Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ | 63 | 25 | 20 | 3 | 2 | 62 | 10 |
2. | ΚΑΛΑΜΑΤΑ | 62 | 25 | 20 | 2 | 3 | 43 | 10 |
3. | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | 54 | 25 | 17 | 3 | 5 | 45 | 12 |
4. | Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ | 39 | 25 | 11 | 6 | 8 | 29 | 14 |
5. | Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ | 38 | 25 | 10 | 8 | 7 | 36 | 23 |
6. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | 37 | 25 | 11 | 4 | 10 | 30 | 39 |
7. | Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | 37 | 25 | 10 | 7 | 8 | 28 | 23 |
8. | Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | 37 | 25 | 9 | 10 | 6 | 26 | 20 |
9. | ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | 34 | 25 | 9 | 7 | 9 | 35 | 32 |
10. | ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ | 30 | 25 | 8 | 6 | 11 | 34 | 28 |
11. | ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ | 25 | 25 | 6 | 7 | 12 | 26 | 36 |
12. | ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | 18 | 25 | 5 | 3 | 17 | 17 | 35 |
13. | ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | 12 | 25 | 3 | 3 | 19 | 13 | 56 |
14. | Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ | 3 | 25 | 0 | 3 | 22 | 3 | 89 |
25η αγωνιστική
Α.Ο. Κατασταρίου 1 – 1 τελικό Α.Ε. Πελλάνας Καστορείου (0 – 1 ημίχ)
Γκολ: Μουλιάτος το 0 – 1 στο 20′, Κάρδαρης το 1 – 1 στο 74′ με πέναλτι.
Κόκκινη: Ασπιώτης απευθείας στο 75′
Α.Ε. Πελλάνας Καστορείου: Κραβαρίτης, Παναγιωτίδης, Εμέκα, Ασπιώτης, Κοντογιάννης (90′ Σιγαλός), Λαμπρόπουλος, Γιώργος Αναστασάκος, Ρασσιάς, Μουλιάτος 89 μιρακ, Κοτσοβός (65 Κωνσταντιδης – 74′ Μπαρόνε), Γιόμπουε.
Ένωση Ερμιονίδας 0 – 2 τελικό Καλαμάτα (0 – 1 ημίχ)
Γκολ: Πινδώνης το 0 – 1 στο 4′, Λαθύρης το 0 – 2 στο 48′.
Αστέρας Βλαχιώτη 2 – 5 τελικό Αμβρυσσέας Διστόμου (0 – 3 ημίχ)
Γκολ: 55′-82′ πεν / 14′-23′ Στάρις, 45′ Βήχος, 58′ Βαζ, 71′ Δήμου
Παναρκαδικός 0 – 3 τελικό Ασπρόπυργος (0 – 1 ημίχ)
Γκολ: Νικολάου το 0 – 1 στο 20′, Δουκάκης το 0 -2 στο 58′, Δουκάκης το 0 – 3 στο 80′.
Ένωση Λέρνας 1 – 3 τελικό Α.Ο. Υπάτου (0 – 2 ημίχ)
Γκολ: Καράι, Ταυταρίδης, Σπανός
Μανδραϊκός 1 – 3 Παναργειακός (1 – 1 ημίχ)
Γκολ: 6′-62′ Μαρουκάκης, 78′ Συρεγγέλας
Πάμισσος 1 – 1 τελικό Α.Ο. Εικοσιμίας ( – ημίχ)
Γκολ: Βλάχος το 1 – 0 στο 21′, Καπλάνι το 1 – 1 στο 77′.
Η τελευταία αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα |
---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ – Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ | Κυριακή | 14/04/19 | 16:00 |
ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ | Κυριακή | 14/04/19 | 16:00 |
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 14/04/19 | 16:00 |
ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ | Κυριακή | 14/04/19 | 16:00 |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ | Κυριακή | 14/04/19 | 16:00 |
Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | Κυριακή | 14/04/19 | 16:00 |
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ – Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ | ΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝ | Κυριακή | 14/04/19 | 16:00 |