Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 20 Μαϊου

20/05/2019 COSMOTE SPORT 4 Toronto Raptors – Milwaukee Bucks NBA playoffs 02:00 ΕΡΤ HD Ολυμπιακός – Βουλιαγμένη (1ος τελικός) Πόλο Ανδρών 19:00 COSMOTE SPORT 4 Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Ολυμπιακός Α1 Μπάσκετ Ανδρών 19:00 FOX SPORTS Red Sox – Blue Jays MLB 20:00 NOVASPORTS 1 Λάτσιο – Μπολόνια Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:30

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 13 Μαρτίου

13/05/2019 COSMOTE SPORT 4 Toronto Raptors-Philadelphia 76ers NBA 02:00 COSMOTE SPORT 6 Πρώτη μέρα, ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia Τένις 12:00 COSMOTE SPORT 3 Κολονία-Ρέγκενσμπουργκ Γερμανία δεύτερη κατηγορία 15:45 ΕΡΤ SPORTS Βουλιαγμένη – Ολυμπιακός Πόλο γυναικών 19:00 COSMOTE SPORT 4 Ανδόρα-Μπαρτσελόνα Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 19:00 COSMOTE SPORT 6 ATP Masters 1000 Internazionali BNL

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής 3 Μαϊου

 03/05/2019 COSMOTE SPORT 4 Φιλαδέλφεια Σίξερς – Τορόντο Ράπτορς  NBA 03:00 COSMOTE SPORT 5 Ισπανία, Ελεύθερα δοκιμαστικά 1  Moto 3 09:55 COSMOTE SPORT 5 Ισπανία, Ελεύθερα δοκιμαστικά 1  Moto GP 10:50 COSMOTE SPORT 5 Ισπανία, Ελεύθερα δοκιμαστικά 1  Moto 2 11:50 COSMOTE SPORT 5 Ισπανία, Ελεύθερα δοκιμαστικά 2  Moto 3 14:10 COSMOTE SPORT 6 Τσιτσιπάς

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 11 Μαρτίου

11/03/2019 EUROSPORT Παρίσι – Νίκαια Ποδηλασία 16:15 COSMOTE SPORT 8 Τουρκ Τέλεκομ – Αναντολού Εφές Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ 18:00 ΕΡΤ1 Παναιτωλικός – Πανιώνιος Super League 19:00 COSMOTE SPORT 6 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells Τένις 20:00 COSMOTE SPORT 9 Ζιελόνα Γκόρα – ΤΣΣΚΑ Μόσχας VTB United League 20:00 COSMOTE SPORT 7 Φορτούνα

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 3 Μαρτίου

03/03/2019 COSMOTE SPORT 4 Cleveland Cavaliers-Detroit Pistons  NBA 00:00 COSMOTE SPORT 4 Philadelphia 76ers-Golden State Warriors  NBA 03:30 COSMOTE SPORT 7 Νικ Κύργιος – Αλεξάντερ Ζβέρεφ  Τένις 05:00 EUROSPORT 2 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβου, Γλασκώβη  Κλειστός Στίβος 11:45 ΕΡΤ SPORTS Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβου, Γλασκώβη  Κλειστός Στίβος 12:00 COSMOTE SPORT 2 Έιμπαρ-Θέλτα  Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00 COSMOTE SPORT

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής 15 Φεβρουαρίου

15/02/2019 COSMOTE SPORT 4 New Orleans Pelicans-Oklahoma City Thunder  NBA 03:00 FOX Maori Women’s All Stars – Indigenous Women’s All Stars  NRL 08:05 COSMOTE SPORT 5 Sweden  WRC 10:00 FOX SPORTS Maori All Stars – Indigenous All Stars  NRL 10:55 COSMOTE SPORT 6 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament  Τένις 13:30 ΕΡΤ PLAY 1

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 21 Οκτωβρίου

21/10/2018 COSMOTE SPORT 7 Motul Grand Prix of Japan  Moto GP 04:45 COSMOTE SPORT 4 Los Angeles Lakers-Houston Rockets  NBA 05:30 EUROSPORT 2 Άμστερνταμ  Μαραθώνιος 10:30 EUROSPORT Παγκόσμιο Κύπελλο ανδρών, Γαλλία  Πινγκ Πονγκ 12:00 COSMOTE SPORT 2 Ράγιο Βαγιεκάνο-Χετάφε  Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00 NOVASPORTS 1 Φροζινόνε – Έμπολι  Ιταλικό Πρωτάθλημα 13:30 COSMOTE SPORT 8 Αμβούργο-Μπόχουμ  Γερμανία

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής 31 Αυγούστου

EUROSPORT AMEΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ: 4η ημέρα, Νέα Υόρκη  Τένις 00:00 FOX Oklahoma Cowboys – Missouri Bears  NCAA College Football 2018 03:00 EUROSPORT AMEΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ: 4η ημέρα, Νέα Υόρκη  Τένις 04:00 EUROSPORT AMEΡΙΚΑΝΙΚΟ ΟΠΕΝ: 4η ημέρα, Νέα Υόρκη  Τένις 06:00 COSMOTE SPORT 5 GRAN PREMIO HEINEKEN D’ITALIA, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές  Formula 1 11:50 FOX STORM – PANTHERS 

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 25 Αυγούστου

COSMOTE SPORT 6 ΑTP 250, Winston-Salem 1ος Ημιτελικός Τένις 02:00 FOX SPORTS BIG3 BASKETBALL 2018, Τελικός Αγώνας μπάσκετ 03:00 COSMOTE SPORT 6 ΑTP 250 Winston-Salem, 2ος Ημιτελικός Τένις 04:00 COSMOTE SPORT 8 Κολονία-Άουε Γερμανία δεύτερη κατηγορία 14:00 EUROSPORT Tour de l’avenir  Ποδηλασία 14:15 COSMOTE SPORT 1 Γουλβς-Μάντσεστερ Σίτι Αγγλικό Πρωτάθλημα 14:30 EUROSPORT Tour Of Germany

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 18 Αυγούστου

COSMOTE SPORT 6 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Προημιτελικός  Τένις 02:00 FOX SPORTS BIG3 BASKETBALL 2018, Basketball  Μπάσκετ 03:00 COSMOTE SPORT 6 ATP Masters 1000 Western & Southern Open, Προημιτελικός  Τένις 04:00 ΕΡΤ3 Ανοιχτή Θάλασσα – 5χλμ Ομαδικό  Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα υγρού στίβου 13:00 COSMOTE SPORT 1 Κάρντιφ-Νιούκαστλ  Αγγλικό Πρωτάθλημα 14:30 ΕΡΤ HD Ενόργανη

διάβασε περισσότερα →