Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 19 Νοεμβρίου

COSMOTE SPORT 4 Miami Heat-Los Angeles Lakers  NBA 01:00 COSMOTE SPORT 8 Γεωργία-Καζακστάν  UEFA Nations League 19:00 COSMOTE SPORT 7 Ανδόρα-Λετονία  UEFA Nations League 19:00 COSMOTE SPORT 9 Λιχτενστάιν-Αρμενία  UEFA Nations League 21:45 COSMOTE SPORT 1 Γερμανία-Ολλανδία  UEFA Nations League 21:45 COSMOTE SPORT 7 Τσεχία-Σλοβακία  UEFA Nations League 21:45 COSMOTE SPORT 8 Βουλγαρία-Σλοβενία  UEFA Nations

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 17 Νοεμβρίου

17/11/2018 COSMOTE SPORT 4 Boston Celtics-Toronto Raptors  NBA 02:00 COSMOTE SPORT 5 Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana  Moto 3 09:55 ΕΡΤ2 Βουλιαγμένη – Γλυφάδα  Πόλο 14:00 ΕΡΤ3 Εργοτέλης – Τρίκαλα  Football League 15:00 ΕΡΤ2 Ήφαιστος Λήμνου – ΠΑΟΚ  Α1 Μπάσκετ 15:45 ΕΡΤ2 Πανιώνιος – Ρέθυμνο  Α1 Μπάσκετ 15:45 ΕΡΤ2 Λαύριο – Κολοσσός  Α1

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 15 Νοεμβρίου

15/11/2018 FOX Villanova Wildcats – Michigan Wolverines  NCAA 01:30 COSMOTE SPORT 4 Minnesota Timberwolves-New Orleans Pelicans  NBA 03:00 FOX Blackhawks – Blues  NHL 03:30 EUROSPORT 2 Ο Γύρος της Φουζού  Ποδηλασία 07:00 COSMOTE SPORT 1 Καζακστάν-Λετονία  UEFA Nations League 17:00 COSMOTE SPORT 2 Πολωνία-Τσεχία  Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου 19:00 NOVASPORTS 1 Νταρουσάφακα – Αρμάνι Μιλάνο  Euroleague

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τρίτης 16/10

FOX Packers – 49ers  NFL 03:15 COSMOTE SPORT 7 Καζακστάν-Ανδόρρα  UEFA Nations League 17:00 EUROSPORT Γερμανία – Ιρλανδία  Προκριματικά Ευρωπαϊκού πρωταθλήματος Under 21 19:00 NOVASPORTS 4 Μπάνβιτ – Λε Μαν  Basketball Champions League 19:00 NOVASPORTS 2 Νίμπουρκ – ΑΕΚ  Basketball Champions League 19:30 NOVASPORTS 3 ΠΑΟΚ – Βόννη  Basketball Champions League 19:30 EUROSPORT 2 Στίβος 

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 15/10

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ 15/10/2018 FOX Patriots – Chiefs NFL 03:20 EUROSPORT 2 Στίβος Youth Olympic Summer Games 19:30 COSMOTE SPORT 3 Ισπανία-Αγγλία UEFA Nations League 21:45 COSMOTE SPORT 8 Λευκορωσία-Μολδαβία UEFA Nations League 21:45 COSMOTE SPORT 7 Βοσνία-Βόρειος Ιρλανδία UEFA Nations League 21:45 COSMOTE SPORT 5 Ισλανδία-Ελβετία UEFA Nations League 21:45 COSMOTE SPORT 1 Φινλανδία-Ελλάδα

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής 12 Οκτωβρίου

12/10/2018 FOX SPORTS Giants – Eagles NFL 03:20 EUROSPORT 2 Τουρνουά WTA: Αυστρία Λιντς, προημιτελικά Τένις 15:00 EUROSPORT Ο Γύρος της Τουρκίας, 4η διαδρομή Ποδηλασία 15:00 COSMOTE SPORT 6 ATP Masters 1000 Rolex Shanghai Τένις 15:00 EUROSPORT 2 Τουρνουά WTA: Αυστρία Λιντς, προημιτελικά Τένις 17:00 COSMOTE SPORT 2 ΑΕΚ – Λαμία Κύπελλο Ελλάδας 18:00 EUROSPORT

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τρίτης 11 Σεπτεμβρίου

FOX SPORTS Lions – Jets  NFL 02:10 FOX SPORTS Raiders – Rams  NFL 05:30 COSMOTE SPORT 5 Singapore Airlines Grand Prix, 1ες Ελεύθερες  Formula 1 11:20 EUROSPORT Ο Γύρος της Ισπανίας, 16ο ΕΤΑΠ  Ποδηλασία 16:00 COSMOTE SPORT 7 Ράιν Νέκαρ-Μπαρτσελόνα  Champions League Χάντμπολ 20:00 COSMOTE SPORT 1 UEFA Nations League Show  Εκπομπή 21:00 COSMOTE SPORT

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 10 Σεπτεμβρίου

10/09/2018 FOX SPORTS Green Bay Packers – Chicago Bears NFL 03:30 COSMOTE SPORT 7 Ρωσία-Τσεχία Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου 19:00 COSMOTE SPORT 1 Πορτογαλία-Ιταλία UEFA Nations League 21:45 COSMOTE SPORT 2 Σουηδία-Τουρκία UEFA Nations League 21:45 COSMOTE SPORT 3 Σκωτία-Αλβανία UEFA Nations League 21:45 COSMOTE SPORT 4 Σερβία-Ρουμανία UEFA Nations League 21:45 COSMOTE SPORT 6 Μαυροβούνιο-Λιθουανία

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 9 Σεπτεμβρίου

09/09/2018 COSMOTE SPORT 8 Tyron Woodley «The Chosen One» vs Darren Till «The Gorilla»  UFC 05:00 COSMOTE SPORT 5 Warm Up  Moto GP 10:35 EUROSPORT 2 GREAT NORTH RUN, Στίβος  Μαραθώνιος 12:00 COSMOTE SPORT 5 Αγώνας  Moto GP 14:30 COSMOTE SPORT 9 Αγώνας Κατάταξης  Euro Beach Soccer League – Άνδρες 15:00 EUROSPORT Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 8 Σεπτεμβρίου

EUROSPORT ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ, Ημιτελικός Ανδρών  Τένις 02:15 EUROSPORT AMEΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ, Ημιτελικός Ανδρών  Τένις 04:00 EUROSPORT ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ: Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ, 14ο ΕΤΑΠ  Ποδηλασία 13:45 COSMOTE SPORT 5 San Marino, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές  Moto GP 14:25 COSMOTE SPORT 5 San Marino, Κατατακτήριες Δοκιμές  Moto GP 15:05 COSMOTE SPORT 8 Βόρειος Ιρλανδία-Βοσνία Ερζεγοβίνη  UEFA Nations League 16:00

διάβασε περισσότερα →