Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 4 Οκτωβρίου

FOX SPORTS Yankees – Athletics  MLB 03:00 COSMOTE SPORT 6 ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships  Τένις 12:00 COSMOTE SPORT 3 Αστάνα-Ρεν  Europa League 17:50 ΕΡΤ1 Ολυμπιακός – Χολαργός  Κύπελλο Ελλάδας 18:00 COSMOTE SPORT 1 Λεπτό προς λεπτό  Europa League 19:45 COSMOTE SPORT 2 Μίλαν-Ολυμπιακός  Europa League 19:55 COSMOTE SPORT 4 Μπέτις-Ντουντελάνζ  Europa League

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 20 Σεπτεμβρίου

20/09/2018 FOX Yankees – Red Sox MLB 02:00 COSMOTE SPORT 8 Βιγιαρεάλ-Ρέιντζερς Europa League 19:55 COSMOTE SPORT 7 Σεβίλη-Σταντάρ Λιέγης Europa League 19:55 COSMOTE SPORT 6 Λάτσιο-Απόλλων Λεμεσού Europa League 19:55 COSMOTE SPORT 5 Μαρσέιγ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης Europa League 19:55 COSMOTE SPORT 4 Βίντι-Μπάτε Μπορίσοφ Europa League 19:55 COSMOTE SPORT 2 ΠΑΟΚ-Τσέλσι Europa League 19:55 COSMOTE

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 30 Αυγούστου

30/08/2018 EUROSPORT Αμερικάνικο open: 3η ημέρα, Νέα Υόρκη Τένις 00:00 EUROSPORT Αμερικάνικο open: 3η ημέρα, Νέα Υόρκη Τένις 06:00 FOX SPORTS Rabbitohs vs Wests Tigers NRL 13:00 NOVASPORTS 1 Ο γύρος της Ισπανίας, 6ο ετάπ Ποδηλασία 17:00 EUROSPORT 2 Αμερικάνικο open: 4η ημέρα, Νέα Υόρκη Τένις 18:00 COSMOTE SPORT 1 Φάση ομίλων Κλήρωση Champions League

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 23 Αυγούστου

ACTION 24 Sea Eagles – Tigers  NRL 12:00 EUROSPORT Tour Of Germany  Ποδηλασία 15:00 FOX SPORTS Red Sox – Indians  MLB 20:00 COSMOTE SPORT 8 Μέλσουνγκεν-Μαγδεμβούργο  Χάντμπολ 20:00 NOVASPORTS 2 Ολυμπιακός – Μπέρνλι  Προκριματικά Europa League 21:00 COSMOTE SPORT 6 ΑTP 250, Winston-Salem Προημιτελικός  Τένις 22:00

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 16 Αυγούστου

COSMOTE SPORT 6 ATP Masters 1000, Western & Southern Open Τένις 02:00 FOX BRONCOS – RABBITOHS NRL 13:00 EUROSPORT BINCKBANK TOUR, 4o ETAΠ Ποδηλασία 16:00 COSMOTE SPORT 6 ATP Masters 1000, Western & Southern Open Τένις 18:00 FOX NY YANKEES – TAMPA BAY RAYS MLB 20:00 COSMOTE SPORT 1 Λουκέρνη – Ολυμπιακός Προκριματικά Europa League

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 9 Αυγούστου

ΕΡΤ2 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβος 10:30 ΕΡΤ3 Αγώνας Ανοιχτής Θάλασσας (Γ), 10 χλμ. Υγρός Στίβος 11:20 FOX COWBOYS – BRONCOS NRL 13:00 ΕΡΤ2 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβος 13:30 ΕΡΤ2 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβος 14:00 EUROSPORT 2 Κίνα – Γερμανία Παγκόσμιο Γυναικών Under 20 14:15 ΕΡΤ1 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Υγρός Στίβος 17:00 COSMOTE SPORT 6 ATP Masters 1000, Rogers Cup

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 2 Αυγούστου

COSMOTE SPORT 6 ATP 500, Citi Open  Τένις 02:00 EUROSPORT MLS All Star – Γιουβέντους  Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου 02:45 ΕΡΤ3 Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα  Κωπηλασια 11:20 FOX SPORTS Bulldogs – Broncos  NRL 13:00 EPSILON TV Ατρόμητος – Ντιναμό Μπρεστ  Προκριματικά Europa League 20:15 NOVASPORTS 2 Αστέρας Τρίπολης – Χιμπέρνιαν  Προκριματικά Europa League 21:00 COSMOTE SPORT 6 ATP

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 26 Ιουλίου

26/07/2018 COSMOTE SPORT 2 Εστπανιόλ – Ρίτσμοντ Κίκερς Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου 02:00 NOVASPORTS 1 Γιουβέντους – Μπάγερν Μονάχου International Champions Cup 02:05 NOVASPORTS 3 Ντόρτμουντ – Μπενφίκα International Champions Cup 03:00 NOVASPORTS 1 Ρόμα – Τότεναμ International Champions Cup 05:00 NOVASPORTS 2 Μίλαν – Μάντσεστερ Γ. International Champions Cup 06:05 COSMOTE SPORT 6 ATP 500,

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τετάρτης 16 Μαϊου

EUROSPORT Γύρος της Καλιφόρνια  Ποδηλασία 00:00 COSMOTE SPORT 4 Μπόστον Σέλτικς – Κλίβελαντ Καβαλίερς  NBA playoffs 03:30 COSMOTE SPORT 6 ATP Masters: Internazionali BNL d’Italia  Τένις 13:00 EUROSPORT Γύρος της Ιταλίας  Ποδηλασία 14:15 NOVASPORTS 4 Ελλάδα – Δανία, Fed Cup  Τένις 14:45 ERT.GR Σπάρτη – Άρης  Football League 17:00 ΕΡΤ3 Αναγέννηση Καρδίτσας – Εργοτέλης  Football

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 3 Μαϊου

COSMOTE SPORT 4 Χιούστον Ρόκετς – Γιούτα Τζαζ NBA playoffs 03:00 FOX Bulldogs – Broncos NRL 12:50 EUROSPORT Γύρος του Γιόρκσιρ Ποδηλασία 18:00 ΕΡΤ2 Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ Volley League 19:00 COSMOTE SPORT 2 Ζάλτσμπουργκ – Μαρσέιγ Europa League 22:05 COSMOTE SPORT 1 Ατλέτικο Μαδρίτης – Άρσεναλ Europa League 22:05