 40-49 Male 1438
ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ
1975 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 2:54:17
93 92 16 Α 17-29 Male 1045
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
1994 Α.Σ ΝΕΜΕΑΣ 2:54:58
94 93 28 Α 30-39 Male 1540
ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΛΙΚΙΑΣ
1982 2:55:03
95 3 1 Γ 40-59 Female 1545
ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ
1972 ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:55:08
96 94 9 Α 50-59 Male 1357
ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
1966 3Π-ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ Δ.Ε.ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ 2:55:09
97 4 2 Γ 40-59 Female 1145
ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΝΑΥΠΛΙΟ 2:55:10
98 95 42 Α 40-49 Male 1106
ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
1976 ΠΕΙΡΑΙΑΣ 2:55:27
99 96 17 Α 17-29 Male 1412
ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΤΣΙΑΛΟΣ
1990 ΟΜΑΔΑ ΟΔΕΥΩ 2:55:34
100 97 1 Α>60 Male 1185
ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΦΛΟΣ
1956 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΒΑΤΡ/ΠΩΝ 2:55:39
101 98 29 Α 30-39 Male 1265
ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ
1983 USA TEAM ULTRA 2:55:46
102 99 43 Α 40-49 Male 1504
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΚΩΝΑΣ
1976 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ COACHING 2:55:59
103 100 30 Α 30-39 Male 1186
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΚΑΣΙΝΑΣ
1986 ΣΔΥΜ 2:56:05
104 101 31 Α 30-39 Male 1553
ΙΩΣΗΦ ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ
1984 XAMOS 2:57:33
105 102 44 Α 40-49 Male 1437
ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΠΑΚΑΣ
1977 ΣΔΥΜΘΗΒΑΣ 2:57:58
106 103 32 Α 30-39 Male 1210
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΚΟΤΑΣ
1984 2:58:16
107 104 45 Α 40-49 Male 1506
ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΜΠΡΑΣ
1974 SCIENCETRAINING 2:58:26
108 105 46 Α 40-49 Male 1102
ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ
1975 2:58:58
109 106 18 Α 17-29 Male 1495
ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΜΠΡΟΣ
1991 2:59:00
110 107 47 Α 40-49 Male 1385
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
1973 Α.Σ ΝΕΜΕΑΣ 2:59:00
111 108 2 Α>60 Male 1391
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
1956 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:59:03
112 109 33 Α 30-39 Male 1273
ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΙΟΣΗΣ
1987 ΟΜΑΔΑ ΟΔΕΥΩ 2:59:16
113 110 34 Α 30-39 Male 1274
ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΙΟΦΑΓΟΣ
1982 SALAMINA 2:59:22
114 111 48 Α 40-49 Male 1258
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΦΙΔΗΣ
1973 2:59:23
115 112 35 Α 30-39 Male 1052
ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΜΒΑΚΑΣ
1980 2:59:38
116 113 49 Α 40-49 Male 1494
ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΔΗΣ
1974 ALLTERRAINRUNNERS 2:59:40
117 114 36 Α 30-39 Male 1445
ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΧΜΠΑΖ
1980 OUTDOOR RUNNING TEAM 2:59:40
118 115 10 Α 50-59 Male 1544
ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ
1964 GOJI BERRY TEAM – PHYSIOMANUAL.GR 2:59:42
119 116 11 Α 50-59 Male 1219
ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΣ
1968 3 Π / PURE 2:59:44
120 117 12 Α 50-59 Male 1353
ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
1963 YMITTOS RUNNERS 3:00:18
121 118 50 Α 40-49 Male 1322
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ
1976 GR RUNNERS 3:00:24
122 119 51 Α 40-49 Male 1446
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΓΟΥΡΔΑΣ
1975 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 3:00:55
123 120 37 Α 30-39 Male 1096
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΡΙΒΟΓΙΑΝΝΗΣ
1981 3:01:10
124 121 19 Α 17-29 Male 1107
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΔΕΡΜΑΤΗΣ
1993 ΣΑΦΑΝΣ 3:01:22
125 122 13 Α 50-59 Male 1470
ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ
1962 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3:01:55
126 123 38 Α 30-39 Male 1213
ΗΛΙΑΣ ΚΟΛΕΡΟΣ
1988 3:02:19
127 124 20 Α 17-29 Male 1288
ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ
1992 MARATHON GYM 3:02:52
128 125 52 Α 40-49 Male 1073
ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΒΑΛΑΚΗΣ
1970 ANO PATISIA ATHENS 3:02:59
129 126 39 Α 30-39 Male 1559
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ
1979 3:03:15
130 127 40 Α 30-39 Male 1356
ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΗΣ
1983 XAMOS 3:03:22
131 128 41 Α 30-39 Male 1068
ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΒΡΑΧΑΣ
1985 3:04:16
132 129 14 Α 50-59 Male 1211
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΟΝΟΣ
1968 MARATHON GYM 3:04:23
133 5 3 Γ 17-39 Female 1111
ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΗΜΟΥ
1995 3:04:27
134 130 53 Α 40-49 Male 1120
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΛΙΒΙΓΚΟΣ
1975 3:05:16
135 131 18 Γ 40-59 Male 1021
ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ
1960 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:05:30
136 132 54 Α 40-49 Male 1195
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΗΣ
1978 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 3:05:55
137 133 55 Α 40-49 Male 1448
ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΕΜΙΤΕΚΟΛΟΣ
1973 ΟΧΙ 3:06:03
138 134 21 Α 17-29 Male 1182
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΡΑΣ
1991 3:06:08
139 135 56 Α 40-49 Male 1462
ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΟΦΑΤΖΙΔΕΛΗΣ
1978 3:06:28
140 6 3 Γ 40-59 Female 1485
ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ
1970 ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , SKY WOMEN RUNNING TEAM 3:06:51
141 136 57 Α 40-49 Male 1086
ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΕΡΛΕΣ
1969 3:07:51
142 137 58 Α 40-49 Male 1487
ΠΑΥΛΟΣ ΤΕΦΑΡΙΚΗΣ
1978 3:08:07
143 138 59 Α 40-49 Male 1009
VADIM GLUH
1974 3:08:24
144 139 22 Α 17-29 Male 1476
ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ
1992 PLIAKOS CAMP 3:09:38
145 140 42 Α 30-39 Male 1420
ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΙΑΚΟΣ
1988 ΒΥΡΩΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:09:43
146 141 60 Α 40-49 Male 1398
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ
1973 IBM CLUB 3:09:52
147 142 43 Α 30-39 Male 1290
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΝΕΤΑΣ
1980 ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ 3:09:52
148 143 61 Α 40-49 Male 1270
ΘΟΔΩΡΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
1978 FGRT 3:09:59
149 144 23 Α 17-29 Male 1069
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΡΕΤΤΟΣ
1993 FGRT 3:10:03
150 145 62 Α 40-49 Male 1363
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:10:13
151 146 44 Α 30-39 Male 1280
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ
1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:10:17
152 147 45 Α 30-39 Male 1056
ΘΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
1980 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 3:10:18
153 148 63 Α 40-49 Male 1020
ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ
1969 ZACHARO 3:10:21
154 149 64 Α 40-49 Male 1337
ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΠΙΤΟΥΛΑΣ
1976 3:10:37
155 150 24 Α 17-29 Male 1070
ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΒΡΟΥΒΑΚΗΣ
1990 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:10:44
156 151 65 Α 40-49 Male 1505
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ
1969 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:11:00
157 152 25 Α 17-29 Male 1041
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
1992 TO SVELTO KOUNELI 3:11:10
158 153 26 Α 17-29 Male 1321
ΙΑΣΩΝ ΜΟΥΡΕΛΛΟΣ
1994 MIZA 3:11:10
159 154 27 Α 17-29 Male 1039
ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ
1993 TO SVELTO KOUNELI 3:11:14
160 7 4 Γ 17-39 Female 1225
ΖΩΗ ΚΟΡΔΑ
1998 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 3:11:19
161 155 28 Α 17-29 Male 1422
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΡΤΟΛΑΣ
1999 3:11:36
162 156 66 Α 40-49 Male 1527
ΙΩΑΝΝΗΣ ΥΨΗΛΟΣ
1973 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 3:11:41
163 8 4 Γ 40-59 Female 1387
ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 3:12:14
164 157 3 Α>60 Male 1007
SCHOENFELDER FALK
1957 3:12:17
165 158 46 Α 30-39 Male 1332
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΕΝΕΧΟΥΤΣΟΣ
1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:12:18
166 159 67 Α 40-49 Male 1199
ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ
1972 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 3:12:38
167 160 15 Α 50-59 Male 1058
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
1963 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 3:12:54
168 161 16 Α 50-59 Male 1042
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
1963 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3:12:59
169 162 17 Α 50-59 Male 1341
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΥΚΟΒΑΛΑΣ
1963 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3:13:04
170 163 68 Α 40-49 Male 1137
ΝΙΚΟΣ ΖΗΡΟΣ
1970 3:13:41
171 164 29 Α 17-29 Male 1154
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΚΟΤΑΡΙΤΗΣ
1989 3:13:51
172 165 4 Α>60 Male 1158
ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ
1953 ΑΠΣ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 3:13:54
173 9 5 Γ 40-59 Female 1560
ΤΟΝΙΑ ΜΑΧΑΙΡΑ
1971 3:14:05
174 166 18 Α 50-59 Male 1510
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΑΓΚΑΣ
1964 ΑΘΗΝΑ 3:14:13
175 167 19 Α 50-59 Male 1379
ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ
1963 ΑΠΟΛΛΩΝ 3:14:13
176 168 30 Α 17-29 Male 1534
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ
1993 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 3:14:25
177 169 47 Α 30-39 Male 1518
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΧΛΑΣ
1980 MYATHLETE-CHOZEN TEAM 3:14:44
178 170 5 Α>60 Male 1568
ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΣΤΡΟΣ
3:14:57
179 10 6 Γ 40-59 Female 1359
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ
1975 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 3:15:02
180 171 69 Α 40-49 Male 1247
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
1978 OBLAKOVE PERTLE 3:15:46
181 172 70 Α 40-49 Male 1121
ΦΩΤΙΟΣ ΔΟΥΒΡΗΣ
1977 3:16:28
182 173 20 Α 50-59 Male 1228
ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ
1963 ΣΔΡΕΘΥΜΝΟΥ 3:16:43
183 174 48 Α 30-39 Male 1361
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΜΟΣ
1980 3:16:49
184 175 21 Α 50-59 Male 1369
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ
1967 ΣΑΦΑΝΣ 3:16:53
185 176 71 Α 40-49 Male 1170
ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ
1978 RUNAWAY TRAIL TEAM 3:17:01
186 177 22 Α 50-59 Male 1242
ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ
1965 3:17:14
187 178 72 Α 40-49 Male 1409
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΤΕΛΗΣ
1970 YMITTOS RUNNERS 3:17:32
188 179 73 Α 40-49 Male 1157
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ
1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:17:57
189 180 23 Α 50-59 Male 1038
ΘΩΜΑΣ ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
1963 3:18:22
190 181 49 Α 30-39 Male 1061
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΛΑΣΣΗΣ
1988 ΕΛΕΥΣΙΝΑ 3:18:23
191 182 50 Α 30-39 Male 1291
ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ
1981 IRUNMAG/ BALIOTIS NATURE TRAIL 3:18:25
192 183 51 Α 30-39 Male 1212
CHRISTOPHER ΚΟΚΟΣΟΠΟΥΛΟΣ
1979 3:18:28
193 184 74 Α 40-49 Male 1033
ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ
1974 ΑΠΣ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ-DIMOPOULOS COACHING 3:18:55
194 185 24 Α 50-59 Male 1302
ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΥΡΙΚΟΣ
1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 3:20:11
195 186 75 Α 40-49 Male 1245
ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΡΥΘΑΡΟΥΛΑΣ
1973 3:21:31
196 187 52 Α 30-39 Male 1148
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ
1980 ΒΡΕΣΘΕΝΑ 3:21:40
197 188 76 Α 40-49 Male 1028
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ
1974 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 3:21:43
198 189 77 Α 40-49 Male 1251
ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ
1975 NEA MAKRI 3:22:50
199 190 25 Α 50-59 Male 1230
ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΥΛΗΣ
1959 ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 3:23:01
200 191 26 Α 50-59 Male 1440
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΑΚΚΕΛΑΡΙΔΗΣ
1960 3:23:18
201 11 5 Γ 17-39 Female 1117
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΟΓΚΑ
1985 ΦΛΟΓΑ 3:23:20
202 12 6 Γ 17-39 Female 1552
ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΙΣΤΑΚΗ
1985 ATHENS 3:23:23
203 192 27 Α 50-59 Male 1053
ΗΛΙΑΣ ΒΑΡΑΔΑΣ
1966 ATHENS 3:24:20
204 193 6 Α>60 Male 1103
ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΕΒΕΡΑΚΗΣ
1947 3:24:42
205 194 78 Α 40-49 Male 1289
ΗΛΙΑΣ ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ
1975 VO2MAX EXERCISE CENTER PATRAS 3:24:54
206 13 7 Γ 17-39 Female 1084
ΝΑΝΤΙΑ ΓΚΑΒΑΚΟΣ
1981 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 3:24:57
207 195 28 Α 50-59 Male 1281
ΛΩΡΕΝΣ ΜΑΚ ΓΚΑΟΥΑΝ
1968 URBAN TRAIL RUNNERS 3:24:59
208 196 53 Α 30-39 Male 1492
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΕΓΚΑΣ
1985 3:25:35
209 197 79 Α 40-49 Male 1297
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣΤΡΑΠΑΣ
1975 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 3:26:05
210 198 80 Α 40-49 Male 1196
ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΣΙΚΟΥΔΗΣ
1971 3:26:17
211 14 8 Γ 17-39 Female 1017
ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΑΔΑΚΗ
1984 3:26:23
212 199 81 Α 40-49 Male 1146
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΗΒΑΙΟΣ
1974 ΛΟΥΤΡΑΚΙ 3:26:36
213 15 7 Γ 40-59 Female 1040
ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΖΟΥΛΗ
1971 YMITTOS RUNNERS 3:26:53
214 200 54 Α 30-39 Male 1304
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
1984 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 3:27:28
215 201 7 Α>60 Male 1179
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΛΙΑΣ
1956 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 3:27:48
216 202 55 Α 30-39 Male 1355
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΠΕΡΙΟΣ
3:27:54
217 203 82 Α 40-49 Male 1277
ΠΕΤΡΟΣ ΛΟΥΔΟΣ
1972 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 3:27:56
218 204 56 Α 30-39 Male 1147
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΩΜΑΙΔΗΣ
1981 NEA MAKRI RUNNERS & BIKERS 3:27:59
219 205 29 Α 50-59 Male 1024
ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
1966 GOJI BERRY TEAM 3:28:24
220 16 9 Γ 17-39 Female 1267
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΑΜΠΡΟΥ
1992 DIMOPOULOS COACHING 3:28:39
221 206 83 Α 40-49 Male 1327
ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΡΚΑΣ
1976 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 3:28:43
222 207 31 Α 17-29 Male 1403
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ
1991 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:28:46
223 208 84 Α 40-49 Male 1563
ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΖΑΝΕΚΑΚΗΣ
3:28:55
224 209 85 Α 40-49 Male 1142
ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ
1970 ΟΙ ΚΑΛΙΚΑΝΤΖΑΡΟΙ 3:28:58
225 17 8 Γ 40-59 Female 1334
ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΠΕΡΕΣΚΟΥ
1975 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 3:29:29
226 210 57 Α 30-39 Male 1254
ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
1980 3:30:26
227 211 58 Α 30-39 Male 1371
ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ
1979 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 3:30:32
228 212 86 Α 40-49 Male 1257
ΑΛΕΞΙΟΣ ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ
1971 3:31:08
229 213 59 Α 30-39 Male 1555
ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ
1980 3:32:10
230 214 30 Α 50-59 Male 1162
ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΛΥΒΑΣ
1966 ATHENS 3:32:29
231 215 87 Α 40-49 Male 1123
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΥΛΟΣ
1974 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 3:33:32
232 216 88 Α 40-49 Male 1349
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΟΥΧΟΥΤΣΟΣ
1970 ΛΕΧΑΙΝΑ 3:34:06
233 217 31 Α 50-59 Male 1423
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΡΤΟΛΑΣ
1967 3:34:31
234 218 60 Α 30-39 Male 1259
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΓΓΑΣ
1979 3:34:37
235 219 89 Α 40-49 Male 1528
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ
1978 3:34:42
236 220 90 Α 40-49 Male 1405
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ
1975 ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ 3:35:09
237 221 91 Α 40-49 Male 1319
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΟΣΧΟΒΟΣ
1973 MINETTA RUNNING TEAM 3:35:13
238 222 61 Α 30-39 Male 1566
ΜΑΝΟΣ ΓΑΒΑΛΑΣ
3:35:33
239 223 92 Α 40-49 Male 1215
ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ
1971 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ MOUNTAIN SPORTS 3:36:07
240 224 32 Α 50-59 Male 1263
ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΟΣ
1966 KALAMATA TRAIL RUNNER’S 3:36:18
188 225 93 Α 40-49 Male 420
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ
1976 ΣΔΥΑ 3:36:52
241 226 62 Α 30-39 Male 1292
ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΤΖΙΩΡΟΣ
1983 3:37:10
242 227 94 Α 40-49 Male 1100
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ
1974 3:37:15
243 228 63 Α 30-39 Male 1183
ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ
1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:37:21
244 229 95 Α 40-49 Male 1065
ΘΟΔΩΡΟΣ ΒΛΑΧΟΣ
1971 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 3:37:24
245 230 33 Α 50-59 Male 1244
ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΡΙΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
1968 ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ 3:37:24
246 231 64 Α 30-39 Male 1018
ΝΙΚΟΣ ΑΓΡΙΔΙΩΤΗΣ
1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:37:24
247 232 96 Α 40-49 Male 1543
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ
1976 MERENDA TEAM 3:37:29
248 233 97 Α 40-49 Male 1189
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΤΕΖΙΝΗΣ
1975 3:37:38
249 234 65 Α 30-39 Male 1496
ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΟΤΣΙΚΑΣ
1986 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:38:02
250 235 66 Α 30-39 Male 1027
ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
1983 Σ.Π.Ε 3:38:23
251 236 34 Α 50-59 Male 1192
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΣΕΛΑΚΗΣ
1966 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΒΑΤΡΑΧΑΝΘΡΩΠΩΝ 3:38:53
252 237 98 Α 40-49 Male 1499
ΕΜΑΝΟΥΗΛ ΤΣΑΓΚΛΗΣ
1974 MOTOR OIL RUNNING TEAM 3:39:02
253 238 99 Α 40-49 Male 1381
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ
1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:39:04
254 239 100 Α 40-49 Male 1129
ΤΖΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ
1973 MOTOR OIL RUNNING TEAM 3:39:05
255 240 32 Α 17-29 Male 1113
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ
1990 ΝΕΟ ΦΑΛΗΡΟ 3:40:02
256 241 101 Α 40-49 Male 1310
ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΤΡΑΚΟΣ
1973 Α.Ο.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 3:40:05
257 242 102 Α 40-49 Male 1066
ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΓΙΑΝΤΖΗΣ
1972 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΦΟΥ 3:40:11
258 243 33 Α 17-29 Male 1149
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΣ
1992 ΟΜΑΔΑ ΟΔΕΥΩ 3:40:20
259 244 35 Α 50-59 Male 1414
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ
1962 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 3:40:31
260 245 103 Α 40-49 Male 1458
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΣΚΟΥΜΠΑΚΗΣ
1970 ΟΜΑΔΑ ΟΔΕΥΩ 3:40:37
261 246 34 Α 17-29 Male 1002
EDUARD ANDREI
2000 3:40:45
262 247 104 Α 40-49 Male 1421
ΝΙΚΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ
1974 Σ.Π.Ε 3:40:56
263 248 36 Α 50-59 Male 1455
ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΙΨΑΣ
1963 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 3:41:06
264 18 9 Γ 40-59 Female 1435
ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΡΟΜΠΑΚΗ
1977 KALAMATA TRAIL RUNNER’S 3:41:16
265 249 105 Α 40-49 Male 1105
ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΔΕΛΗΣ
1969 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 3:41:33
266 250 67 Α 30-39 Male 1097
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΩΓΟΥΣΗΣ
1983 ΤΕΝΙΣΤΑΣ 3:41:36
267 251 68 Α 30-39 Male 1348
ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΚΗΣ
1982 3:41:53
268 252 106 Α 40-49 Male 1406
ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ
1973 WESWIM 3:42:04
269 253 37 Α 50-59 Male 1490
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ
1967 ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 3:42:13
270 254 69 Α 30-39 Male 1508
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΤΣΑΚΛΑΣ
1983 YMITTOS RUNNERS 3:42:42
271 255 107 Α 40-49 Male 1048
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΙΔΑΚΗΣ
1973 YMITTOS RUNNERS 3:42:43
272 19 10 Γ 40-59 Female 1295
ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΕΛΗ
1962 SKY WOMEN RUNNING TEAM 3:43:22
273 256 70 Α 30-39 Male 1370
ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ
1983 3:43:29
274 257 71 Α 30-39 Male 1323
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ
1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:45:22
275 258 108 Α 40-49 Male 1187
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΚΟΥΛΑΣ
1976 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 3:45:30
276 20 11 Γ 40-59 Female 1014
DOROTA SUCHOCKA
1973 DYTYKIS ATYKIS APOLONA 3:45:53
277 21 12 Γ 40-59 Female 1472
ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ
1972 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 3:45:58
278 259 72 Α 30-39 Male 1093
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΟΥΣΚΟΣ
1982 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 3:46:08
279 260 38 Α 50-59 Male 1516
ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΡΤΣΗΣ
1963 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 3:46:49
280 261 73 Α 30-39 Male 1032
ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ
1982 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 3:46:49
281 262 109 Α 40-49 Male 1521
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ
1977 3:47:22
282 263 39 Α 50-59 Male 1153
ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΚΚΑΒΑΣ
1967 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 3:47:40
283 264 40 Α 50-59 Male 1402
ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ
1966 Α.Π.Σ.»ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 3:47:52
284 22 13 Γ 40-59 Female 1428
ΕΛΛΗ ΠΡΟΥΣΙΑΝΟΥ
1965 ΣΔΡΕΘΥΜΝΟΥ 3:48:02
285 265 41 Α 50-59 Male 1279
ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΥΚΟΥΔΗΣ
1965 ATHLETICS-GUIDANCE.GR – ΣΔΥΜ 3:48:59
286 266 110 Α 40-49 Male 1425
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
1972 KRP 3:49:00
287 267 42 Α 50-59 Male 1511
ΗΛΙΑΣ ΤΣΙΑΠΑΡΑΣ
1968 3:49:30
288 268 111 Α 40-49 Male 1193
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΡΟΔΑΥΛΗΣ
1973 PEARL IZUMI GREECE 3:49:46
289 269 112 Α 40-49 Male 1064
ΑΛΕΞΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ
1976 A Σ ΝΕΜΕΑΣ 3:49:49
290 270 43 Α 50-59 Male 1067
ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
1964 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 3:49:56
291 271 8 Α>60 Male 1266
ΗΛΙΑΣ ΛΑΜΠΡΟΥ
1956 3:50:44
292 272 44 Α 50-59 Male 1517
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΙΦΗΣ
1962 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 3:50:44
293 273 9 Α>60 Male 1309
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ
1953 Σ.ΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ 3:51:24
294 274 74 Α 30-39 Male 1509
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΕΡΕΦΟΣ
1986 ΚΑΛΑΜΑΤΑ 3:51:27
295 275 75 Α 30-39 Male 1351
ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΡΟΥΜΑΣ
1987 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 3:51:29
296 276 113 Α 40-49 Male 1331
ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΕΛΟΥΚΑΣ
1973 3:51:55
297 277 45 Α 50-59 Male 1232
ΛΟΥΚΑΣ ΚΟΥΜΕΡΤΑΣ
1966 3:52:28
298 278 114 Α 40-49 Male 1413
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΤΣΙΩΤΗΣ
1972 ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΩΡΑΦΑΣ 3:53:14
299 279 76 Α 30-39 Male 1092 https://results.chronolog.gr/flags/unk.svg» width=»16″ height=»16″ />

ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ
1981 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 3:53:34
300 280 115 Α 40-49 Male 1083
ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
1976 OLYMPIA RUNNERS 3:53:37
301 281 77 Α 30-39 Male 1269
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΕΚΚΑ
1982 MERENDA TEAM 3:53:40
302 282 116 Α 40-49 Male 1223
ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΟΝΤΟΡΗΓΑΣ
1975 MERENDA TEAM 3:53:40
303 23 10 Γ 17-39 Female 1051
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ
1985 ΣΔΥΜ 3:55:01
304 24 14 Γ 40-59 Female 1535
ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΦΩΚΑ
1971 VO2MAX EXERCISE CENTER PATRAS 3:55:50
305 283 117 Α 40-49 Male 1542
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ
1971 MERENDA TEAM 3:55:52
306 284 78 Α 30-39 Male 1354
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
1982 3:56:05
307 285 46 Α 50-59 Male 1194
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ
1959 MEDEON 3:56:45
308 286 47 Α 50-59 Male 1082
ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ
1967 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:56:57
309 25 11 Γ 17-39 Female 1530
ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΙΦΛΗ
1984 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΔΗΜΟΥ ΕΥΡΩΤΑ 3:56:57
310 287 118 Α 40-49 Male 1030
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΙΦΕΡΗΣ
1971 ΔΡΟΣΙΑ 3:57:08
311 288 48 Α 50-59 Male 1217
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ
1963 Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3:57:16
312 26 15 Γ 40-59 Female 1152
ΟΛΓΑ ΚΑΚΑΝΗ
1977 3:57:27
313 289 79 Α 30-39 Male 1427
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
1983 3:57:51
314 290 119 Α 40-49 Male 1239
ΑΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ
1972 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 3:58:31
315 291 80 Α 30-39 Male 1408
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΣΣΑΣ
1986 3:59:08
316 292 81 Α 30-39 Male 1091
ΜΑΡΙΟΣ ΓΚΟΛΦΗΣ
1987 ΣΕΟ ΩΛΕΝΟΣ 3:59:43
317 293 35 Α 17-29 Male 1284
ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΚΡΗΣ
1992 4:01:04
318 294 36 Α 17-29 Male 1567
ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΙΟΤΗΣ
4:02:20
319 295 10 Α>60 Male 1060
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ
1956 DIAPLASI GYM 4:02:22
320 296 120 Α 40-49 Male 1314
ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
1976 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4:02:37
321 297 37 Α 17-29 Male 1493
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΖΕΤΖΕΛΟΣ
1991 HAPPY THREE FRIENDS 4:02:56
322 298 38 Α 17-29 Male 1054
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΡΟΥΜΑΣ
1995 HAPPY THREE FRIENDS 4:03:00
323 299 39 Α 17-29 Male 1564
ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΥΡΙΟΣ
4:03:01
324 300 82 Α 30-39 Male 1016
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ
1981 NEWSDIET.GR 4:03:42
325 301 49 Α 50-59 Male 1338
ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΠΟΝΑΡΟΣ
1961 4:04:18
326 302 40 Α 17-29 Male 1447
ΑΡΤΕΜΗΣ ΣΕΒΑΣ
1989 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 4:04:49
327 303 83 Α 30-39 Male 1345
ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΟΥΡΟΣ
1981 HALKIDA 4:05:00
328 27 12 Γ 17-39 Female 1561
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΝΙΑ
4:05:29
329 304 121 Α 40-49 Male 1488
ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΑΒΕΛΑΣ
1977 ANEΞ 4:07:02
330 305 84 Α 30-39 Male 1380
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
1981 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:07:06
331 306 11 Α>60 Male 1436
ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ
1944 SAFANS 4:07:09
332 28 1 Γ>60 Female 1336
ΜΑΡΙΑ ΜΠΙΣΚΕΤΖΗ
1955 4:07:10
333 307 85 Α 30-39 Male 1238
ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ
1982 4:07:29
334 308 122 Α 40-49 Male 1365
ΑΝΤΩΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ
1974 IBM CLUB 4:08:12
335 309 50 Α 50-59 Male 1431
ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ
1963 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 4:09:39
336 310 123 Α 40-49 Male 1460
ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ
1977 4:09:56
337 311 41 Α 17-29 Male 1565
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΟΣ
4:09:57
338 312 86 Α 30-39 Male 1392
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
1981 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 4:10:20
339 29 16 Γ 40-59 Female 1235
ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ
1975 4:10:36
340 313 124 Α 40-49 Male 1181
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ
1975 4:10:41
341 314 87 Α 30-39 Male 1081
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
1986 4:11:25
342 30 17 Γ 40-59 Female 1524
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΟΥΜΠΟΥ
1966 4:11:33
343 315 125 Α 40-49 Male 1570
ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
4:12:14
344 316 126 Α 40-49 Male 1441
ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΚΛΑΣ
1970 RIGGING MATTERS 4:12:29
345 317 127 Α 40-49 Male 1236
ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΡΤΕΛΗΣ
1975 ΦΛΟΓΑ 4:13:40
346 31 18 Γ 40-59 Female 1062
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ
1972 YMITTOS RUNNERS 4:13:43
347 318 128 Α 40-49 Male 1114
ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ
1975 ΦΛΟΓΑ 4:13:44
348 319 51 Α 50-59 Male 1047
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΜΠΑΣ
1964 4:14:49
349 32 19 Γ 40-59 Female 1340
ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΜΠΟΥΚΑ
1965 Σ Δ Υ ΑΘΗΝΑΣ 4:17:26
350 320 52 Α 50-59 Male 1364
ΣΤΕΛΙΟΣ ΞΥΠΟΛΙΤΟΣ
1963 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:20:21
351 321 129 Α 40-49 Male 1144
ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
1975 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4:21:23
352 322 12 Α>60 Male 1275
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΟΓΙΟΤΑΤΙΔΗΣ
1950 ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4:21:25
353 323 53 Α 50-59 Male 1141
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΩΝΑΡΑΣ
1967 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4:21:26
354 324 88 Α 30-39 Male 1098
ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΑΛΔΑΡΑΣ
1980 ΑΜΠΕΛΩΝΕΣ ΜΠΑΡΛΟΥ 4:22:04
355 33 20 Γ 40-59 Female 1268 https://results.chronolog.gr/flags/unk.svg» width=»16″ height=»16″ />

ΧΑΡΑ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ
1974 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 4:22:09
356 325 89 Α 30-39 Male 1276
ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΝΤΟΣ
1983 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ/ KALAMATA TRAIL 4:22:09
357 326 54 Α 50-59 Male 1076
ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΑΛΗΝΕΑΣ
1963 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:27:58
358 327 130 Α 40-49 Male 1481
ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΦΥΡΙΔΗΣ
1977 4:29:11
359 328 42 Α 17-29 Male 1474
ΦΩΤΙΟΣ ΣΤΑΤΗΡΗΣ
1990 ΤΑ ΠΑΓΩΜΕΝΑ ΚΟΑΛΑ 4:29:25
360 329 131 Α 40-49 Male 1393
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
1970 ΠΟΣΠ RUNNING TEAM 4:29:29
361 34 21 Γ 40-59 Female 1176
ΛΟΥΚΙΑ ΚΑΡΑΚΑΣΟΓΛΟΥ
1961 YMITTOS RUNNERS 4:29:45
362 330 43 Α 17-29 Male 1108
ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ
1990 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 4:29:47
363 331 90 Α 30-39 Male 1473
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΤΗΡΗΣ
1988 ΤΑ ΠΑΓΩΜΕΝΑ ΚΟΑΛΑ 4:29:51
364 332 13 Α>60 Male 1128
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ
1954 SPARTAN RUNNERS 4:32:06
365 333 55 Α 50-59 Male 1077
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
1962 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:32:25
366 334 14 Α>60 Male 1382
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ
1950 ANEKSARTITOS 4:32:59
367 335 56 Α 50-59 Male 1031
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΠΕΡΤΟΣ
1964 XARISION SPARTIS 4:33:45
368 336 15 Α>60 Male 1316
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΕΛΟΓΓΟΝΑΣ
1954 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 4:34:20
369 35 13 Γ 17-39 Female 1287
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΜΙΔΑΚΗ
1989 XAMOS 4:34:41
370 337 91 Α 30-39 Male 1131
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΕΥΤΥΧΙΑΚΟΣ
1985 ΣΔΥΜ 4:37:13
371 338 57 Α 50-59 Male 1416
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΙΜΕΑΣ
1965 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:38:16
372 36 22 Γ 40-59 Female 1419
ΓΙΩΤΑ ΠΙΠΙΝΗ
1968 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 4:39:27
373 339 92 Α 30-39 Male 1188
ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΡΑΣ
1982 4:39:29
374 37 23 Γ 40-59 Female 1234
ΑΝΝΑ ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ
1970 4:39:29
375 340 132 Α 40-49 Male 1252
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ
1973 WING CHUN ERMIS PERAMATOS 4:40:14
376 341 133 Α 40-49 Male 1515
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ
1969 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 4:41:25
377 38 24 Γ 40-59 Female 1261
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΑΚΑΦΩΣΗ
1965 4:41:28
378 342 93 Α 30-39 Male 1160
ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ
1981 ΣΔΥ. 4:47:01
379 39 25 Γ 40-59 Female 1049
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΪΝΑ
1962 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:47:08
380 40 2 Γ>60 Female 1198
ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΤΣΟΥ – ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ
1956 ΣΔΥΜ 4:47:08
381 343 134 Α 40-49 Male 1394
ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
1974 4:48:07
382 41 26 Γ 40-59 Female 1132
ΛΙΤΣΑ ΖΑΜΠΟΥΡΑ
1971 GL CREATIONS 4:50:40
383 344 94 Α 30-39 Male 1525
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ
1981 4:51:25
384 42 27 Γ 40-59 Female 1569
ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ
4:58:03
385 345 16 Α>60 Male 1483
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
1958 ΑΠΟΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:58:05
386 346 58 Α 50-59 Male 1262
ΣΠΥΡΟΣ ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ
1966 4:58:28
387 347 135 Α 40-49 Male 1071
ΣΠΥΡΟΣ ΒΡΥΣΟΥΛΗΣ
1974 4:58:28
388 43 28 Γ 40-59 Female 1456
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΣΙΩΠΗ
1978 Α.Π.Σ.ΑΠΠΟΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:12:52
389 348 136 Α 40-49 Male 1278
ΦΩΤΗΣ ΛΥΚΟΤΡΑΦΙΤΗΣ
1976 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:12:54
390 349 17 Α>60 Male 1557
ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΨΑΡΡΟΣ
1958 APOLLON 5:20:27
391 350 59 Α 50-59 Male 1285
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΡΗΣ
1968 ΤΕΛΜΗΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 5:32:40
392 44 14 Γ 17-39 Female 1426 ΑΝΝΑ ΠΡΙΝΕΑ 1985 ΚΥΘΗΡΑ 5:40:00
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ΚΜ
Α/Α Gender ΒΙΒ Name YOB Club 5km
1 Male 252
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ
2003 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:24:58
2 Male 213
ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ
2001 0:25:47
3 Male 159
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΑΣΟΥΡΗΣ
1999 0:26:17
4 Male 65
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΚΛΟΥΧ
0:26:52
5 Female 186
ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΟΚΚΟΡΟΥ
2002 ΣΠΑΡΤΗ 0:27:15
6 Male 164
ΤΑΣΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΣ
1983 SPARTIATES DROMEIS/DIMOPOULOS COACHING/HELLENIC POLICE RUNNING TEAM 0:27:40
7 Male 387
ΜΑΝΟΣ ΤΑΒΛΑΚΗΣ
1984 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 0:27:54
8 Male 42
ΧΑΡΗΣ ΒΕΛΔΕΚΗΣ
1991 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ/DIMOPOULOS COACHING 0:27:57
9 Male 64
ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΥ
2004 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:28:15
10 Male 15
ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
2001 0:28:18
11 Male 370
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΚΡΟΠΟΛΙΘΑΣ
1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:28:46
12 Male 36
ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΒ
2001 0:29:42
13 Male 201
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ
1974 NO FEAR 0:29:49
14 Male 75
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΟΚΑΣ
1972 ΑΠΟΛΛΩΝ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:29:50
15 Male 229
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΥΜΠΙΟΤΑΚΟΣ
1990 0:30:02
16 Male 342
ΜΑΡΚΟΣ ΠΡΕΝΤΙ
1999 ΑΠΟΕΛ 0:30:04
17 Male 371
ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ
2002 0:30:13
18 Male 321
ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ
1997 ALL TERRAIN RUNNERS 0:30:15
19 Female 410
ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ
2002 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ 0:30:24
20 Female 71
ΝΙΚΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ
0:30:45
21 Female 266
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΠΑΚΑ
1974 ΚΥΠΑΡΡΙΣΙΑ 0:30:54
22 Male 322
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ
1969 ΑΘΗΝΟΔΩΡΑΣ 0:31:21
23 Male 408
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
1968 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:31:28
24 Male 12
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
1978 ΣΔΥ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:31:45
25 Male 246
ΝΙΚΟΣ ΜΕΝΕΝΑΚΟΣ
1996 0:31:49
26 Female 133
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΡΓΑΚΟΥ
0:32:25
27 Male 419
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
1974 ΣΔΥΜ 0:32:42
28 Male 163
ΧΡΗΣΤΟ ΚΑΡΑΜΠΑΣ
1967 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:32:44
29 Male 359
ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΡΔΕΛΗΣ
1992 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:32:59
30 Male 123
ΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΟΣ
0:33:03
31 Female 245
ΜΑΡΙΑ ΜΑΥΡΟΥΔΗ
1988 RUN AWAY TRAIL TEAM 0:33:21
32 Male 309
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
1972 Γ.Σ. KALAMATA RUNNING PROJECT – ΣΔΥΜ 0:33:49
33 Female 320
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ
1994 0:34:05
34 Female 14
ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
1974 NO FEAR 0:34:21
35 Male 46
ΠΕΤΡΟΣ ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:34:51
36 Male 63
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΛΑΡΑΣ
0:35:10
37 Male 184
ΑΓΗΣ ΚΟΚΙΟΣ
1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:35:27
38 Female 350
ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΓΚΙΝΕΤΟΥ
1990 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ / TURTLE PALAMARIS RUNNING TEAM 0:35:33
39 Male 112
ΣΤΑΥΡΟΣ ΖΟΥΖΟΥΛΑΣ
1965 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:35:33
40 Female 130
ΜΑΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
0:35:46
41 Male 45
ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΕΡΟΥΤΗΣ
1971 0:35:51
42 Male 147
ΓΑΒΡΙΗΛ ΚΑΜΠΑΝΗΣ
1955 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:35:54
43 Male 349
ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΣΣΗΣ
1965 DIMDALAM 06 09 0:35:55
44 Female 187
ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΟΛΟΒΟΥ
1968 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:35:55
45 Female 228
ΜΑΡΙΑ ΛΟΗ
1984 GR RUNNERS 0:36:02
46 Male 121
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΑΝΟΣ
1995 ΣΔΥΜ 0:36:11
47 Male 205
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΟΜΠΑΣ
1965 ΣΔΥΜ 0:36:28
48 Male 125
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
0:36:32
49 Female 296
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΥ
2001 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ 0:36:35
50 Male 168
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
1973 0:36:54
51 Male 388
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΕΚΝΟΣ
1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:37:20
52 Male 41
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΒΕΣ
1972 ΣΔΥΜ 0:37:37
53 Male 386
ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΦΥΡΗΣ
1993 0:38:02
54 Female 297
ΜΑΡΙΑ ΝΙΒΕΡΟΓΛΟΥ
1996 0:38:02
55 Male 180
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ
0:38:06
56 Female 124
ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΛΟΓΟΥ
1964 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:38:07
57 Female 17
ΑΓΕΛΙΚΗ ΑΝΔΡΑΚΑΚΟΥ
1980 ΛΑΚΩΝΙΑ 0:38:34
58 Male 89
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ
0:38:46
59 Male 59
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΤΕΛΙΕΡΗΣ
0:38:51
60 Female 345
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΒΕΚΚΑ
1988 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:38:52
61 Male 105
ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΟΥΡΙΔΑΣ
1988 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:38:53
62 Female 302
ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΝΙΚΟΛΑΡΟΥ
1989 0:38:58
63 Female 294
ΒΕΝΕΤΙΑ ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΥ
2003 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ 0:39:11
64 Female 295
ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΥ
2003 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ 0:39:11
65 Male 80
ΦΩΤΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ
1996 0:39:20
66 Female 62
ΓΙΟΛΑΝΤΑ ΓΙΑΝΝΑΚΗ
1969 Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΛΕΓΕΩΝΑ 0:39:33
67 Male 9
ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
0:39:33
68 Male 269
ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΛΙΚΟΣ
1979 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:39:38
69 Male 363
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΙΔΕΡΕΑΣ
1965 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:39:38
70 Male 233
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΜΑΚΟΣ
1972 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:40:05
71 Female 192
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΟΥΛΗ
1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:40:05
72 Female 106
ΜΕΛΙΝΑ ΒΕΛΙΣΣΑΡΗ
0:40:18
73 Male 261
ΗΛΙΑΣ ΜΟΥΡΟΥΦΑΣ
1961 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:40:39
74 Male 256
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΖΟΣ
1961 0:40:43
75 Male 425
ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΤΙΒΑΣ
0:40:43
76 Female 264
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ
1981 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 0:40:46
77 Male 426
ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΜΑΝΙΣΟΠΟΥΛΟΣ
0:40:52
78 Female 427
ΘΑΛΕΙΑ ΜΑΝΙΣΟΠΟΥΛΟΥ
0:40:54
79 Male 361
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
0:40:56
80 Female 337
ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΙΤΣΟΥ
1992 PLIAKOS CAMP 0:41:05
80 Female 312
ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΖΗΝΟΒΙΟΥ
0:41:06
81 Female 161
ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ
0:41:06
82 Male 172
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΡΑΣΣΙΑΣ
1967 ΑΡΙΑΔΝΗ 0:41:06
83 Female 50
ΕΛΕΝΑ ΓΑΛΑΝΑΚΗ
1994 ATHENS 0:41:11
84 Male 81
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
0:41:22
85 Female 83
ΧΑΡΙΣ ΔΕΛΗ
1989 0:41:25
86 Male 107
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ
0:41:26
87 Female 237
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ
1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:41:28
88 Female 308
ΕΛΕΝΗ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗ
1971 ΑΤΟΜΙΚΟ 0:42:15
89 Female 13
ΕΛΕΝΗ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ
1971 ΑΤΟΜΙΚΟ 0:42:19
90 Male 268
ΧΑΡΗΣ ΜΠΑΚΟΓΕΩΡΓΟΣ
1976 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:42:23
91 Male 11
ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
1978 0:42:23
92 Male 131
ΤΑΣΟΣ ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ
1955 SDYM 0:42:24
93 Female 331
ΕΛΕΝΗ ΠΑΥΛΩΤΗ
1994 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:42:28
94 Female 66
ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΥΛΑΚΟΥ
0:42:28
95 Female 67
ΑΝΝΑ ΜΑΝΤΖΑΒΡΑΚΟΥ
0:42:33
96 Male 48
ΜΕΝΕΛΑΟΣ – ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ
1983 ΤΑΥΡΟΣ ΑΘΗΝΑ 0:42:39
97 Male 30
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗΣ
0:42:46
98 Female 10
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΩΚΑ
1997 ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:42:50
99 Female 258
ΝΑΤΑΣΣΑ ΜΟΥΚΑ
1992 0:42:50
100 Female 88
ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΓΙΑΝΝΗ
1965 ΣΔΥΜ 0:42:54
101 Male 149
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ
0:43:18
102 Male 26
ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
1967 GL CREATIONS 0:43:38
103 Male 18
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ
1972 Ν. ΜΑΚΡΗ 0:43:44
104 Male 90
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΣ
1955 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:43:49
105 Female 303
ΙΩΑΝΝΑ ΝΤΑΚΟΥ
1990 0:43:52
106 Female 339
ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ
1993 KALAMATA 0:44:32
107 Male 290
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΣ
1975 ΙΔΙΩΤΗΣ 0:45:09
108 Female 43
ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΚΑΛΕΟΥ
0:45:11
109 Female 324
ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΡΑΗ
1983 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ 0:45:13
110 Male 278
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΕΚΕΛΗΣ
1978 0:45:29
111 Male 191
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΥΒΕΛΑΣ
1965 ΑΘΗΝΑ 0:45:31
112 Female 146
ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΤΣΟΦΑΚΟΥ
0:45:34
113 Male 38
ΝΙΚΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗΣ
0:46:04
114 Female 175
ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΑΤΣΑΡΟΥ
1993 0:46:06
115 Female 209
ΑΝΘΟΥΛΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ
1983 THE SPOT 0:46:07
116 Male 181
ΘΩΜΑΣ ΚΑΦΑΣΗΣ
1992 0:46:08
117 Female 406
ΜΑΡΙΑ ΦΑΝΑΡΑ
1971 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:46:23
118 Female 119
ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΗΛΙΑΚΗ
1986 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 0:46:23
119 Female 207
ΜΑΡΙΑ ΚΥΛΙΝΤΗΡΕΑ
1985 0:46:24
120 Male 49
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΥΡΛΑΣ
1952 MΑΡΑΘΑΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:46:30
121 Female 127
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ
1978 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 0:46:31
122 Male 300
ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
1974 0:46:41
123 Male 101
ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
1991 0:46:47
124 Female 74
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΚΟΒΟΣΤΗ
1972 0:46:49
125 Male 253
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ
1963 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:46:51
126 Male 424
ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΨΙΛΟΛΥΓΝΟΣ
0:46:55
127 Female 151
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ
0:48:00
128 Female 314
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
1979 0:48:06
129 Male 325
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
1984 GR RUNNERS 0:48:12
130 Male 395
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΜΑΡΑΣ
1976 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:48:44
131 Female 7
JAYNE WILKINSON
1957 SDYM 0:48:46
132 Female 60
ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΛΤΕΖΟΥ
0:48:47
133 Male 51
ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
1966 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:48:47
134 Male 22
ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ
2003 0:48:51
135 Male 21
ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΥΠΑΣ
1972 0:48:56
136 Female 162
ΕΡΑΣΜΙΑ ΚΑΡΑΜΠΑ
1963 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:49:11
137 Female 242
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ
1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:49:37
138 Female 58
ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΑΛΟΥ
1961 0:50:03
139 Female 37
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
1977 ΟΧΙ 0:50:21
140 Male 156
ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ
1975 0:50:35
141 Male 27
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
1973 0:50:35
142 Male 413
ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΙΩΤΗΣ
1979 ΣΙΝΔΟΣ 0:50:38
143 Male 47
ΘΟΔΩΡΗΣ ΒΛΑΣΣΗΣ
1982 0:50:38
144 Male 195
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΡΑΜΠΑΣ
1970 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:50:42
145 Female 378
ΡΑΝΙΑ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ
1962 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:50:47
146 Female 357
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΑΡΑΒΑΝΟΥ
1990 0:50:53
147 Male 174
ΑΛΕΞΙΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ
1962 0:51:10
148 Male 397
ZΩΗΣ ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ
1957 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:51:11
149 Female 385
ΝΙΚΗ ΣΤΡΙΚΟΥ
1978 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:51:15
150 Female 236
ΙΣΙΔΩΡΑ ΜΑΡΑΚΗ
1987 0:51:56
151 Female 100
ΟΛΓΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
1992 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 0:52:12
152 Female 170
ΛΥΜΠΕΡΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
1992 TO SVELTO KOYNELI 0:53:02
153 Male 97
ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΣΤΟΡΑΣ
0:53:08
154 Female 93
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΣΚΟΥΡΕΛΟΥ
0:53:09
155 Female 142
ΙΩΑΝΝΑ ΤΣΟΛΑΚΟΥ
0:53:10
156 Male 136
ΤΑΝΟΥΣ ΑΜΠΝΤΑΛΑ
0:53:11
157 Female 316
ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΑΝΤΑΖΗ
1980 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:53:15
158 Male 423
ΧΡΗΣΤΟΣ ΨΥΧΟΓΙΟΣ
1970 0:53:20
159 Female 311
ΑΚΤΑΙΑ ΟΝΟΔΗ
1980 GR RUNNERS 0:54:03
160 Male 141
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΞΥΛΟΣ
1971 ΑΡΓΟΣ 0:54:43
161 Female 70
ΒΕΡΑ ΓΚΙΖΕΛΙΔΟΥ
1984 0:54:45
162 Female 232
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΛΤΕΖΟΥ
1973 ΑΡΓΟΣ 0:54:48
163 Male 336
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΚΗΣ
1962 ΑΡΓΟΣ 0:55:51
164 Female 6
MARTHA GRACEY
1946 SAFANS 0:58:23
165 Male 3
JAMES GRACEY
1949 SAFANS 0:58:23
166 Female 307
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΤΑΛΑ
1971 0:58:29
167 Female 108
ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΖΙΑΒΡΑ
1982 ΒΡΕΣΘΕΝΑ 1:01:02
168 Female 84
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ
1:01:06
169 Male 31
ΠΑΡΗΣ ΚΟΥΛΗΣ
1:01:15
170 Male 78
ΘΩΜΑΣ ΓΟΥΡΓΟΛΙΤΣΑΣ
1971 ΚΟΚΟΚΟ 1:01:20
171 Female 129
ΑΓΑΘΗ ΚΑΖΑΝΤΖΗ
1957 ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 1:05:46
172 Female 165
ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΥ
1960 ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 1:13:26
173 Female 177
ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΤΣΑΡΟΥ
1991 1:13:41
174 Male 299
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
1990 1:13:42
175 Female 169
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΟΥΛΑ
1:19:21
176 Female 92
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗ
1964 ΑΠΟΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:21:39
177 Female 102
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ
1:22:01
178 Female 281
ΕΛΕΝΗ ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΥ
1946 Σ Δ Υ ΑΘΗΝΑΣ 1:32:05
179 Male 104
ΣΟΦΙΑ ΑΓΡΙΩΠΟΥΛΟΥ
1:32:08
180 Male 140
ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ
1985 ROTTENWALKERS 1:32:55
181 Female 82
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
1987 ROTTENWALKERS 1:33:07
182 Male 157
ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΤΗΡΗΣ
1:36:26
183 Female 53
ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΥ
1962 1:41:30
184 Female 223
ΙΩΑΝΝΑ ΛΕΒΑΝΤΗ
1966 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:41:32
185 Male 52
ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
1958 1:41:33
186 Female 160
ΕΥΑΝΘΙΑ ΚΟΥΛΗΦΕΤΗ
1:45:42