Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τετάρτης 14 Νοεμβρίου

14/11/2018 FOX SPORTS Xavier Musketeers – Wisconsin Badgers  NCAA 01:30 COSMOTE SPORT 1 Εργοτέλης-ΠΑΟΚ  Κύπελλο Ελλάδας 03:00 COSMOTE SPORT 4 Denver Nuggets-Houston Rockets  NBA 04:00 EUROSPORT Ο Γύρος της Φουζού  Ποδηλασία 07:00 NOVASPORTS 2 ΠΑΟΚ – Φρίμπουργκ  Basketball Champions League 19:30 NOVASPORTS 1 Ερυθρός Αστέρας – Μονακό  Eurocup 20:00 COSMOTE SPORT 1 Ελβετία-Κατάρ  Φιλικός αγώνας

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τετάρτης 31 Οκτωβρίου

31/10/2018 COSMOTE SPORT 4 Toronto Raptors-Philadelphia 76ers NBA 01:30 EUROSPORT 2 Ο Γύρος του Χαϊνάν Ποδηλασία 07:30 COSMOTE SPORT 6 ATP Masters 1000 Rolex Paris Τένις 12:00 COSMOTE SPORT 1 Απόλλων Λάρισας-ΑΕΚ Κύπελλο Ελλάδας 15:00 COSMOTE SPORT 3 Απόλλων Πόντου – Πανιώνιος Κύπελλο Ελλάδας 15:00 COSMOTE SPORT 2 ΑΟ Χανιά/Κισσαμικός-Παναιτωλικός Κύπελλο Ελλάδας 15:00 COSMOTE SPORT

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τρίτης 30 Οκτωβρίου

30/10/2018 COSMOTE SPORT 4 Milwaukee Bucks-Toronto Raptors  NBA 02:00 COSMOTE SPORT 6 ATP Masters 1000 Rolex Paris  Τένις 12:00 COSMOTE SPORT 1 ΟΦΗ-Νίκη Βόλου  Κύπελλο Ελλάδας 15:00 COSMOTE SPORT 2 Λεβαδειακός-Άρης Αβάτου  Κύπελλο Ελλάδας 17:15 COSMOTE SPORT 1 ΑΕΛ-Ηρόδοτος  Κύπελλο Ελλάδας 17:15 COSMOTE SPORT 1 Λαμία 1964-Βόλος ΝΠΣ  Κύπελλο Ελλάδας 19:30 NOVASPORTS 2 ΠΑΟΚ –

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τρίτης 25 Σεπτεμβρίου

25/09/2018 FOX SPORTS Buccaneers – Steelers  NFL 03:15 EUROSPORT Παγκόσμιο πρωτάθλημα δρόμου, Αυστρία  Ποδηλασία 11:00 ΕΡΤ2 Κορέα – Ελλάδα  Παγκόσμιο Κύπελλο γυναικών 15:30 EUROSPORT Παγκόσμιο πρωτάθλημα δρόμου, Αυστρία  Ποδηλασία 15:30 COSMOTE SPORT 3 Απόλλων Παραλιμνίου – Τρίκαλα  Κύπελλο Ελλάδας 16:30 COSMOTE SPORT 2 Βόλος – Απόλλων Λάρισας  Κύπελλο Ελλάδας 16:30 COSMOTE SPORT 1 ΟΦ Ιεράπετρας

διάβασε περισσότερα →

Κύπελλο Ελλάδας: Οι όμιλοι της περιόδου 2018-19

Η κλήρωση των ομίλων έγινε την Τρίτη 18 Σεπτεμβρίου στις 12:00 με τους ομίλους να διαμορφώνονται ως εξής: 1oς όμιλος: Ατρόμητος, ΠΑΣ Γιάννινα, Ηρακλής, Θύελλα Καμαρίου 2oς όμιλος: ΑΕΚ, Λαμία, Απόλλων Λάρισας, Βόλος 3oς όμιλος: Παναιτωλικός, Παναθηναϊκός, Κισσαμικός, Ιεράπετρα 4oς όμιλος: ΠΑΟΚ, Άρης, Εργοτέλης, Αήττητος Σπάτων 5oς όμιλος: Ολυμπιακός, Λεβαδειακός, Παναχαϊκή, Άρης Αβάτου 6oς όμιλος:

διάβασε περισσότερα →

Κύπελλο Ελλάδας: Οι αγώνες της Β’ φάσης

Η κλήρωση της β’ φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας 2018-19 πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Δευτέρας (27/8) στα γραφεία της ΕΠΟ. Και σε αυτό το γύρο μετέχουν ομάδες από τη Γ’ Εθνική και νικητές ή φιναλίστ των τοπικών ΕΠΣ σε νοκ άουτ αναμετρήσεις, οι οποίες είναι προγραμματισμένο να διεξαχθούν στις 5 Σεπτμεβρίου. Το a-sports.gr ήταν στη διαδικασία

διάβασε περισσότερα →

Κύπελλο Ελλάδας: Τα αποτελέσματα της 1ης φάσης

Με ερασιτεχνικές ομάδες κυπελλούχες των ΕΠΣ ξεκίνησε ο θεσμός του κυπέλλου Ελλάδας 2018-19. Δεν δήλωσαν συμμετοχή 12 ομάδες.  Τα αποτελέσματα: Απόλλων Παραλιμνίου-Θράκη Φερών 4-0 Άρης Αβάτου-Εθνικός Κεραμιδίου Πιερίας 1-0 Ερμής Αμυνταίου-Α Ε Καλαμπακίου 2-1 Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Α Ο Καρδίας 0-0, παράταση  0-0, πέναλτι 3-4 Αναγέννηση Πλαγιάς Κιλκίς-Ηρακλής Πολυκάρπης 2-2, παράταση 4-2 Καβάλα-Α Σ Γιαννιτσά 0-1 Οικονόμος Τσαριτσάνης-Α

διάβασε περισσότερα →

Κύπελλο Ελλάδας: Η προκήρυξη της περιόδου 2018-19

Από την Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία ανακοινώθηκε η προκήρυξη του Κυπέλλου Ελλάδας 2018-2019, στο οποίο θα συμμετάσχουν, εκτός των ομάδων της Super League και της Football League, και οι Κυπελλούχες/Φιναλίστ των Ενώσεων Ποδοσφαιρικών Σωματείων. Ως γνωστόν, θα είναι λοιπόν  διαφορετική θα είναι η διοργάνωση του Κυπέλλου Ελλάδος της νέας σεζόν, καθώς για πρώτη φορά στα χρονικά, η

διάβασε περισσότερα →

Δέκα προτάσεις στο τελικό του Κυπέλλου Ελλάδας

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΤΑ ΝΕΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟ ΤΟ MATCHMONEY.COM.GR  Σάββατο με τελικό του Κυπέλλου Ελλάδας στο ΟΑΚΑ μεταξύ της ΑΕΚ και του ΠΑΟΚ. Καλή επιτυχία σε ότι επιλέξετε Stoiximan, Novibet, VistaBet.gr, sportingbet Αγώνας Πρόταση Απόδοση Αποτέλεσμα  ΑΕΚ – ΠΑΟΚ   Δοκάρι      2.00           ΑΕΚ – ΠΑΟΚ   over 9

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 12 Μαϊου

COSMOTE SPORT 5 Ισπανία, 3ες ελεύθερες δοκιμές  Formula 1 12:50 EUROSPORT Γύρος της Ιταλίας  Παγκόσμια ημέρα τένις 14:15 COSMOTE SPORT 5 Ισπανία, Κατατακτήριες δοκιμές  Formula 1 15:50 COSMOTE SPORT 7 Ζάκσα – Τσιβιτανόβα  Champions League Βόλεϊ 16:00 COSMOTE SPORT 2 Χόφενχαϊμ – Ντόρτμουντ  Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30 COSMOTE SPORT 8 Αμβούργο – Γκλάντμπαχ  Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

διάβασε περισσότερα →