Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 19 Νοεμβρίου

COSMOTE SPORT 4 Miami Heat-Los Angeles Lakers  NBA 01:00 COSMOTE SPORT 8 Γεωργία-Καζακστάν  UEFA Nations League 19:00 COSMOTE SPORT 7 Ανδόρα-Λετονία  UEFA Nations League 19:00 COSMOTE SPORT 9 Λιχτενστάιν-Αρμενία  UEFA Nations League 21:45 COSMOTE SPORT 1 Γερμανία-Ολλανδία  UEFA Nations League 21:45 COSMOTE SPORT 7 Τσεχία-Σλοβακία  UEFA Nations League 21:45 COSMOTE SPORT 8 Βουλγαρία-Σλοβενία  UEFA Nations

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 18 Νοεμβρίου

18/11/2018 COSMOTE SPORT 4 Γκραν Πρι Βαλένθια  Moto 3 11:45 COSMOTE SPORT 7 Αγγλία-Κροατία  UEFA Nations League 16:00 COSMOTE SPORT 9 Ολυμπιακός-Νέξε  Χάντμπολ 16:30 ΕΡΤ2 Άρης – Περιστέρι  Basket League 17:00 COSMOTE SPORT 4 Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ολυμπιακός  Basket League 18:00 COSMOTE SPORT 8 Εστουντιάντες-Μπαρτσελόνα  Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 18:00 COSMOTE SPORT 7 Σαν Μαρίνο-Λευκορωσία  UEFA Nations League

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 17 Νοεμβρίου

17/11/2018 COSMOTE SPORT 4 Boston Celtics-Toronto Raptors  NBA 02:00 COSMOTE SPORT 5 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana  Moto 3 09:55 ΕΡΤ2 Βουλιαγμένη – Γλυφάδα  Πόλο 14:00 ΕΡΤ3 Εργοτέλης – Τρίκαλα  Football League 15:00 ΕΡΤ2 Ήφαιστος Λήμνου – ΠΑΟΚ  Α1 Μπάσκετ 15:45 ΕΡΤ2 Πανιώνιος – Ρέθυμνο  Α1 Μπάσκετ 15:45 ΕΡΤ2 Λαύριο – Κολοσσός  Α1

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής 16 Νοεμβρίου

16/11/2018 COSMOTE SPORT 4 Houston Rockets-Golden State Warriors  NBA 03:00 FOX Seahawks – Packers  NFL 03:20 EUROSPORT 2 Ο Γύρος της Φουζού  Ποδηλασία 07:00 COSMOTE SPORT 5 Γκραν Πρι, Βαλένθια  Moto 3 09:55 EUROSPORT 2 Grand Prix Ρωσίας – Σύντομο πρόγραμμα ανδρών  Καλιτεχνικό πατινάζ 13:00 EUROSPORT 2 Grand Prix Ρωσίας  Καλιτεχνικό πατινάζ 15:00 FOX Baylor

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 15 Νοεμβρίου

15/11/2018 FOX Villanova Wildcats – Michigan Wolverines  NCAA 01:30 COSMOTE SPORT 4 Minnesota Timberwolves-New Orleans Pelicans  NBA 03:00 FOX Blackhawks – Blues  NHL 03:30 EUROSPORT 2 Ο Γύρος της Φουζού  Ποδηλασία 07:00 COSMOTE SPORT 1 Καζακστάν-Λετονία  UEFA Nations League 17:00 COSMOTE SPORT 2 Πολωνία-Τσεχία  Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου 19:00 NOVASPORTS 1 Νταρουσάφακα – Αρμάνι Μιλάνο  Euroleague

διάβασε περισσότερα →

Σπαρτιατικός: Διατήρησε το απόλυτο με νίκη επί του Λακωνικού

Την τρίτη νίκη σε ισάριθμους αγώνες πέτυχε η ομάδα μας στον χτεσινό αγώνα με τον τυπικά γηπεδούχο Λακωνικό. Μεσολάβησε το ρεπό της 3ης αγωνιστικής. Λακωνικος – Σπαρτιατικός: 67-75. Δεκ. 14-23, 31-41, 51-52, 67-75. Διαιτητες: Δουβρης, Ντασης. Λακωνικος (σκιαδας – σφυρης) : νικιας, Κωνσταντίνου 4(1), ξανθακος, προφυρης 9, μπεκιαρης, κατσαρης 28 (3), κιουρτζογλου 6(1), μπαχα 5(1),

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τρίτης 13 Νοεμβρίου

13/11/2018 COSMOTE SPORT 4 Toronto Raptors-New Orleans Pelicans  NBA 02:30 FOX 49ers – Giants  NFL 03:15 ΕΡΤ2 Νεπτούνας – Προμηθέας  Basketball Champions League 19:00 NOVASPORTS 1 Νεπτούνας – Προμηθέας Πατρών  Basketball Champions League 19:00 NOVASPORTS 2 ΑΕΚ – Λιετκαμπέλις  Basketball Champions League 19:30 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός – ΑΕΚ  Χάντμπολ 20:00 COSMOTE SPORT 7 Φρανκφούρτη-ΠΑΟΚ  Champions League

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής 9 Νοεμβρίου

COSMOTE SPORT 4 Oklahoma City Thunder-Houston Rockets  NBA 03:00 FOX SPORTS Steelers – Panthers  NFL 03:20 EUROSPORT 2 NHK Trophy  Καλλιτεχνικό Πατινάζ 09:00 NOVASPORTS 1 Χίμκι – Μπαρτσελόνα  Euroleague 19:00 COSMOTE SPORT 6 Πάντερμπορν-Κίελο  Γερμανία δεύτερη κατηγορία 19:30 NOVASPORTS 5 Μπούντουτσνοστ – Ζάλγκιρις  Euroleague 20:00 NOVASPORTS 2 Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Ολυμπιακός  Euroleague 21:00 NOVASPORTS 4

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής 2 Νοεμβρίου

COSMOTE SPORT 4 Boston Celtics-Milwaukee Bucks  NBA 02:00 FOX 49ers – Raiders  NFL 02:20 COSMOTE SPORT 5 Malaysia Motorcycle Grand Prix, Ελεύθερες Δοκιμές  Moto GP 09:00 COSMOTE SPORT 6 ATP Masters 1000 Rolex Paris, ΠροημιτελικόςΚΟΥΠΟΝΙ  Τένις 15:00 EUROSPORT 2 Grand Prix Φινλανδίας  Καλιτεχνικό πατινάζ 15:00 COSMOTE SPORT 6 ATP Masters 1000 Rolex Paris, Προημιτελικός  Τένις

διάβασε περισσότερα →

Α’ κατηγορία: Βαθμολογία και αποτελέσματα 2ης αγωνιστικής

ΣΥΝΑΝΤ. ΝΙΚ. ΗΤ. ΜΗΔΕΝ. ΕΠΙΘ. – ΑΜΥΝ. ΒΑΘΜΟΛ. 1. ΑΠΣ Ο ΑΚΑΔΗΜΟΣ 2 2 – – 148 – 114 4 – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 2 2 – – 132 – 109 4 – ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 2 2 – – 147 – 127 4 – ΑΕΜ Ο ΠΟΛΥΒΙΟΣ 2 2 – – 128 – 112 4 5.

διάβασε περισσότερα →