Μεγάλη βραδιά για την ΑΕΚ. Που θα παρακολουθήσετε την μάχη του Σαν Σίρο;

Σήμερα Πέμπτη 19 Οκτωβρίου στις 22:05, η ποδοσφαιρική Ελλάδα θα παρακολουθήσει στο Cosmote Sport 2HD τον αγώνα της ΑΕΚ στο Σαν Σίρο με την Μίλαν. Μια μεγάλη ευρωπαϊκή βραδιά για τους κιτρινόμαυρους. To isports.gr σας προτείνει εστιατόριo, ψησταριές, καφετέριες και πρακτορείο στη Σπάρτη όπου μπορείτε να παρακολουθήσετε τον συγκεκριμένο αγώνα. yιαyια’ς κiτchεη Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 69,

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 19 Οκτωβρίου

COSMOTE SPORT 4 Σαν Αντόνιο Σπερς – Μινεσότα Τίμπεργουλβς NBA 04:30 NOVASPORTS 4 ATP 250, Στοκχόλμη Τένις 13:00 COSMOTE SPORT 6 ATP 250, Kremlin Cup Τένις 16:30 COSMOTE SPORT 8 Αστάνα – Μακάμπι Τελ Αβίβ Europa League 18:00 NOVASPORTS 4 ATP 250, Στοκχόλμη Τένις 19:30 COSMOTE SPORT 5 Έστερσουντ – Αθλέτικ Μπιλμπάο Europa League 20:00

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 28 Σεπτεμβρίου

COSMOTE SPORT 4 Μικρός τελικός Gomelsky Cup 17:00 COSMOTE SPORT 8 Αστάνα – Σλάβια Πράγας Europa League 18:00 COSMOTE SPORT 4 Τελικός Gomelsky Cup 20:00 COSMOTE SPORT 8 Κολονία – Ερυθρός Αστέρας Europa League 20:00 COSMOTE SPORT 7 Λάτσιο – Ζούλτε Βάρεχεμ Europa League 20:00 COSMOTE SPORT 6 Ζάλτσμπουργκ – Μαρσέιγ Europa League 20:00 COSMOTE

διάβασε περισσότερα →

ΑΕΚ: Tα στιγμιότυπα της νίκης στην Κροατία (βίντεο)

Άνοιξε τα φτερά της στην Κροατία και πετάει κάνοντας ευρωπαϊκά όνειρα η ΑΕΚ! Με σπουδαία εμφάνιση, η Ένωση καθάρισε την Ριέκα (2-1), με τον Λάζαρο να της χαρίζει το τρίποντο με πανέμορφο φάουλ.    Ριέκα (Ματίας Κεκ): Πρσκάλο, Κρβιτς (73’ Ακόστι), Ζούτα, Χέμπερ, Ζούπαριτς, Γκαβράνοβιτς (59’ Μάλες), Ελέζ, Γκόργκον, Μίσιτς (81’ Ματέι), Μπράνταριτς, Βέσοβιτς Στον πάγκο:

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 14 Σεπτεμβρίου

COSMOTE SPORT 8 Ρουμανία – Ελλάδα Euro Beach Soccer League – Άνδρες 13:15 EUROSPORT 2 Italian Cup, Ιταλία Ποδηλασία 15:45 COSMOTE SPORT 6 Απόλλων Λεμεσού – Λιόν Europa League 20:00 COSMOTE SPORT 8 Ντινάμο Κιέβου – Σκεντερμπέου Europa League 20:00 COSMOTE SPORT 3 Αούστρια Βιέννης – Μίλαν Europa League 20:00 COSMOTE SPORT 1 Λεπτό προς

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 24 Αυγούστου

EUROSPORT Καταδύσεις – 3μ. ανδρών Πανεπιστημιάδα 09:45 EUROSPORT 2 Τοξοβολία Πανεπιστημιάδα 10:45 EUROSPORT Καταδύσεις – 3μ. συγχρονισμένες γυναικών Πανεπιστημιάδα 11:45 EUROSPORT 2 Στίβος Πανεπιστημιάδα 11:50 FOX SPORTS Eels – Broncos NRL 12:50 EUROSPORT Κολύμβηση Πανεπιστημιάδα 14:00 EUROSPORT Γύρος της Ισπανίας, 6ο ετάπ Ποδηλασία 16:00 NOVASPORTS 1 Σερβία – Γεωργία Τουρνουά Ακρόπολις 18:45 ΕΡΤ2 Σερβία –

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 17 Αυγούστου

COSMOTE SPORT 6 ATP Masters, Σινσινάτι  Τένις 18:00 COSMOTE SPORT 1 ΠΑΟΚ – Έστερσουντ  Προκριματικά Europa League 21:00 COSMOTE SPORT 2 Παναθηναϊκός – Αθλέτικ Μπιλμπάο  Προκριματικά Europa League 21:30 COSMOTE SPORT 3 Κλαμπ Μπριζ – ΑΕΚ  Προκριματικά Europa League 21:45

Το προφίλ των αντιπάλων των ελληνικών ομάδων σε Τσάμπιονς και Γιουρόπα Λιγκ!

Ολυμπιακός Η κληρωτίδα του Champions League αποφάσισε ότι οι «ερυθρόλευκοι» θα πρέπει να ξεπεράσουν το εμπόδιο της Ριέκα για να επιστρέψουν στους ομίλους της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης. Το πρώτο παιχνίδι με τους Κροάτες -που στέφθηκαν πέρυσι πρωταθλητές για πρώτη φορά στην ιστορία τους και απέκλεισαν με δυο ισοπαλίες (1-1, 0-0) τη Ρεντ Μπουλ Σάλτσμπουργκ στον

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 3 Αυγούστου

COSMOTE SPORT 8 ATP 250: Κίτσμπουελ, προημιτελικά  Τένις 13:30 COSMOTE SPORT 8 ATP 250: Κίτσμπουελ, προημιτελικά  Τένις 18:30 EUROSPORT 2 Γύρος της Πολωνίας, 6ο ετάπ  Ποδηλασία 19:00 EUROSPORT Ημιτελικά  Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Γυναικών 19:00 COSMOTE SPORT 2 Γκαμπάλα – Παναθηναϊκός, 3ος γύρος  Προκριματικά Europa League 20:00 COSMOTE SPORT 1 ΠΑΟΚ – Ολίμπικ Ντόνετσκ, 3ος γύρος  Προκριματικά

διάβασε περισσότερα →

Γιουρόπα Λιγκ: Στιγμιότυπα αγώνων ελληνικών ομάδων (βίντεο)

Παναθηναϊκός – Γκαμπάλα 1 – 0 Παναθηναϊκός (Ουζουνίδης): Βλαχοδήμος, Κουλιμπαλί, Χούλτ, Μολέδο, Κολοβέτσιος, Ζέκα, Κουρμπέλης, Λούντ, Χατζηγιοβάνης (69’ Καμπέσας), Άλτμαν (87’ Δώνης), Μολίνς (69’ Λουτσιάνο) Αναπληρωματικοί: Kότσαρης, Ευαγγέλου, Ρέις, Πίσπας Stoiximan, Novibet, VistaBet.gr, sportingbet Γκαμπάλα (Γκρίγκορτσουκ): Μπεζοτόσνι, Στάνκοβιτς, Νταμπό, Χάλιντεϊ, Χουσεΐνοφ, Βέρνιντουπ, Μαλόουν (76’ Κονέ), Γκουρμπάνοφ, Όζομπιτς, Μπαλτόις, Μόνροους Ολιμπίκ Ντόνετσκ – ΠΑΟΚ 1 – 1 Ολιμπίκ Ντόνετσκ (Βλάντισλαβ Χέλζιν): Μαχαράτζε,

διάβασε περισσότερα →