Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 3 Φεβρουαρίου

COSMOTE SPORT 4

Ντιτρόιτ Πίστονς – Λ.A.Κλίπερς
NBA

00:00
COSMOTE SPORT 8

Πολεμικές τέχνες
UFC Fight Night

03:00
COSMOTE SPORT 4

Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς – Λ.Α.Λέικερς
NBA

03:30
COSMOTE SPORT 9

ITT Europe Top 16 Cup 2019
Πινγκ Πονγκ

11:00
COSMOTE SPORT 2

Βιγιαρεάλ-Εσπανιόλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
NOVASPORTS 3

Εξέλσιορ-Φέγενορντ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

13:15
NOVASPORTS 2

ΣΠΑΛ-Τορίνο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 8

Γκραν Κανάρια-Μπασκόνια
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

14:00
COSMOTE SPORT 7

Άουε-Κολονία
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:30
NOVASPORTS 1

ΟΦΗ-Ξάνθη
Super League

15:00
ΕΡΤ3

Παναχαϊκή-Κέρκυρα
Football League

15:00
ΕΡΤ2

Ήφαιστος Λήμνου-Ολυμπιακός
Basket League

15:30
COSMOTE SPORT 5

ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Λοκομοτίβ Κουμπάν
NBA

16:00
NOVASPORTS 5

Τζένοα-Σασουόλο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
ΕΡΤ1

Απόλλων Σμύρνης-Αστέρας Τρίπολης
Super League

16:00
NOVASPORTS 4

Ουντινέζε-Φιορεντίνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 1

Λέστερ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:05
COSMOTE SPORT 3

Άουγκσμπουργκ-Μάιντς
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ3

Άρης Νίκαιας-Φίλιππος Βέροιας 
Α1 Χάντμπολ Ανδρών

17:00
NOVASPORTS 3

ΑΕΛ-Ατρόμητος
Super League

17:15
NOVASPORTS 2

Λεβαδειακός-Παναθηναϊκός
Super League

17:15
COSMOTE SPORT 2

Μπέτις-Ατλέτικο Μαδρίτης 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Σίτι-Άρσεναλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
ΕΡΤ1

Άρης-ΠΑΣ Γιάννινα
Super League

19:00
NOVASPORTS 4

Ίντερ-Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 3

Στουτγάρδη-Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 2

Έιμπαρ-Ζιρόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 7

Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μπενφίκα 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

19:30
NOVASPORTS 1

ΑΕΚ-ΠΑΟΚ
Super League

19:30
FOX SPORTS

Wash.Capitals-Boston Bruins
NHL

19:30
COSMOTE SPORT 8

Μάλαγα-Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

20:00
EUROSPORT

German Masters, τελικός
Σνούκερ

20:45
COSMOTE SPORT 4

Μπόστον Σέλτικς – Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ
NBA

21:00
NOVASPORTS 2

Ρόμα-Μίλαν
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:30
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Μαδρίτης-Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 9

Βιτόρια Γκιμαράες-Πόρτο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:00
NOVASPORTS 3

Λιόν-Πάρι Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00