Γ’ Εθνική: Οι 110 ομάδες της περιόδου 2017-18

Ολοκληρώθηκαν όλα τα πρωταθλήματα των Ενώσεων και οι 110 ομάδες που έχουν δικαίωμα να αγωνιστούν στη Γ’ Εθνική της περιόδου 2017-18 έγιναν ήδη γνωστές. Πολύ δύσκολα θα ανεβαίνουν οι ομάδες στη Football League, αφού  οι πρωταθλητές των 8 ομίλων δεν θα κερδίζουν απευθείας την άνοδο, αλλά θα διεκδικούν μέσω αγώνων μπαράζ τα τέσσερα εισιτήρια. Επίσης

διάβασε περισσότερα →

Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα της τελευταίας αγωνιστικής

Τα αποτελέσματα της τελευταίας αγωνιστικής στους 4 ομίλους της Γ’ Εθνικής   Πρώτος όμιλος ΑΠΕ Λαγκαδά-Ορφέας Ξάνθης 0-3 Απόλλων Καλαμαριάς-Αλμωπός Αριδαίας 3-0 Δόξα Προσκυνητών-Μακεδονικός Φούφα 1-2 Εορδαϊκός-ΑΕ Ποντίων 3-0 α.α Καμπανιακός-Καβάλα 0-1 Απόλλων Παραλιμνίου-Νάουσα 4-0 Νέστος Χρυσούπολης-Δόξα Δράμας 1-2 Ρεπό: ΑΟ Καρδίας Δεύτερος όμιλος Νίκη Βόλου-Απόλλων Λάρισας 0-1 Τηλυκράτης Λευκάδας-Πύδνα Κίτρους 2-1 Διαγόρας Σεβαστής-Εθνικός Φιλιππιάδας

διάβασε περισσότερα →

Γ’ Εθνική: Αποτελέσματα 29ης αγωνιστικής

Δείτε τα αποτελέσματα των ομίλων της Γ’ Εθνικής για την 29η αγωνιστική   1ος όμιλος ΑΟ Καρδίας – ΑΠΕ Λαγκαδά 2-0 Ορφέας Ξάνθης – Δόξα Προκυνητών 2-2 Αλμωπός Αριδαίας – Εορδαϊκός 2-0 Μακεδονικός Φούφα – Καμπανιακός 2-3 ΑΕΠ Βατολάκκου – Απόλλων Παραλιμνίου 0-3 α.α. Καβάλα – Νέστος Χρυσούπολης 3-0 ΦΑΣ Νάουσα – Δόξα Δράμας 0-2

διάβασε περισσότερα →

Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα της 28ης αγωνιστικής

Τα αποτελέσματα των αγώνων της 28ης αγωνιστικής στους τέσσερις ομίλους της Γ΄ Εθνικής. 1ος όμιλος Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΟ Καρδίας ΑΝΑΒΟΛΗ Δόξα Προσκυνητών-ΑΠΕ Λαγκαδά 2-2 Καμπανιακός-Ορφέας Ξάνθης 0-3 Απόλλων Παραλιμνίου-Αλμωπός Αριδαίας 2-0 Νέστος Χρυσούπολης-Μακεδονικός Φούφα 1-0 Δόξα Δράμας-ΑΕ Ποντίων 3-0 α.α Νάουσα-Καβάλα 0-1 Ρεπό: Εορδαϊκός 2ος όμιλος Διαγόρας Σεβαστής-Απόλλων Λάρισας 2-1 ΑΕ Ιστιαίας-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-0 ΑΕ Καραϊσκάκης-Νίκη

διάβασε περισσότερα →

Γ’ Εθνική: Αποτελέσματα 27ης αγωνιστικής

1ος όμιλος ΑΟ Καρδίας-Δόξα Προσκυνητών 0-1 Απόλλων Καλαμαριάς-Εορδαϊκός 7-0 ΑΠΕ Λαγκαδά-Καμπανιακός 2-1 Ορφέας Ξάνθης-Νέστος Χρυσούπολης 1-0 Αλμωπός Αριδαίας-Δόξα Δράμας 0-1 Μακεδονικός Φούφα-ΦΑΣ Νάουσα 1-2 ΑΕΠ Βατόλακκου-Καβάλα 0-3 α.α. Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου 2ος όμιλος Απόλλων Λάρισας-ΑΕ Ιστιαίας 3-0 Διαγόρας Σεβαστής-ΑΕ Καραϊσκάκης 1-2 Τηλυκράτης-Αστέρας Πετριτή 2-0 Νίκη Βόλου-Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου 1-1 Πύδνα Κίτρους-Θεσπρωτός (3/5) Εθνικός Φιλιππιάδας-Ολυμπιακός Βόλου

διάβασε περισσότερα →

Γ’ Εθνική: Αποτελέσματα 26ης αγωνιστικής. Η Παναχαϊκή στη Football League

1ος όμιλος Εορδαϊκός-ΑΟ Καρδίας 0-1 Καμπανιακός-Δόξα Προσκυνητών 2-0 Απόλλων Παραλιμνίου-Απόλλων Καλαμαριάς 0-1 Νέστος Χρυσούπολης-ΑΠΕ Λαγκαδά 2-1 ΦΑΣ Νάουσα-Ορφέας Ξάνθης 0-2 Καβάλα-Αλμωπός Αριδαίας 1-0 ΑΕΠ Βατολάκκου-Μακεδονικός Φούφα 0-3 α.α. 2ος όμιλος ΑΕ Καραϊσκάκης-Απόλλων Λάρισας 0-1 Αστέρας Πετριτή-ΑΕ Ιστιαίας 0-1 Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου-Διαγόρας Σεβαστής 1-1 Θεσπρωτός-Τηλυκράτης 1-2 Ολυμπιακός Βόλου-Νίκη Βόλου 4-0 Ρήγας Φεραίος-Πύδνα Κίτρους 1-1 Πιερικός-Εθνικός Φιλιππιάδας

διάβασε περισσότερα →

Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα της 24ης αγωνιστικής

Δείτε όλα τα αποτελέσματα των τεσσάρων ομίλων για την 24η αγωνιστική της Γ’ Εθνικής. 1ος όμιλος Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΟ Καρδίας 4-1 Νέστος Χρυσούπολης-Καμπανιακός 5-0 Δόξα Δράμας-Εορδαϊκός 6-0 Νάουσα-Δόξα Προσκυνητών 0-0 Καβάλα-Απόλλων Καλαμαριάς 2-3 ΑΕ Ποντίων-ΑΠΕ Λαγκαδά 0-3 α.α Αλμωπός Αριδαίας-Ορφέας Ξάνθης Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα 2ος όμιλος Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου-Απόλλων Λάρισας 0-3 Θεσπρωτός-Αστέρας Πετρίτη 4-1 Ολυμπιακός Βόλου-ΑΕ

διάβασε περισσότερα →

Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα της 23ης αγωνιστικής

1ος όμιλος ΑΟ Καρδίας-Νέστος Χρυσούπολης 1-0 Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Δράμας 0-2 Καμπανιακός-Νάουσα 0-1 Εορδαϊκός-Καβάλα 0-4 Δόξα Προσκυνητών-ΑΕ Ποντίων 3-0 α.α Απόλλων Καλαμαριάς-Μακεδονικός Φούφα 3-1 ΑΠΕ Λαγκαδά-Αλμωπός Αριδαίας 1-0 Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης 2ος όμιλος Απόλλων Λάρισας-Θεσπρωτός 3-0 Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου-Ολυμπιακός Βόλου 2-2 Αστέρας Πετρίτη-Ρήγας Φεραίος 0-2 ΑΕ Καραϊσκάκης-Πιερικός 5-0 ΑΕ Ιστιαίας-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 2-0 Διαγόρας Σεβαστής-Αμβρακίας Κωστακιών 4-1

διάβασε περισσότερα →

Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα της 22ης αγωνιστικής

1ος όμιλος Δόξα Δράμας-ΑΟ Καρδίας 3-0  Νάουσα-Νέστος Χρυσούπολης 3-1  Καβάλα-Απόλλων Παραλιμνίου 1-1  ΑΕ Ποντίων-Καμπανιακός 0-3 α.α Μακεδονικός Φούφα-Εορδαϊκός 1-0  Αλμωπός Αριδαίας-Δόξα Προσκυνητών 1-1  Ορφέας Ξάνθης-Απόλλων Καλαμαριάς 0-1  Ρεπό: ΑΠΕ Λαγκάδα   2ος όμιλος Ολυμπιακός Βόλου-Απόλλων Λάρισας 1-1 Ρήγας Φεραίος-Θεσπρωτός 0-1 Πιερικός-Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου 1-0  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Αστέρας Πετρίτη 1-0  Αμβρακία Κωστακιών-ΑΕ Καραϊσκάκης 0-2  Εθνικός Φιλιππιάδας-ΑΕ Ιστιαίας 1-2 Πύδνα Κίτρους-Διαγόρας Σεβαστής 2-0  Τηλυκράτης Λευκάδας-Νίκη Βόλου 1-0    3ος όμιλος ΑΟ

διάβασε περισσότερα →

Γ’ Εθνική: Tα αποτελέσματα της 21ης αγωνιστικής. Bαθμολογίες

1ος όμιλος Απόλλων Παραλιμνίου-Μακεδονικός Φούφα 2-3 Καμπανιακός-Αλμωπός Αριδαίας 2-1 Εορδαϊκός-Ορφέας Ξάνθης 0-0 Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΠΕ Λαγκαδά 4-1 ΑΟ Καρδίας-Νάουσα 3-0 Δόξα Δράμας-Καβάλα 2-1 Νέστος Χρυσούπολης-ΑΕ Ποντίων 3-0 α.α Ρεπό: Δόξα Προσκυνητών Βαθμολογία 1 Απόλλων Καλαμαριάς 49 2 Δόξα Δράμας 48 3 Λαγκαδάς 40 4 Νέστος Χρυσούπολης 33 (19 α.) 5 Καμπανιακός 29 (18 α.) 2ος όμιλος ΑΕ Ιστιαίας-Νίκη Βόλου 0-1 Διαγόρας Σεβαστής-Τηλυκράτης Λευκάδας 2-0 Απόλλων Λάρισας-Ρήγας

διάβασε περισσότερα →