Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 10 Φεβρουαρίου

COSMOTE SPORT 4

Γιούτα Τζαζ – Σαν Αντόνιο Σπερς
NBA

00:00
COSMOTE SPORT 9

Ντιούκ Μπλου Ντέβιλς-Βιρτζίνια Καβαλίερς 
NCAA

01:00
COSMOTE SPORT 4

Χιούστον Ρόκετς – Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ
NBA

03:30
COSMOTE SPORT 7

Αλμπέρτο Ματσάντο – Άντριου Κάντσιο 
Πυγμαχία

05:30
COSMOTE SPORT 2

Λεγανές-Μπέτις
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
COSMOTE SPORT 7

Εστουντιάντες – Ανδόρρα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:30
NOVASPORTS 2

Μπολόνια-Τζένοα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
NOVASPORTS 3

Νόριτς-Ίπσουιτς
Championship Αγγλίας

14:00
COSMOTE SPORT 8

Μαγδεβούργο – Χόλσταϊν Κίελo
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:30
COSMOTE SPORT 5

Έρλανγκεν – Μίντεν 
Χάντμπολ

14:30
NOVASPORTS 1

ΑΕΚ-ΟΦΗ
Super League

15:00
ΕΡΤ3

Κέρκυρα-Απόλλων Λάρισας
Football League

15:00
COSMOTE SPORT 1

Τότεναμ-Λέστερ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

15:30
NOVASPORTS 3

Σαμπντόρια-Φροζινόνε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 4

Αταλάντα-ΣΠΑΛ
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
ΕΡΤ2

Greek Stars-Rest of the World
All Star Game

16:00
NOVASPORTS 2

Τορίνο-Ουντινέζε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 3

Βέρντερ Βρέμης-Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 6

2019 ATP World Tour 250 
Τένις

17:00
ΕΡΤ PLAY 1

ΠΑΟΚ – ΑΣΕ Δούκα
Χάντμπολ

17:00
COSMOTE SPORT 2

Βαλένθια-Ρεάλ Σοσιεδάδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 5

Ουτρέχτη-Αϊντχόφεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

17:45
COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Σίτι-Τσέλσι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:00
ΕΡΤ3

Πανελλήνιο πρωτάθλημα κλειστού στίβου
Στίβος

18:00
COSMOTE SPORT 3

Φορτούνα Ντίσελντορφ-Στουτγκάρδη
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
ΕΡΤ1

Ατρόμητος-Λεβαδειακός
Super League

19:00
NOVASPORTS 2

Σασουόλο-Γιουβέντους
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 8

Μπενφίκα – Νασιονάλ
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

19:30
FOX SPORTS

Predators-San Jose Sharks
NHL

19:30
NOVASPORTS 1

ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 2

Σεβίλλη-Έιμπαρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 7

Ρεάλ Μαδρίτης-Μπασκόνια
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

20:30
NOVASPORTS 2

Μίλαν-Κάλιαρι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:30
COSMOTE SPORT 2

Μπιλμπάο-Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 5

2019
NASCAR Cup Series

22:00
COSMOTE SPORT 8

Φεϊρένσε-Σπόρτινγκ Λισαβόνας
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:00
NOVASPORTS 3

Νις-Λιόν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 4

Φιλαδέλφεια Σίξερς – Λ. Α. Λέικερς
NBA

22:30