Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 13 Δεκεμβρίου

13/12/2018 FOX Golden Knights – Islanders  NHL 02:00 COSMOTE SPORT 4 New Orleans Pelicans-Oklahoma City Thunder  NBA 03:00 NOVASPORTS 1 Ολυμπιακός – Αναντολού Εφές  Euroleague 18:45 NOVASPORTS 2 ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Χίμκι  Euroleague 19:00 COSMOTE SPORT 9 Σεβίλη-Κράσνονταρ  Europa League 19:55 COSMOTE SPORT 8 Μπεσίκτας-Μάλμε  Europa League 19:55 COSMOTE SPORT 7 Λάτσιο-Άιντραχτ Φρανκφούρτης  Europa League

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 29 Νοεμβρίου

FOX SPORTS Xavier Musketeers – Miami RedHawks  NCAA 01:30 COSMOTE SPORT 4 New Orleans Pelicans-Washington Wizards  NBA 03:00 FOX SPORTS Creighton Blujays – Montana Grizzlies  NCAA 03:30 COSMOTE SPORT 9 Ολυμπιακός-Σαχτιόρ  CEV Champions League βόλεϊ 17:30 COSMOTE SPORT 3 Σπαρτάκ Μόσχας-Ραπίντ Βιέννης  Europa League 17:50 COSMOTE SPORT 7 Αστάνα-Ντινάμο Κιέβου  Europa League 17:50 NOVASPORTS 2

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 8 Νοεμβρίου

08/11/2018 FOX SPORTS Capitals – Penguins NHL 02:00 COSMOTE SPORT 4 Los Angeles Lakers-Minnesota Timberwolves NBA 05:30 COSMOTE SPORT 9 Αστάνα-Γιάμπλονετς Europa League 17:50 COSMOTE SPORT 3 Φενέρμπαχτσε-Άντερλεχτ Europa League 17:50 COSMOTE SPORT 1 Λεπτό προς λεπτό Europa League 19:50 COSMOTE SPORT 2 Βίντι-ΠΑΟΚ Europa League 19:55 COSMOTE SPORT 4 ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ-Τσέλσι Europa League 19:55

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 25 Οκτωβρίου

25/10/2018 COSMOTE SPORT 4 Milwaukee Bucks-Philadelphia 76ers  NBA 04:30 EUROSPORT 2 Ο Γύρος του Χαϊνάν  Ποδηλασία 08:00 EUROSPORT Ο Γύρος της Γαλλίας  Ποδηλασία 12:30 COSMOTE SPORT 1 Λεπτό προς λεπτό  Europa League 19:45 COSMOTE SPORT 2 Ντουντελάνζ-Ολυμπιακός  Europa League 19:55 COSMOTE SPORT 4 Μίλαν-Μπέτις  Europa League 19:55 COSMOTE SPORT 5 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Άρσεναλ  Europa League 19:55

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 4 Οκτωβρίου

FOX SPORTS Yankees – Athletics  MLB 03:00 COSMOTE SPORT 6 ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships  Τένις 12:00 COSMOTE SPORT 3 Αστάνα-Ρεν  Europa League 17:50 ΕΡΤ1 Ολυμπιακός – Χολαργός  Κύπελλο Ελλάδας 18:00 COSMOTE SPORT 1 Λεπτό προς λεπτό  Europa League 19:45 COSMOTE SPORT 2 Μίλαν-Ολυμπιακός  Europa League 19:55 COSMOTE SPORT 4 Μπέτις-Ντουντελάνζ  Europa League

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 20 Σεπτεμβρίου

20/09/2018 FOX Yankees – Red Sox MLB 02:00 COSMOTE SPORT 8 Βιγιαρεάλ-Ρέιντζερς Europa League 19:55 COSMOTE SPORT 7 Σεβίλη-Σταντάρ Λιέγης Europa League 19:55 COSMOTE SPORT 6 Λάτσιο-Απόλλων Λεμεσού Europa League 19:55 COSMOTE SPORT 5 Μαρσέιγ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης Europa League 19:55 COSMOTE SPORT 4 Βίντι-Μπάτε Μπορίσοφ Europa League 19:55 COSMOTE SPORT 2 ΠΑΟΚ-Τσέλσι Europa League 19:55 COSMOTE

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 30 Αυγούστου

30/08/2018 EUROSPORT Αμερικάνικο open: 3η ημέρα, Νέα Υόρκη Τένις 00:00 EUROSPORT Αμερικάνικο open: 3η ημέρα, Νέα Υόρκη Τένις 06:00 FOX SPORTS Rabbitohs vs Wests Tigers NRL 13:00 NOVASPORTS 1 Ο γύρος της Ισπανίας, 6ο ετάπ Ποδηλασία 17:00 EUROSPORT 2 Αμερικάνικο open: 4η ημέρα, Νέα Υόρκη Τένις 18:00 COSMOTE SPORT 1 Φάση ομίλων Κλήρωση Champions League

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 23 Αυγούστου

ACTION 24 Sea Eagles – Tigers  NRL 12:00 EUROSPORT Tour Of Germany  Ποδηλασία 15:00 FOX SPORTS Red Sox – Indians  MLB 20:00 COSMOTE SPORT 8 Μέλσουνγκεν-Μαγδεμβούργο  Χάντμπολ 20:00 NOVASPORTS 2 Ολυμπιακός – Μπέρνλι  Προκριματικά Europa League 21:00 COSMOTE SPORT 6 ΑTP 250, Winston-Salem Προημιτελικός  Τένις 22:00

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 16 Αυγούστου

COSMOTE SPORT 6 ATP Masters 1000, Western & Southern Open Τένις 02:00 FOX BRONCOS – RABBITOHS NRL 13:00 EUROSPORT BINCKBANK TOUR, 4o ETAΠ Ποδηλασία 16:00 COSMOTE SPORT 6 ATP Masters 1000, Western & Southern Open Τένις 18:00 FOX NY YANKEES – TAMPA BAY RAYS MLB 20:00 COSMOTE SPORT 1 Λουκέρνη – Ολυμπιακός Προκριματικά Europa League

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 9 Αυγούστου

ΕΡΤ2 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβος 10:30 ΕΡΤ3 Αγώνας Ανοιχτής Θάλασσας (Γ), 10 χλμ. Υγρός Στίβος 11:20 FOX COWBOYS – BRONCOS NRL 13:00 ΕΡΤ2 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβος 13:30 ΕΡΤ2 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβος 14:00 EUROSPORT 2 Κίνα – Γερμανία Παγκόσμιο Γυναικών Under 20 14:15 ΕΡΤ1 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Υγρός Στίβος 17:00 COSMOTE SPORT 6 ATP Masters 1000, Rogers Cup

διάβασε περισσότερα →