To αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής 28 Δεκεμβρίου

28/12/2018 COSMOTE SPORT 4 Houston Rockets-Boston Celtics  NBA 03:00 FOX Texas Bowl  NCAA College Football 04:00 COSMOTE SPORT 6 Mubadala World Tennis Championship  Τένις 13:00 NOVASPORTS 1 Φενέρμπαχτσε – Ρεάλ Μαδρίτης  Euroleague 19:30 NOVASPORTS 2 Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – ΤΣΣΚΑ  Euroleague 21:00 NOVASPORTS 3 Μπάγερν – Μπούντουτσνοστ  Euroleague 21:30 NOVASPORTS 1 Γκραν Κανάρια – Ζάλγκιρις  Euroleague

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 27 Δεκεμβρίου

27/12/2018 COSMOTE SPORT 4 San Antonio Spurs-Denver Nuggets  NBA 03:30 COSMOTE SPORT 6 Άντερσον-Τσανγκ  Τένις 14:00 COSMOTE SPORT 6 Κατσάνοφ-Τιμ  Τένις 16:00 COSMOTE SPORT 6 Σ. Ουίλιαμς-Β. Ουίλιαμς  Τένις 18:00 NOVASPORTS 2 Χίμκι – Μπασκόνια  Euroleague 19:00 NOVASPORTS 1 Νταρουσάφακα – Ολυμπιακός  Euroleague 19:15 NOVASPORTS 3 Μακάμπι – Αρμάνι Μιλάνο  Euroleague 21:05 COSMOTE SPORT 1

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής 21 Δεκεμβρίου

21/12/2018 FOX Predators – Flyers NHL 02:00 COSMOTE SPORT 4 Miami Heat-Houston Rockets NBA 03:00 NOVASPORTS 4 Χίμκι – Νταρουσάφακα Euroleague 19:00 COSMOTE SPORT 2 Κολονία-Μπόχουμ Γερμανία δεύτερη κατηγορία 19:30 NOVASPORTS 3 Ζάλγκιρις – Μακάμπι Euroleague 20:00 COSMOTE SPORT 7 Τζιρόνα-Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα 20:30 NOVASPORTS 2 Μπάγερν – Ρεάλ Μαδρίτης Euroleague 21:00 NOVASPORTS 1 Παναθηναϊκός

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 20 Δεκεμβρίου

20/12/2018 FOX SPORTS Penguins – Capitals  NHL 03:00 COSMOTE SPORT 4 Utah Jazz-Golden State Warriors  NBA 04:00 COSMOTE SPORT 1 Βόλος ΝΠΣ-ΑΕΚ  Κύπελλο Ελλάδας 15:00 COSMOTE SPORT 2 Απόλλων Λάρισας-Λαμία  Κύπελλο Ελλάδας 15:00 COSMOTE SPORT 3 ΑΟ Τρίκαλα-Απόλλων Σμύρνης  Κύπελλο Ελλάδας 15:00 COSMOTE SPORT 1 Αήττητος Σπάτων-ΠΑΟΚ  Κύπελλο Ελλάδας 17:15 COSMOTE SPORT 2 Εργοτέλης ΓΣ-Άρης 

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τετάρτης 19 Δεκεμβρίου

19/12/2018 FOX Ducks – Rangers  NHL 02:00 COSMOTE SPORT 4 Brooklyn Nets-Los Angeles Lakers  NBA 02:30 COSMOTE SPORT 3 Νίκη Βόλου-Ξάνθη ΑΟ  Κύπελλο Ελλάδας 15:00 COSMOTE SPORT 2 Κασσιόπη ΑΟ-ΟΦΗ  Κύπελλο Ελλάδας 15:00 COSMOTE SPORT 1 Άρης Αβάτου-Ολυμπιακός  Κύπελλο Ελλάδας 15:00 COSMOTE SPORT 5 Κισσαμικός ΜΓΣ-Παναθηναϊκός  Κύπελλο Ελλάδας 15:30 COSMOTE SPORT 1 Θύελλα Καμαρίου-Ατρόμητος  Κύπελλο

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής 7 Δεκεμβρίου

07/12/2018 COSMOTE SPORT 4 Boston Celtics-New York Knicks  NBA 03:00 NOVASPORTS 4 Αναντολού Εφές – Ρεάλ Μαδρίτης  Euroleague 19:30 COSMOTE SPORT 8 Αμβούργο-Πάντερμπορν  Γερμανικό Πρωτάθλημα 19:30 NOVASPORTS 3 Μπασκόνια – ΤΣΣΚΑ  Euroleague 21:30 NOVASPORTS 2 Γιουβέντους – Ίντερ  Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:30 NOVASPORTS 1 Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Φενέρμπαχτσε  Euroleague 21:30 COSMOTE SPORT 3 Βέρντερ Βρέμης-Φορτούνα Ντίσελντορφ 

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 6 Δεκεμβρίου

06/12/2018 FOX SPORTS Ohio – Xavier  NCAA 01:30 FOX SPORTS Temple – Villanova  NCAA 03:30 NOVASPORTS 5 Μπούντουτσνοστ – Μπαρτσελόνα  Euroleague 20:00 NOVASPORTS 4 Νταρουσάφακα – Μακάμπι Τελ Αβίβ  Euroleague 20:00 NOVASPORTS 2 Ζάλγκιρις – Ολυμπιακός  Euroleague 20:00 COSMOTE SPORT 7 Ράιν Νέκαρ-Μαγδεμβούργο  Χάντμπολ 20:00 NOVASPORTS 3 Μπάγερν Μονάχου – Χίμκι  Euroleague 21:30 NOVASPORTS 1

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής 30 Νοεμβρίου

30/11/2018 EUROSPORT New York Red Bulls – Atlanta United  Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρου 02:00 COSMOTE SPORT 4 Toronto Raptors-Golden State Warriors  NBA 03:00 FOX Cowboys – Saints  NFL 03:20 ΕΡΤ2 Ελλάδα – Γερμανία  Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Μπάσκετ 19:00 NOVASPORTS 1 Χίμκι – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ  Euroleague 19:00 NOVASPORTS 3 Αναντολού Εφές – Μπασκόνια  Euroleague 19:30 COSMOTE SPORT

διάβασε περισσότερα →

Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Παρασκευής 23 Νοεμβρίου

23/11/2018 FOX SPORTS Saints – Falcons  NFL 03:20 COSMOTE SPORT 5 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, 1 ες Ελεύθερες  Formula 1 08:50 EUROSPORT 2 Grand Prix Γαλλίας  Καλλιτεχνικό Πατινάζ 17:45 COSMOTE SPORT 4 Brooklyn Nets-Minnesota Timberwolves  NBA 19:00 EUROSPORT 2 Grand Prix Γαλλίας  Καλλιτεχνικό Πατινάζ 19:15 COSMOTE SPORT 7 Αρμίνια Μπίλεφελντ-Ντούισμπουργκ  Γερμανικό Πρωτάθλημα 19:30

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής 16 Νοεμβρίου

16/11/2018 COSMOTE SPORT 4 Houston Rockets-Golden State Warriors  NBA 03:00 FOX Seahawks – Packers  NFL 03:20 EUROSPORT 2 Ο Γύρος της Φουζού  Ποδηλασία 07:00 COSMOTE SPORT 5 Γκραν Πρι, Βαλένθια  Moto 3 09:55 EUROSPORT 2 Grand Prix Ρωσίας – Σύντομο πρόγραμμα ανδρών  Καλιτεχνικό πατινάζ 13:00 EUROSPORT 2 Grand Prix Ρωσίας  Καλιτεχνικό πατινάζ 15:00 FOX Baylor

διάβασε περισσότερα →