To αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 12 Μαϊου

12/05/2019 COSMOTE SPORT 9 Kansas Digital Ally 400  NASCAR Cup Series 02:30 COSMOTE SPORT 8 Ρόουζ Ναμαχούνας – Τζέσικα Αντρέιντ.  UFC 05:00 FOX SPORTS Rabbitohs-Cowboys  NRL 09:05 COSMOTE SPORT 7 Μπανταλόνα – Μανρέσα  Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 13:30 COSMOTE SPORT 9 SS13 Bio Bio 1, Χιλή  WRC 15:00 NOVASPORTS 3 Άλκμααρ-Αϊντχόφεν  Ολλανδικό Πρωτάθλημα 15:30 NOVASPORTS 1

διάβασε περισσότερα →

To αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 6 Μαϊου

06/05/2019 COSMOTE SPORT 6 Mutua Madrid Open, κυρίως ταμπλό  Τένις 13:00 ΕΡΤ SPORTS ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός (2ος τελικός)  Volley League 17:00 COSMOTE SPORT 7 Λοκομοτίβ Κουμπάν – Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης  VTB United League 20:00 ACTION 24 Mutua Madrid Open, κυρίως ταμπλό  Τένις 21:00 COSMOTE SPORT 8 Γκρόιτερ Φιρτ – Κολονία  Γερμανικό Πρωτάθλημα 21:30 COSMOTE SPORT 9 Ιμόκο

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 4 Μαϊου

04/05/2019 COSMOTE SPORT 4 Μπόστον Σέλτικς – Μιλγουόκι Μπακς  NBA 03:00 COSMOTE SPORT 5 Ισπανία, Ελεύθερα δοκιμαστικά 3  Moto 3 09:55 COSMOTE SPORT 5 Ισπανία, Ελεύθερα δοκιμαστικά 3  Moto GP 10:50 COSMOTE SPORT 5 Ισπανία, Ελεύθερα δοκιμαστικά 3  Moto 2 11:50 NOVASPORTS 1 Ημιτελικός Κ13  ΒΙΚΟΣ Cola Elite Neon Cup 12:00 COSMOTE SPORT 7 Φενέρμπαχτσε

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Μεγάλης Παρασκευής 26 Απριλίου

26/04/2019 COSMOTE SPORT 4 Σαν Αντόνιο Σπερς-Ντένβερ Νάγκετς  NBA 03:00 COSMOTE SPORT 5 GP Αζερμπαϊτζάν, Ελεύθερα δοκιμαστικά 1  Formula 1 11:50 ΕΡΤ SPORTS GP Αζερμπαϊτζάν, Ελεύθερα δοκιμαστικά 1  Formula 1 12:00 COSMOTE SPORT 6 ATP World Tour 500  Τένις 13:30 COSMOTE SPORT 8 Χόφενχαϊμ – Πόρτο  Youth League 15:00 COSMOTE SPORT 9 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Ίντερ Μαδρίτης 

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τετάρτης 24 Απριλίου

24/04/2019 COSMOTE SPORT 4 Philadelphia 76ers – Brooklyn Nets  NBA 03:00 ΕΡΤ SPORTS Αερωπός – Δούκας  Χάντμπολ 18:00 ΕΡΤ SPORTS Ολυμπιακός – Αννόβερο  Champions League 20:00 NOVASPORTS 5 Ακισάρ – Ουμρανίγιασπορ  Κύπελλο Τουρκίας 20:00 NOVASPORTS 4 Ζάλτσμπουργκ – Βόλφσμπέργκερ  Πρωτάθλημα Αυστρίας 20:00 NOVASPORTS 2 Μάλμε – Χάμαρμπι  Σουηδικό Πρωτάθλημα 20:00 COSMOTE SPORT 2 Ατλέτικο Μαδρίτης

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 22 Απριλίου

22/04/2019 COSMOTE SPORT 6 ATP 500 Barcelona BancSabadell  Τένις 12:00 COSMOTE SPORT 6 ATP 500 Barcelona BancSabadell  Τένις 14:00 EUROSPORT Γύρος των Αλπεων  Ποδηλασία 15:00 COSMOTE SPORT 6 ATP 500 Barcelona BancSabadell  Τένις 16:00 EUROSPORT 2 Tro Bro Leon, Κύπελλο Γαλλίας  Ποδηλασία 16:30 COSMOTE SPORT 9 Νοβάρα – Σκαντίτσι  Βόλεϊ 17:00 NOVASPORTS 1 Στόουκ –

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 20 Απριλίου

20/04/2019 COSMOTE SPORT 4 Indiana Pacers – Boston Celtics  NBA 03:30 ΕΡΤ SPORTS Μικρός τελικός  Euroleague πόλο γυναικών 11:00 ΕΡΤ SPORTS Τελικός  Euroleague πόλο γυναικών 12:30 NOVASPORTS 1 Πάρμα – Μίλαν  Ιταλικό Πρωτάθλημα 13:30 COSMOTE SPORT 8 Αμβούργο – Αουε  Γερμανία δεύτερη κατηγορία 14:00 COSMOTE SPORT 2 Θέλτα – Ζιρόνα  Ισπανικό Πρωτάθλημα 14:00 COSMOTE SPORT

διάβασε περισσότερα →

Λίβερπουλ: Τριάντα χρόνια από την τραγωδία του Χίλσμπορο (βίντεο)

Σαν σήμερα πριν από 30 χρόνια, γράφτηκε μία από τις χειρότερες ημέρες στον παγκόσμιο αθλητισμό, όταν 96 φίλοι της Λίβερπουλ σκοτώθηκαν στο Χίλσμπορο ενώ είχαν πάει να παρακολουθήσουν την αγαπημένη τους ομάδα Το Κύπελλο Αγγλίας, πάντα ενθουσίαζε τους ποδοσφαιρόφιλους σε όλο τον κόσμο. Μία τέτοια αναμέτρηση όμως, ήταν αρκετή για να προκαλέσει μία απο τις

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 15 Απριλίου

 15/04/2019 COSMOTE SPORT 4 Μιλγουόκι Μπακς – Ντιτρόιτ Πίστονς  NBA playoffs 02:00 COSMOTE SPORT 6 ATP Masters 1000: Μόντε Κάρλο  Τένις 12:00 COSMOTE SPORT 6 ATP Masters 1000: Μόντε Κάρλο  Τένις 16:00 FOX SPORTS Baltimore Orioles – Boston Red Sox  MLB 18:00 NOVASPORTS 1 Βαλένθια-Άλμπα Βερολίνου  Eurocup 21:30 NOVASPORTS 2 Αταλάντα-Έμπολι  Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:30 COSMOTE

διάβασε περισσότερα →

Γ’ Εθνική: Αποτελέσματα τελευταίας αγωνιστικής. Ποιοι ανέβηκαν, υποβιβάσθηκαν

Πρωταθλητής στέφθηκε ο ΟΦ Ιεράπετρας ο οποίος κέρδισε με 2-0 στην έδρα του τον Εθνικό. Πρωτιά για Καβάλα, Βέροια, Κρόνο Αργυράδων, Ολυμπιακό Βόλου και Ασπρόπυργο, πάει μπαράζ ο Ιωνικός και ο Θεσπρωτός. 1ος όμιλος 26η αγωνιστική ΑΕ Καλαμπακίου – Άρης Αβάτου 1-0 Αλέξανδρος Κιλκίς – Πανσερραϊκός 0-0 Ασπίδα Ξάνθης – Καβάλα 0-3 Εθνικός Αλεξανδρούπολης –

διάβασε περισσότερα →