Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 22 Μαϊου

EUROSPORT 2 Γαλλία – Ονδούρα Παγκόσμιο κύπελλο U-20 11:00 EUROSPORT Ρολάν Γκαρός, Προκριματικά Τένις 11:00 EUROSPORT 2 Βιετνάμ – Νέα Ζηλανδία Παγκόσμιο κύπελλο U-20 14:00 ΕΡΤ2 ΙΕΚ Ξυνή – Δούκας Χάντμπολ 16:00 COSMOTE SPORT 4 ΑΕΚ – Παναθηναϊκός Basket League 19:00 COSMOTE SPORT 7 Πεσκάρα – Παλέρμο Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:45

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 20 Μαϊου

Γερμανία – Βενεζουέλα Παγκόσμιο κύπελλο U-20 08:00 COSMOTE SPORT 5 GP Γαλλίας, 3ες ελεύθερες δοκιμές Moto 3 09:55 EUROSPORT Αγγλία – Αργεντινή Παγκόσμιο κύπελλο U-20 10:30 COSMOTE SPORT 5 GP Γαλλίας, 3ες ελεύθερες δοκιμές Moto GP 10:30 NOVASPORTS 1 Συνεντεύξεις Τύπου Final 4 Euroleague 11:30 COSMOTE SPORT 5 GP Γαλλίας, 3ες ελεύθερες δοκιμές Moto 2

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 24 Απριλίου

COSMOTE SPORT 6 ATP 500: Βαρκελώνη Τένις 12:00 COSMOTE SPORT 7 Μπενφίκα – Σάλτσμπουργκ Youth League 18:00 NOVASPORTS 3 Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ (1ος τελικός) Volley League 19:00 NOVASPORTS 3 Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ (1ος τελικός) Volley League 19:00 COSMOTE SPORT 7 Στουτγάρδη – Ουνιόν Βερολίνου Γερμανία δεύτερη κατηγορία 21:15 COSMOTE SPORT 2 Έιμπαρ – Αθλέτικ Μπιλμπάο

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Μεγάλου Σαββάτου 15 Απριλίου

Ίντερ – Μίλαν Ιταλικό Πρωτάθλημα 13:30 EUROSPORT 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα, Χονγκ Κονγκ Ποδηλασία 14:00 COSMOTE SPORT 7 Ανόβερο – Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ Γερμανία δεύτερη κατηγορία 14:00 COSMOTE SPORT 3 Ντεπορτίβο Λα Κορούνια – Μάλαγα Ισπανικό Πρωτάθλημα 14:00 COSMOTE SPORT 1 Τότεναμ – Μπόρνμουθ Αγγλικό Πρωτάθλημα 14:30 COSMOTE SPORT 5 GP Μπαχρέιν: 3ες ελεύθερες δοκιμές Formula 1

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 3 Απριλίου

EUROSPORT Γύρος της Χώρας των Βάσκων, 1ο ετάπ Ποδηλασία 16:30 COSMOTE SPORT 8 Ουσάκ – Γαλατάσαραϊ Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ 18:00 EUROSPORT Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα, Σπλιτ Άρση Βαρών 18:30 NOVASPORTS 2 Παναθηναϊκός – Τρίκαλα Basket League 19:00 FOX Washington Nationals – Miami Marlins MLB 20:00 EUROSPORT Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα, Σπλιτ Άρση Βαρών 21:00 NOVASPORTS 3 Φοίνικας Σύρου –

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 5 Φεβρουαρίου

OTE SPORT 2 Σεβίλλη – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00 OTE SPORT 8 Τρεντίνο – Βενέτσια Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 13:00 OTE SPORT 7 Μίλαν – Σαμπντόρια Ιταλικό Πρωτάθλημα 13:30 OTE SPORT 4 Μπαρτσελόνα – Μπιλμπάο Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 13:30 EUROSPORT Volta a la Comunitat Valenciana (Spain) Ποδηλασία 14:15 OTE SPORT 3 Μπόχουμ – Καρλσρούη Γερμανία δεύτερη

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 21 Ιανουαρίου

EUROSPORT 2 Australian Open Τένις 10:00 EUROSPORT Australian Open Τένις 10:15 EUROSPORT 2 Australian Open Τένις 12:30 OTE SPORT 5 Ράλι Μόντε Κάρλο (SS12 La Batie Montsaleon – Faye 2) WRC 13:00 ΕΡΤ2 Αχαρναϊκός – Άρης Football League 14:00 OTE SPORT 2 Εσπανιόλ – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα 14:00 EUROSPORT Australian Open Τένις 14:00 OTE SPORT

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 22 Δεκεμβρίου

ΕΡΤ3 Λαμία – Καλλιθέα Football League 15:00 ΕΡΤ3 Άρης – Χανιά Football League 17:00 OTE SPORT 6 Μπελογκόριε – Χάλκμπανκ Champions League Βόλεϊ 18:00 NOVASPORTS 3 ΠΑΟΚ – Παμβοχαϊκός Volley League 19:00 NOVASPORTS 5 Γαλατάσαραϊ – Αναντολού Εφές Euroleague 19:00 NOVASPORTS 4 Ερυθρός Αστέρας – Ρεάλ Μαδρίτης Euroleague 20:00 NOVASPORTS 4 Ερυθρός Αστέρας – Ρεάλ

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τετάρτης 21 Δεκεμβρίου

ΕΡΤ2 Μπεσίκτας – ΑΕΚ Basketball Champions League 19:00 NOVASPORTS 2 Βέντσπιλς – Ουσάκ Σπορτίφ Basketball Champions League 19:00 OTE SPORT 6 Κίελο – Ράιν Νέκαρ Λέβεν Χάντμπολ 19:30 NOVASPORTS 4 Φενέρμπαχτσε – Νταρουσάφακα Euroleague 19:45 ΕΡΤ2 Αρμάνι Μιλάνο – Παναθηναϊκός Euroleague 21:00 OTE SPORT 1 Μπάγερν Μονάχου – Λειψία Γερμανικό Πρωτάθλημα 21:00 NOVASPORTS 3 ΠΑΟΚ

διάβασε περισσότερα →