Γ’ Εθνική 8ος όμιλος: Bαθμολογία, αναλυτικά στοιχεία 21ης αγωνιστικής

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 53 21 17 2 2 39 5
2. ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ 51 21 16 3 2 49 8
3. ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 42 21 13 3 5 37 11
4. Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ 33 20 9 6 5 25 16
5. Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 33 20 9 6 5 23 16
6. Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ 32 21 8 8 5 23 17
7. Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ 32 20 9 5 6 23 9
8. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 30 21 9 3 9 23 31
9. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 28 20 8 4 8 30 26
10. ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 23 20 6 5 9 23 22
11. ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 22 21 5 7 9 18 28
12. ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ 15 21 4 3 14 14 26
13. ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 7 21 2 1 18 9 52
14. Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ 2 20 0 2 18 0 69

 

21η αγωνιστική

Α.Ε. Πελλάνας Καστορείου: Κραβαρίτης, Λεωνίδας Ρασσιάς, Παναγιωτίδης, Τζιόλας,Γιόμπουε (58′ Zαραφέτας), Γιώργος Αναστασάκος, Μπαρόνε, Πετζαρομάν (72′ Ασπιώτης), Κωνσταντινίδης, Κοτσοβός (46′ Κοντογιάννης),  Σικαλόπουλος.

Αστέρας Βλαχιώτη: Λαμπρόπουλος, Κολλιάκος, Ρέτζος, Κότσαλης, Κακιώνης, Πούφλης (74′ Νέρες), Λεϊμονίτης, Κράσι, Σαμπατάκος, Ράνδζης (70′ Καρνιάτης), Μπερδούσης (88′ Καρακίτσος).

Ασπρόπυργος 2 – 0 τελικό Αμβρυσσέας (2 – 0 ημίχ)

Γκολ: Kαραλής στο 25′, Σταύρου το 2 – 0 στο 28′,

Καλαμάτα 1 – 0 τελικό Πάμισσος (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Πινδώνης το 1  – 0 στο 56′,

Παναργειακός 7 – 0 τελικό Α.Ο. Εικοσιμίας (5 – 0 ημίχ)

Γκολ: 7′-11′ Μπουρλάκης, 24′ Καδάς, 27′ Μπουντόπουλος, 42′, 74′-81′ Συρεγγέλας

Ένωση Ερμιονίδας 0 – 4 τελικό Α.Ο. Υπάτου (0 – 2 ημίχ)

Γκολ: Κάρλος το 0 – 1 στο 3′, Ντελέκος το 0 – 2 στο 30′, Ντελέκος το 0 – 3 στο 76′,

Καράϊ το 0 – 4 στο 88′,

Α.Ο. Κατασταρίου 1 – 0 τελικό Ένωση Λέρνας (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Μεζίνι το 1 – 0 στο 59′.

Παναρκαδικός 2 – 0 τελικό Μανδραϊκός (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Τσιώλης το 1 – 0 στο 66′, Τρέσας το 2 – 0 στο 75′.

22η αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ Κυριακή 17/03/19 15:00
Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ Κυριακή 17/03/19 15:00
Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝ Κυριακή 17/03/19 15:00
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ – ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ Κυριακή 17/03/19 15:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή 17/03/19 15:00
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 17/03/19 15:00
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ Κυριακή 17/03/19 15:00