Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 14 Δεκεμβρίου

14/12/2017 COSMOTE SPORT 4 Ιντιάνα Πέισερς – Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ NBA 02:00 FOX Islanders – Stars NHL 02:00 ERT.GR Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα 25άρας, 2η μέρα Κολύμβηση 18:00 COSMOTE SPORT 6 Βάκιφμπανκ – Γαλατάσαραϊ Champions League Γυναικών 18:00 NOVASPORTS 1 Φενέρμπαχτσε – Ζάλγκιρις Euroleague 19:45 COSMOTE SPORT 8 Ράιν Νέκαρ Λέβεν – Φούχσε Χάντμπολ 20:00 NOVASPORTS 5

διάβασε περισσότερα →

To αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής 8 Δεκεμβρίου

08/12/2017 FOX Falcons – Saints  NFL 03:25 COSMOTE SPORT 4 Γιούτα Τζαζ – Χιούστον Ρόκετς  NBA 05:30 ΕΡΤ2 Γλυφάδα – Βουλιαγμένη  Α1 Πόλο 16:00 ΕΡΤ2 Διομήδης Άργους – ΠΑΟΚ  Χάντμπολ 17:15 COSMOTE SPORT 8 Καστελάνα – Σόρα  SuperLega 19:00 COSMOTE SPORT 7 Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ – Χόλσταϊν Κίελ  Γερμανία δεύτερη κατηγορία 19:30 NOVASPORTS 3 Ερυθρός Αστέρας

διάβασε περισσότερα →

To αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής 1 Δεκεμβρίου

01/12/2017 COSMOTE SPORT 4 Μπόστον Σέλτικς – Φιλαντέλφια 76ερς NBA 02:30 FOX Cowboys – Redskins NFL 03:30 ΕΡΤ2 Εθνικός – Υδραϊκός Α1 Πόλο 16:00 ΕΡΤ1 Παγκόσμιο κύπελλο, Κλήρωση τελικής φάσης Κλήρωση 17:00 ΕΡΤ2 ΧΑΝΘ – Αερωπός Έδεσσας Χάντμπολ 17:15 NOVASPORTS 2 ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Μπαρτσελόνα Euroleague 19:00 COSMOTE SPORT 8 Αρμίνια Μπίλεφελντ – Ζανκτ Πάουλι

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 30 Νοεμβρίου

30/11/2017 FOX Canadiens – Senators  NHL 02:30 COSMOTE SPORT 4 Σαν Αντόνιο Σπερς – Μέμφις Γκρίζλις  NBA 03:30 COSMOTE SPORT 3 Εργοτέλης – Παναιτωλικός  Κύπελλο Ελλάδας 15:00 COSMOTE SPORT 3 Απόλλων Πόντου – Λεβαδειακός  Κύπελλο Ελλάδας 17:15 COSMOTE SPORT 1 Παναιγιάλειος – Πανιώνιος  Κύπελλο Ελλάδας 17:15 NOVASPORTS 1 Χίμκι – Μπάμπεργκ  Euroleague 19:00 COSMOTE SPORT

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής 24 Νοεμβρίου

24/11/2017 COSMOTE SPORT 5 GP Άμπου Ντάμπι, 1ες ελεύθερες δοκιμές  Formula 1 10:50 COSMOTE SPORT 5 GP Άμπου Ντάμπι, 2ες ελεύθερες δοκιμές  Formula 1 14:50 COSMOTE SPORT 6 Γαλλία – Βέλγιο, Davis Cup Finals  Τένις 15:00 ΕΡΤ2 Απόλλων – Πανιώνιος  Α1 Πόλο 16:00 COSMOTE SPORT 7 Ουνιόν Βερολίνου – Ντάρμσταντ  Γερμανία δεύτερη κατηγορία 19:30 NOVASPORTS

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής 17 Νοεμβρίου

17/11/2017 COSMOTE SPORT 4 Μπόστον Σέλτικς – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς  NBA 03:00 FOX Steelers – Titans  NFL 03:25 EUROSPORT 2 ISU Grand Prix – Trophee Eric Bompard: Σύντομο πρόγραμμα γυναικών  Καλιτεχνικό πατινάζ 16:00 COSMOTE SPORT 6 ATP Finals  Τένις 16:00 COSMOTE SPORT 7 Κλήρωση Champions League, Φάση των ομίλων  Κλήρωση 17:00 ΕΡΤ2 Αερωπός Έδεσσας –

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 16 Νοεμβρίου

16/11/2017 FOX Red Wings – Flames NHL 02:30 COSMOTE SPORT 4 Σάρλοτ Χόρνετς – Κλίβελαντ Καβαλίερς NBA 03:00 FOX Ducks – Bruins NHL 05:00 COSMOTE SPORT 5 ATP Finals Τένις 16:00 NOVASPORTS 1 Χίμκι – Μακάμπι Τελ Αβίβ Euroleague 19:00 NOVASPORTS 2 Αναντολού Εφές – Παναθηναϊκός Euroleague 19:30 NOVASPORTS 3 Ζάλγκιρις – Μπασκόνια Euroleague 20:00

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τετάρτης 15 Νοεμβρίου

15/11/2017 FOX Villanova – Nicholls St. NCAA 01:30 COSMOTE SPORT 7 Duke – Michigan State NCAA 02:00 FOX Marquette – Purdue NCAA 03:30 COSMOTE SPORT 4 Ντάλας Μάβερικς – Σαν Αντόνιο Σπερς NBA 03:30 FOX Kings – Canucks NHL 05:30 COSMOTE SPORT 6 ATP Finals Τένις 16:00 ΕΡΤ3 Νεπτούνας – ΠΑΟΚ Basketball Champions League 19:00

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τρίτης 14 Νοεμβρίου

14/11/2017 FOX SPORTS Villanova-Nichols St.  NCAA 01:30 COSMOTE SPORT 7 Duke-Michigan State  NCAA 02:00 COSMOTE SPORT 4 Ντάλας Μάβερικς-Σαντ Αντόνιο Σπερς  NBA 03:30 FOX SPORTS Marquette-Purdue  NCAA 03:30 COSMOTE SPORT 6 ATP 250, Finals  Τένις 22:00 COSMOTE SPORT 1 Ιρλανδία-Δανία  Play-off Παγκοσμίου Κυπέλλου 21:45 NOVASPORTS 3 Ουνικάχα-Ζάλγκιρις  Euroleague 21:45 NOVASPORTS 2 Μούρθια-Μονακό  Basketball Champions League

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής 10 Νοεμβρίου

10/11/2017 COSMOTE SPORT 4 Χιούστον Ρόκετς – Κλίβελαντ Καβαλίερς  NBA 03:00 FOX Cardinals – Seahawks  NFL 03:25 COSMOTE SPORT 5 GP Βαλένθια, 1ες ελεύθερες δοκιμές  Moto 3 09:55 COSMOTE SPORT 5 GP Βαλένθια, 1ες ελεύθερες δοκιμές  Moto GP 10:50 COSMOTE SPORT 5 GP Βαλένθια, 1ες ελεύθερες δοκιμές  Moto 2 11:50 EUROSPORT 2 ISU Grand Prix

διάβασε περισσότερα →