Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 9 Μαρτίου

COSMOTE SPORT 6

ATP Masters 1000 
Τένις

01:00
COSMOTE SPORT 4

Χιούστον Ρόκετς-Φιλαδέλφεια Σίξερς 
NBA

03:00
EUROSPORT 2

Montepaschi Strade Bianche, Ιταλία 
Ποδηλασία

13:30
COSMOTE SPORT 8

Κολονία-Αρμίνια Μπίλεφελντ 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
COSMOTE SPORT 2

Αλαβές-Έιμπαρ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 5

VisitQatar Grand Prix, Ελεύθερα δοκιμαστικά 3. 
Moto GP

14:10
COSMOTE SPORT 1

Κρίσταλ Πάλας- Μπράιτον 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
ΕΡΤ PLAY 3

Καραϊσκάκης-Παναχαϊκή 
Football League

15:00
ΕΡΤ2

Παράλληλες μεταδόσεις 
Basket League

15:30
ΕΡΤ PLAY 3

Ήφαιστος Λήμνου-Περιστέρι 
Basket League

15:45
ΕΡΤ PLAY 2

Κύμη-ΠΑΟΚ 
Basket League

15:45
ΕΡΤ PLAY 4

Άρης-Κολοσσός 
Basket League

15:45
ΕΡΤ1

Ξάνθη-Αστέρας Τρίπολης 
Σούπερ Λίγκα

16:00
COSMOTE SPORT 3

Ντόρτμουντ-Στουτγκάρδη 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 2

Μπάγενρ Μονάχου-Βόλφσμπουργκ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Λειψία-Άουγκσμπουργκ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 9

Φράιμπουργκ – Χέρτα Βερολίνου 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ PLAY 1

Παναθηναϊκός-Παμβοχαϊκός 
Volley League

17:00
ΕΡΤ3

ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός 
Χάντμπολ

17:00
NOVASPORTS 2

Γουέστ Μπρόμιτς-Ίπσουιτς 
Championship Αγγλίας

17:00
COSMOTE SPORT 1

Ατλέτικο Μαδρίτης-Λεγανές 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 3

Στρασμπούρ-Λιόν 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
ΕΡΤ2

Χολαργός-ΑΕΚ 
Basket League

18:00
COSMOTE SPORT 5

Ελεύθερα δοκιμαστικά 4 
Moto GP

18:15
COSMOTE SPORT 5

VisitQatar Grand Prix, δοκιμαστικά 1&2 
Moto GP

18:55
COSMOTE SPORT 4

Νιού Γιορκ Νικς – Σακραμέντο Κινγκς 
NBA

19:00
COSMOTE SPORT 8

Μπανταλόνα – Ρεάλ Μαδρίτης 
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:00
NOVASPORTS 3

Πάρμα-Τζένοα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 1

ΑΕΚ-Παναθηναϊκός 
Σούπερ Λίγκα

19:30
COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Σίτι-Γουότφορντ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 3

Μάιντς-Γκλάντμπαχ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Μπαρτσελόνα-Ράγιο Βαγιεκάνο 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 4

Αϊντχόφεν-Μπρέντα 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

20:45
EUROSPORT

Players Tour Championship, ημιτελικά 
Σνούκερ

20:55
NOVASPORTS 3

Μονακό-Μπορντό 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
COSMOTE SPORT 6

ATP Masters 1000 
Τένις

21:00
COSMOTE SPORT 9

Ιμόκο Κονελιάνο – Ιλ Μπιζόντε Φιρέντσε 
Ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ

21:30
NOVASPORTS 2

Κιεβο-Μίλαν 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:30
COSMOTE SPORT 2

Χετάφε-Ουέσκα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
FOX SPORTS

Colorado Avalanche-Buffalo Sabres 
NHL

22:00
COSMOTE SPORT 8

Μποαβίστα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30