To αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 17 Μαϊου

17/05/2018 EUROSPORT Γύρος της Καλιφόρνια  Ποδηλασία 00:00 COSMOTE SPORT 4 Χιούστον Ρόκετς – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς  Ποδηλασία 04:00 FOX SPORTS Wests Tigers – Panthers  NRL 12:50 COSMOTE SPORT 6 ATP Masters, Internazionali BNL d’Italia  Τένις 13:00 EUROSPORT Γύρος της Ιταλίας  Ποδηλασία 14:15 ΕΡΤ2 Υδραϊκός – Ολυμπιακός  Πόλο Ανδρών 15:30 FOX SPORTS Premier League  Σκοποβολή 21:00

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής 13 Απριλίου

FOX SPORTS Stanley Cup Playoffs  NHL 02:00 COSMOTE SPORT 5 Κίνα, 1ες ελεύθερες δοκιμές  Formula 1 04:50 COSMOTE SPORT 5 Κίνα, 2ες ελεύθερες δοκιμές  Formula 1 08:50 EUROSPORT Ημιτελικά  Κλήρωση Europa League 13:00 COSMOTE SPORT 1 Ημιτελικά  Κλήρωση Europa League 13:00 FOX SPORTS Sharks – Dragons  NRL 13:05 COSMOTE SPORT 1 Ημιτελικά  Κλήρωση Champions League

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τρίτης 6 Φεβρουαρίου

06/02/2018 FOX Maple Leafs – Ducks NHL 02:00 COSMOTE SPORT 4 Νιου Ορλίνς Πέλικανς – Γιούτα Τζαζ NBA 03:00 EUROSPORT 2 Γύρος του Ντουμπάι Ποδηλασία 11:30 COSMOTE SPORT 6 ATP 250, Σόφια Τένις 18:00 COSMOTE SPORT 8 Άγιαξ – Παρί Σεν Ζερμέν Youth League 19:00 NOVASPORTS 2 ΑΕΚ – Μπάιροϊτ Basketball Champions League 19:30 NOVASPORTS

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής 22 Σεπτεμβρίου

COSMOTE SPORT 5 GP Αραγωνίας, 1ες ελεύθερες δοκιμές Moto 3 09:55 COSMOTE SPORT 5 GP Αραγωνίας, 1ες ελεύθερες δοκιμές Moto GP 10:50 EUROSPORT 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα δρόμου: Bergen, Norway Ποδηλασία 11:00 COSMOTE SPORT 5 GP Αραγωνίας, 1ες ελεύθερες δοκιμές Moto 2 11:50 EUROSPORT Παγκόσμιο πρωτάθλημα δρόμου: Bergen, Norway Ποδηλασία 12:30 FOX Preliminary Final NRL 13:00

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 31 Ioυλίου

COSMOTE SPORT 6 ATP 500, Citi Open Τένις 14:45 COSMOTE SPORT 8 ATP 250, Κίτσμπουελ Τένις 18:30 EUROSPORT Γύρος της Πολωνίας, 3ο ετάπ Ποδηλασία 19:00 FOX Philadelphia Phillies – Atlanta Braves MLB 19:30 EUROSPORT 2 Γύρος της Γιούτα, 1ο ετάπ Ποδηλασία 21:00 COSMOTE SPORT 7 Φορτούνα Ντίσελντορφ – Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ Γερμανία δεύτερη κατηγορία 21:30

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 29 Μαϊου

Ρολάν Γκαρός, 2η μέρα Τένις 12:00 EUROSPORT Ρολάν Γκαρός, 2η μέρα Τένις 12:00 FOX America’s Cup 2017, Προκριματικά Ιστιοπλοΐα 20:00 COSMOTE SPORT 3 Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ – Βόλφσμπουργκ (Playoffs) Γερμανικό Πρωτάθλημα 21:30 COSMOTE SPORT 8 Τρεντίνο – Αρμάνι Μιλάνο (Playoffs) Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 21:45 FOX Pittsburgh Pirates – Arizona Diamondbacks MLB 23:00

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 17 Δεκεμβρίου

OTE SPORT 3 Καρλσρούη – Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ Γερμανία δεύτερη κατηγορία 14:00 OTE SPORT 2 Σπόρτινγκ Χιχόν – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα 14:00 OTE SPORT 1 Κρίσταλ Πάλας – Τσέλσι Αγγλικό Πρωτάθλημα 14:30 NOVASPORTS 3 Βέροια – Ξάνθη Super League 15:00 OTE SPORT 6 Έμπολι – Κάλιαρι Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00 OTE SPORT 2 Λειψία – Χέρτα Γερμανικό

διάβασε περισσότερα →

Προτάσεις, αναλύσεις και αποδόσεις ευρωπαϊκών πρωταθλημάτων Σαββάτου 19 Noεμβρίου

Προτάσεις Αγώνας Πρόταση Απόδοση Αποτέλεσμα    Ατλέτικο Μαδρίτης – Ρεάλ Μαδρίτης Ατλέτικο draw no bet       1.70                Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Άρσεναλ         Άρσεναλ draw no bet       2.10            Aτλέτικο Μαδρίτης – Ρεάλ Μαδρίτης   over 6,5 κάρτες    

διάβασε περισσότερα →

Προτάσεις, αποδόσεις αγώνων Γ’ Εθνικής, ευρωπαϊκών πρωταθλημάτων 2/10

Δείτε τις αποδόσεις στοιχημάτων σε Mybet, Stoiximan, VistaBet.gr, Sportingbet Επεξήγηση Προτάσεων Το σερί μας με τις απόλυτα επιτυχημένες προτάσεις συνεχίστηκε για 4η ημέρα χθες έχοντας φτάσει στις 10 συνεχόμενες επιβεβαιωμένες προτάσεις – πατήστε εδώ. Είμαστε αρκετά τυχεροί …. Το καλό είναι σήμερα όμως. Mια πολύ ενδιαφέρουσα στοιχηματικά Κυριακή αφού παίζει η Μπάρτσα στη Θέλτα, η Ρεάλ εντός με Ειμπάρ, η

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 1 Οκτωβρίου

OTE SPORT 5 GP Μαλαισίας (3ες ελεύθερες δοκιμές) Formula 1 08:50 OTE SPORT 6 (ATP 250) Τσενγκντού, ημιτελικά Τένις 09:00 OTE SPORT 5 GP Μαλαισίας (Κατατακτήριες δοκιμές) Formula 1 11:50 OTE SPORT 6 (ATP 250) Τσενγκντού, ημιτελικά Τένις 12:00 OTE SPORT 3 Φορτούνα Ντίσελντορφ – Καρλσρούη Γερμανία δεύτερη κατηγορία 14:00 OTE SPORT 2 Γρανάδα –

διάβασε περισσότερα →