Η ενορία Σελλασίας τιμά την οικογένεια Γιαννακόπουλου

Το Εκκλησιαστικό Συμβούλιο του Ενοριακού Ιερού Ναού «Η Αγία Τριάς Σελλασίας» διοργανώνει εκδήλωση προς τιμήν των εκλιπόντων αδελφών Γιαννακόπουλου (Παύλου, Αθανασίου και Κωνσταντίνου Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 18/5/2019 και ώρα 7:30 μμ με αποκάλυψη τιμητικής στήλης των ευεργετών, ενώ την Κυριακή 19/5 θα τελεστεί αρχιερατική Θεία λειτουργία και μνημόσυνο.

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 20 Δεκεμβρίου

20/12/2018 FOX SPORTS Penguins – Capitals  NHL 03:00 COSMOTE SPORT 4 Utah Jazz-Golden State Warriors  NBA 04:00 COSMOTE SPORT 1 Βόλος ΝΠΣ-ΑΕΚ  Κύπελλο Ελλάδας 15:00 COSMOTE SPORT 2 Απόλλων Λάρισας-Λαμία  Κύπελλο Ελλάδας 15:00 COSMOTE SPORT 3 ΑΟ Τρίκαλα-Απόλλων Σμύρνης  Κύπελλο Ελλάδας 15:00 COSMOTE SPORT 1 Αήττητος Σπάτων-ΠΑΟΚ  Κύπελλο Ελλάδας 17:15 COSMOTE SPORT 2 Εργοτέλης ΓΣ-Άρης 

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τετάρτης 19 Δεκεμβρίου

19/12/2018 FOX Ducks – Rangers  NHL 02:00 COSMOTE SPORT 4 Brooklyn Nets-Los Angeles Lakers  NBA 02:30 COSMOTE SPORT 3 Νίκη Βόλου-Ξάνθη ΑΟ  Κύπελλο Ελλάδας 15:00 COSMOTE SPORT 2 Κασσιόπη ΑΟ-ΟΦΗ  Κύπελλο Ελλάδας 15:00 COSMOTE SPORT 1 Άρης Αβάτου-Ολυμπιακός  Κύπελλο Ελλάδας 15:00 COSMOTE SPORT 5 Κισσαμικός ΜΓΣ-Παναθηναϊκός  Κύπελλο Ελλάδας 15:30 COSMOTE SPORT 1 Θύελλα Καμαρίου-Ατρόμητος  Κύπελλο

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τρίτης 18 Δεκεμβρίου

18/12/2018 COSMOTE SPORT 4 Houston Rockets-Utah Jazz  NBA 03:00 FOX Saints – Panthers  NFL 03:15 COSMOTE SPORT 2 Ηρόδοτος ΠΑΣΑ-Πανιώνιος ΓΣΣ  Κύπελλο Ελλάδας 15:00 COSMOTE SPORT 1 Ιεράπετρα ΟΦ-Παναιτωλικός  Κύπελλο Ελλάδας 15:00 COSMOTE SPORT 1 Απόλλων Παραλιμνίου-Αστέρας Τρίπολης ΑΓΣ  Κύπελλο Ελλάδας 17:15 NOVASPORTS 2 Μπασακσεχίρ – Άδανα Ντεμίρσπορ  Κύπελλο Τουρκίας 18:00 NOVASPORTS 3 Αναντολού Εφές

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 18 Νοεμβρίου

18/11/2018 COSMOTE SPORT 4 Γκραν Πρι Βαλένθια  Moto 3 11:45 COSMOTE SPORT 7 Αγγλία-Κροατία  UEFA Nations League 16:00 COSMOTE SPORT 9 Ολυμπιακός-Νέξε  Χάντμπολ 16:30 ΕΡΤ2 Άρης – Περιστέρι  Basket League 17:00 COSMOTE SPORT 4 Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ολυμπιακός  Basket League 18:00 COSMOTE SPORT 8 Εστουντιάντες-Μπαρτσελόνα  Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 18:00 COSMOTE SPORT 7 Σαν Μαρίνο-Λευκορωσία  UEFA Nations League

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 18 Οκτωβρίου

COSMOTE SPORT 4 Houston Rockets-New Orleans Pelicans  NBA 03:00 EUROSPORT 2 Ποδόσφαιρο Σάλας  Youth Olympic Summer Games 19:00 NOVASPORTS 1 ΤΣΣΚΑ – Νταρουσάφακα  Euroleague 20:00 NOVASPORTS 2 Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Γκραν Κανάρια  Euroleague 21:00 NOVASPORTS 3 Μπούντουτσνοστ – Μακάμπι  Euroleague 21:00 NOVASPORTS 1 Μπαρτσελόνα – Μπάγερν  Euroleague 22:00

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τετάρτης 17 Οκτωβρίου

COSMOTE SPORT 4 Boston Celtics-Philadelphia 76ers  NBA 03:00 COSMOTE SPORT 7 Golden State Warriors-Oklahoma City Thunder  NBA 05:30 COSMOTE SPORT 7 ΠΑΟΚ-Καζιντσμπάρτσκα  CEV Champions League βόλεϊ 19:00 NOVASPORTS 5 Ρίτας Βίλνιους – Φρανκφούρτη  Eurocup 19:00 NOVASPORTS 1 Προμηθέας Πατρών – Ολίμπια  Basketball Champions League 19:30 NOVASPORTS 4 Αναντολού Εφές – Ζάλγκιρις  Euroleague 20:00 COSMOTE SPORT

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 13 Οκτωβρίου

13/10/2018 COSMOTE SPORT 6 ATP Masters 1000 Rolex Shanghai  Τένις 11:30 ΕΡΤ2 A1 Ανδρών  Πόλο 14:00 EUROSPORT Ο Γύρος της Τουρκίας, 5η διαδρομή  Ποδηλασία 15:00 EUROSPORT 2 Τουρνουά WTA: Αυστρία – Λιντς, ημιτελικοί  Τένις 15:00 ΕΡΤ2 Παράλληλες μεταδόσεις  Basket League 15:45 COSMOTE SPORT 9 Σλοβακία-Τσεχία  UEFA Nations League 16:00 EUROSPORT 2 Τουρνουά WTA: Αυστρία –

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 11 Οκτωβρίου

11/10/2018 COSMOTE SPORT 6 ATP Masters 1000 Rolex Shanghai  Τένις 08:00 EUROSPORT Ο Γύρος της Τουρκίας, 3η διαδρομή  Ποδηλασία 15:00 EUROSPORT Τουρνουά WTA: Αυστρία – Λιντς, φάση των 16  Τένις 17:00 EUROSPORT Τουρνουά WTA: Αυστρία – Λιντς, φάση των 16  Τένις 19:30 NOVASPORTS 1 ΤΣΣΚΑ – Μπαρτσελόνα  Euroleague 20:00 EUROSPORT 2 Στίβος  Youth Olympic Summer

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής 28 Σεπτεμβρίου

28/09/2018 FOX SPORTS Rams – Vikings NFL 03:20 NOVASPORTS 4 Ryder Cup, 1η ημέρα Γκολφ 09:00 EUROSPORT Παγκόσμιο πρωτάθλημα δρόμου, Αυστρία Ποδηλασία 14:00 NOVASPORTS 3 Φάση των 16 Socca World Cup 16:25 COSMOTE SPORT 4 Μακάμπι Τελ Αβίβ – Χίμκι Φιλικός αγώνας μπάσκετ 18:00 NOVASPORTS 3 Φάση των 16 Socca World Cup 18:35 NOVASPORTS 1

διάβασε περισσότερα →