Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 6 Μαϊου

COSMOTE SPORT 5 GP Ισπανίας: 3ες ελεύθερες δοκιμές Moto 3 09:55 COSMOTE SPORT 5 GP Ισπανίας: 3ες ελεύθερες δοκιμές Moto GP 10:50 COSMOTE SPORT 5 GP Ισπανίας: 3ες ελεύθερες δοκιμές Moto 2 11:50 EUROSPORT 2 Γαλλία – Νήσοι Φαρόε Ευρωπαϊκό Παίδων 12:45 COSMOTE SPORT 5 GP Ισπανίας: Κατατακτήριες δοκιμές Moto 3 13:30 COSMOTE SPORT 7

διάβασε περισσότερα →

Κύπελλο Ερασιτεχνών: Οι ομάδες της 4ης φάσης. Σύστημα διεξαγωγής

Oι ομάδες που πέρασαν στην 4η φάση του Κυπέλλου Ερασιτεχνών είναι ο Αστέρας Βλαχιώτη, η Καλαμάτα, η Ελπίδα Σκουτάρεως, ο ΠΟ Τριγλίας, η ΑΕ Λευκίμμης, ο Φωκικός, το Κερατσίνι και ο Ηρόδοτος. Απομένει ο αγώνας του Ολυμπιακού Λαμίας με τον Αλμυρό. Αναλυτικά ανά όμιλο: 1ος όμιλος Ελπίδα Σκουτάρεως –  ΑΕ Διδυμοτείχου    3-1 2ος όμιλος ΠΟ Τριγλίας – 

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Μεγάλης Πέμπτης 13 Απριλίου

EUROSPORT Παγκόσμιο πρωτάθλημα, Χονγκ Κονγκ Ποδηλασία 14:00 ΕΡΤ3 Παναιγιάλειος – Άρης Football League 15:00 EUROSPORT 2 Coupe de France Ποδηλασία 15:30 NOVASPORTS 1 Κολοσσός – Τρίκαλα Basket League 17:00 NOVASPORTS 3 Ολυμπιακός – Παμβοχαϊκός Volley League 17:00 NOVASPORTS 4 Άρης – ΑΕΚ Basket League 17:00 NOVASPORTS 1 Κόροιβος – Προμηθέας Πατρών Basket League 17:00 COSMOTE

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Μεγάλης Τετάρτης 12 Απριλίου

EUROSPORT Παγκόσμιο πρωτάθλημα, Χονγκ Κονγκ Ποδηλασία 14:00 ΕΡΤ3 Αγροτικός Αστέρας – Λαμία Football League 15:00 EUROSPORT Pro Tour, Βέλγιο Ποδηλασία 16:30 COSMOTE SPORT 3 Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ Κύπελλο Ελλάδας 19:00 COSMOTE SPORT 6 Ολυμπιακός – Μπούρσα (1ος τελικός) Challenge Cup 19:30 FOX SPORTS New York Yankees – Tampa Bay Rays MLB 20:00 ΕΡΤ1 Μπάγερν Μονάχου

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τετάρτης 8 Φεβρουαρίου

EUROSPORT 2 Almaty, Kazakhstan Πανεπιστημιάδα 11:00 OTE SPORT 7 Ετσατσίμπασι – Ουραλότσκα Champions League Βόλεϊ 15:30 OTE SPORT 1 Παναθηναϊκός – Αστέρας Τρίπολης Κύπελλο Ελλάδας 17:15 OTE SPORT 6 ATP 250 (Σόφια) Τένις 18:00 EUROSPORT 2 Λιέτουβος – Ζενίτ Eurocup 19:00 OTE SPORT 2 Κροτόνε – Γιουβέντους Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00 NOVASPORTS 2 Γιουβέντους – ΑΕΚ

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τετάρτης 1 Φεβρουαρίου

Ώρα Κανάλι Πρόγραμμα Κατηγορία 03:30 OTE SPORT 4 Σ. Αντ. Σπερς – Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ Μπάσκετ 15:00 OTE SPORT 3 Κισσαμικός – Παναθηναϊκός Ποδόσφαιρο 17:15 OTE SPORT 1 ΠΑΣ Γιάννινα – Πλατανιάς Ποδόσφαιρο 17:15 OTE SPORT 2 Ατρόμητος Αθηνών – Λαμία Ποδόσφαιρο 17:15 NOVASPORTS 1 Ηρακλής – Αοκ Κέρκυρα Super League 18:00 OTE SPORT 7

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τρίτης 31 Ιανουαρίου

EUROSPORT Γύρος του Ντουμπάι Ποδηλασία 11:45 OTE SPORT 1 ΟΦΗ – Ξάνθη Κύπελλο Ελλάδας 16:00 OTE SPORT 6 Ζάκσα – Ντινάμο Μόσχας Champions League Βόλεϊ 19:00 NOVASPORTS 2 Ίντερ – Λάτσιο Κύπελλο Ιταλίας 21:45 OTE SPORT 3 Άρσεναλ – Γουότφορντ Αγγλικό Πρωτάθλημα 21:45 OTE SPORT 1 Λίβερπουλ – Τσέλσι Αγγλικό Πρωτάθλημα 22:00

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 26 Ιανουαρίου

EUROSPORT Australian Open Τένις 10:30 EUROSPORT Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα: Ostrava, Czech Republic Ενόργανη Γυμναστική 15:00 OTE SPORT 1 Πλατανιάς – ΠΑΣ Γιάννινα Κύπελλο Ελλάδας 17:15 OTE SPORT 1 ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός Κύπελλο Ελλάδας 19:30 NOVASPORTS 3 Φενέρμπαχτσε – Γαλατάσαραϊ Euroleague 19:45 NOVASPORTS 2 Ερυθρός Αστέρας – Παναθηναϊκός Euroleague 20:00 EUROSPORT Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα: Ostrava, Czech Republic Ενόργανη

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τετάρτης 25 Ιανουαρίου

EUROSPORT Australian Open Τένις 10:30 EUROSPORT 2 Australian Open Τένις 13:00 OTE SPORT 1 Λεβαδειακός – ΑΕΚ Κύπελλο Ελλάδας 15:00 NOVASPORTS 1 Βέροια – Ηρακλής Super League 17:15 OTE SPORT 1 Λαμία – Ατρόμητος Κύπελλο Ελλάδας 17:15 OTE SPORT 3 Αστέρας Τρίπολης – Τρίκαλα Κύπελλο Ελλάδας 17:15 OTE SPORT 6 Ντινάμο Μόσχας – Ντινάμο Κρασνοντάρ

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 12 Ιανουαρίου

OTE SPORT 1 Λαμία – Ατρόμητος Κύπελλο Ελλάδας 17:15 NOVASPORTS 2 Ούνικς Καζάν – Μπάμπεργκ Euroleague 18:00 NOVASPORTS 1 Νταρουσάφακα – Μπασκόνια Euroleague 19:00 OTE SPORT 1 Παναθηναϊκός – Κισσαμικός Κύπελλο Ελλάδας 19:30 OTE SPORT 6 Βολερό – Ντινάμο Μόσχας Champions League Γυναικών 21:00 OTE SPORT 7 Τσιβιτανόβα – Καλάμπρια Κύπελλο Ιταλίας 21:30 NOVASPORTS 2

διάβασε περισσότερα →