Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής 18 Ιανουαρίου

18/01/2019 EUROSPORT Αυστραλιανό Όπεν  Τένις 02:00 EUROSPORT 2 Αυστραλιανό Όπεν  Τένις 02:00 FOX SPORTS Maple Leafs – Lightning  NHL 02:30 COSMOTE SPORT 4 Oklahoma City Thunder-Los Angeles Lakers  NBA 04:30 ΕΡΤ PLAY 1 Ημιτελικός: Περιστέρι-Βουλιαγμένη  Πόλο Κύπελλο Ελλάδας 18:00 NOVASPORTS 3 Αναντολού Εφές – Νταρουσάφακα  Euroleague 19:30 NOVASPORTS 2 Ζάλγκιρις – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ  Euroleague 20:00

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 17 Ιανουαρίου

17/01/2019 FOX SPORTS Creighton-St.John’s  NCAA 01:30 EUROSPORT 2 Αυστραλιανό Open  Τένις 02:00 EUROSPORT Αυστραλιανό Open  Τένις 02:00 COSMOTE SPORT 4 Μπόστον Σέλτικς-Τορόντο Ράπτορς  NBA 03:00 FOX SPORTS Butler-DePaul  NCAA 03:30 EUROSPORT 2 Masters Λονδίνο  Σνούκερ 15:00 COSMOTE SPORT 6 Ολυμπιακός-Μπουγιουκσεχίρ  CEV Champions League βόλεϊ 18:00 NOVASPORTS 2 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μπάγερν Μονάχου  Euroleague 19:00 EUROSPORT Masters Λονδίνο 

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής 11 Ιανουαρίου

11/01/2019 FOX SPORTS Maple Leafs – Devils NFL 02:00 COSMOTE SPORT 4 San Antonio Spurs-Oklahoma City Thunder NBA 04:30 EUROSPORT Τουρνουά Ανδρών, Σίδνεϊ Τένις 07:00 EUROSPORT ATP, Ημιτελικοί Τένις 07:00 EUROSPORT ATP, Ημιτελικοί Τένις 12:00 NOVASPORTS 2 ΤΣΣΚΑ – Μακάμπι Euroleague 19:00 NOVASPORTS 4 Μπούντουτσνοστ – Νταρουσάφακα Euroleague 20:00 NOVASPORTS 5 Μπασκόνια – Γκραν Κανάρια

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 10 Ιανουαρίου

10/01/2019 FOX Predators-Blackhawks  NHL 03:00 COSMOTE SPORT 4 Ρόκετς-Μπακς  NBA 03:00 EUROSPORT Τουρνουά Ανδρών, Σίδνεϊ  Τένις 06:00 EUROSPORT Γκραν Σλαμ – Αυστραλιανό OPEN  Τένις 08:00 EUROSPORT Τουρνουά Ανδρών – Σίδνεϊ  Τένις 12:00 EUROSPORT Παγκόσμιο Κύπελλο Όμπερχοφ  Δίαθλο 15:15 NOVASPORTS 3 Αναντολού Εφές-Χίμκι  Euro League 19:00 COSMOTE SPORT 1 Λαμία-Παναθηναϊκός  Κύπελλο Ελλάδας 19:30 NOVASPORTS 1 Φενερμπαχτσέ-Ζαλγκίρις 

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τετάρτης 9 Ιανουαρίου

09/01/2019 FOX Τζορτζτάουν-Ξαβιέρ  NCAA College Football 01:00 COSMOTE SPORT 4 Σίξερς-Γουίζαρντς  NBA 02:00 FOX Μπάτλερ-Σίτον Χολ  NCAA College Football 03:30 EUROSPORT Τουρνουά Ανδρών – Σίδνεϊ  Τένις 04:00 EUROSPORT Γκραν Σλαμ – Αυστραλιανό OPEN  Τένις 06:00 EUROSPORT Τουρνουά Ανδρών, Σίδνεϊ  Τένις 10:00 EUROSPORT Γκραν Σλαμ – Αυστραλιανό OPEN  Τένις 12:00 COSMOTE SPORT 1 Απόλλων Σμύρνης-Ατρόμητος  Κύπελλο

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τρίτης 8 Ιανουαρίου

08/01/2019 FOX SPORTS National Championship Game  NCAA College Football 03:00 COSMOTE SPORT 4 Μπακς-Τζαζ  NBA 03:00 COSMOTE SPORT 7 Μάβερικς-Λέικερς  NBA 03:30 EUROSPORT Τουρνουά Ανδρών, Σίδνεϊ  Τένις 06:00 COSMOTE SPORT 3 ΠΑΣ Γιάννινα-Πανιώνιος  Κύπελλο Ελλάδας 15:00 COSMOTE SPORT 1 Παναχαϊκή-ΠΑΟΚ  Κύπελλο Ελλάδας 17:00 COSMOTE SPORT 2 Ξάνθη-Ολυμπιακός  Κύπελλο Ελλάδας 17:15 NOVASPORTS 4 Χίμκι-Φενέρμπαχτσε  Euroleague 19:00

διάβασε περισσότερα →

Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός: Για 15η φορά στην Ευρωλίγκα!

Το 2019 ξεκινά με το ντέρμπι των αιωνίων αντιπάλων στην Euroleague, καθώς ο Ολυμπιακός υποδέχεται απόψε (21:00) στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας τον Παναθηναϊκό στο πλαίσιο της 16ης αγωνιστικής. Stoiximan Το κορυφαίο ελληνικό ντέρμπι στην ευρωπαϊκή του έκδοση! Για 15η φορά στην ιστορία τους οι Ολυμπιακός και Παναθηναϊκός συγκρούονται μεταξύ τους στο πλαίσιο της Ευρωλίγκας,

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής 4 Ιανουαρίου

04/01/2019 COSMOTE SPORT 4 Golden State Warriors-Houston Rockets  NBA 05:30 EUROSPORT Τουρνουά Ανδρών, Μπρισμπέιν  Τένις 07:00 EUROSPORT 2 Hopman Cup  Τένις 11:30 NOVASPORTS 1 Φενέρμπαχτσε – Μπασκόνια  Euroleague 19:45 NOVASPORTS 3 Ζάλγκιρις – ΤΣΣΚΑ  Euroleague 20:00 COSMOTE SPORT 3 Λεβάντε-Τζιρόνα  Ισπανικό Πρωτάθλημα 20:00 NOVASPORTS 2 Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ  Euroleague 21:00 NOVASPORTS 2 Μπαρτσελόνα –

διάβασε περισσότερα →

To αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής 28 Δεκεμβρίου

28/12/2018 COSMOTE SPORT 4 Houston Rockets-Boston Celtics  NBA 03:00 FOX Texas Bowl  NCAA College Football 04:00 COSMOTE SPORT 6 Mubadala World Tennis Championship  Τένις 13:00 NOVASPORTS 1 Φενέρμπαχτσε – Ρεάλ Μαδρίτης  Euroleague 19:30 NOVASPORTS 2 Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – ΤΣΣΚΑ  Euroleague 21:00 NOVASPORTS 3 Μπάγερν – Μπούντουτσνοστ  Euroleague 21:30 NOVASPORTS 1 Γκραν Κανάρια – Ζάλγκιρις  Euroleague

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 27 Δεκεμβρίου

27/12/2018 COSMOTE SPORT 4 San Antonio Spurs-Denver Nuggets  NBA 03:30 COSMOTE SPORT 6 Άντερσον-Τσανγκ  Τένις 14:00 COSMOTE SPORT 6 Κατσάνοφ-Τιμ  Τένις 16:00 COSMOTE SPORT 6 Σ. Ουίλιαμς-Β. Ουίλιαμς  Τένις 18:00 NOVASPORTS 2 Χίμκι – Μπασκόνια  Euroleague 19:00 NOVASPORTS 1 Νταρουσάφακα – Ολυμπιακός  Euroleague 19:15 NOVASPORTS 3 Μακάμπι – Αρμάνι Μιλάνο  Euroleague 21:05 COSMOTE SPORT 1

διάβασε περισσότερα →