Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 10 Μαρτίου

10/03/2019 COSMOTE SPORT 7 SS14 Otates 2 (Μεξικό)  WRC 00:25 COSMOTE SPORT 8 Derrick Lewis – Junior Dos Santos  UFC Fight Night 03:00 COSMOTE SPORT 7 Los Angeles Lakers – Boston Celtics  NBA 03:00 COSMOTE SPORT 9 Duke – North Carolina  NCAA 03:00 COSMOTE SPORT 2 Θέλτα – Ρεάλ Μπέτις  Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00 NOVASPORTS 3

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 24 Φεβρουαρίου

24/02/2019 COSMOTE SPORT 7 Ντιούκ Μπλου Ντέβιλς-Σίρακους  NCAA 01:00 COSMOTE SPORT 4 Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς-Χιούστον Ρόκετς  NBA 03:30 COSMOTE SPORT 2 Λεγανές-Βαλένθια  Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00 COSMOTE SPORT 3 Ντεν Χάαγκ-Άγιαξ  Ολλανδικό Πρωτάθλημα 13:15 NOVASPORTS 2 Σαμπντόρια-Κάλιαρι  Ιταλικό Πρωτάθλημα 13:30 COSMOTE SPORT 8 Ρέγκενσμπουργκ-Αμβούργο  Γερμανία δεύτερη κατηγορία 14:30 COSMOTE SPORT 9 ATP World Tour 500  Τένις

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 23 Φεβρουαρίου

23/02/2019 COSMOTE SPORT 6 ATP World Tour 500  Τένις 00:00 COSMOTE SPORT 4 Τορόντο Ράπτορς-Σαν Αντόνιο Σπερς NBA 02:00 COSMOTE SPORT 8 Κολονία-Σαντχάουζεν Γερμανία δεύτερη κατηγορία 14:00 ΕΡΤ SPORTS ΠΑΟΚ-Υδραϊκός  Α1 Πόλο Ανδρών 14:00 COSMOTE SPORT 2 Χετάφε-Ράγιο Βαγιεκάνο Ισπανικό Πρωτάθλημα 14:00 COSMOTE SPORT 1 Μπέρνλι-Τότεναμ Αγγλικό Πρωτάθλημα 14:30 ΕΡΤ3 Παναχαϊκή-Απόλλων Λάρισας  Football League 15:00

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 4 Φεβρουαρίου

04/02/2019 ΕΡΤ2 Λαύριο-Παναθηναϊκός Basket League 15:30 COSMOTE SPORT 8 Νταρουσάφακα-Αναντολού Εφές Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ 19:00 NOVASPORTS 1 Φροζινόνε-Λάτσιο Ιταλικό Πρωτάθλημα 20:00 EUROSPORT Παγκόσμιο Γκραν Πρι, Βρετανία, 1η μέρα Σνούκερ 20:55 COSMOTE SPORT 7 Σαν Πάουλι-Ουνιόν Βερολίνου Γερμανία δεύτερη κατηγορία 21:35 NOVASPORTS 1 Κάλιαρι-Αταλάντα Ιταλικό Πρωτάθλημα 22:00 COSMOTE SPORT 1 Γουέστ Χαμ-Λίβερπουλ Αγγλικό Πρωτάθλημα 22:00 COSMOTE

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τρίτης 29 Ιανουαρίου

29/01/2019 COSMOTE SPORT 7 Duke-Notre Dame NCAA 02:00 COSMOTE SPORT 4 Indiana Pacers-Golden State Warriors NBA 02:00 NOVASPORTS 1 Λιετκαμπέλις – ΑΕΚ Basketball Champions League 19:00 NOVASPORTS 2 Μπεσίκτας – Οστάνδη Basketball Champions League 19:00 COSMOTE SPORT 3 Ντάρμσταντ-Σαν Πάουλι Γερμανία δεύτερη κατηγορία 21:30 COSMOTE SPORT 1 Νιούκαστλ-Μάντσεστερ Σίτι Αγγλικό Πρωτάθλημα 22:00 COSMOTE SPORT 2

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 26 Ιανουαρίου

26/01/2019 COSMOTE SPORT 4 Houston Rockets-Toronto Raptors NBA 03:00 FOX All-Star Skills NHL 04:00 EUROSPORT Αυστραλιανό Όπεν – Τουρνουά Grand Slam Τένις 06:00 EUROSPORT Αυστραλιανό Όπεν-Τελικοί: Οσάκα-Κβίτοβα Τένις 10:30 EUROSPORT Τελικός μικτού διπλού Τένις 13:00 ΕΡΤ2 Ολυμπιακός-Βουλιαγμένη Πόλο Ανδρών 14:00 COSMOTE SPORT 2 Σεβίλλη-Λεβάντε  Ισπανικό Πρωτάθλημα 14:00 EUROSPORT 2 Παγκόσμιο Κύπελλο  Δίαθλο 14:30 ΕΡΤ3 Βόλος

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής 25 Ιανουαρίου

25/01/2019 COSMOTE SPORT 4 Washington Wizards-Golden State Warriors  NBA 03:00 EUROSPORT Αυστραλιανό Όπεν: Τελικός διπλού γυναικών  Τένις 07:00 EUROSPORT Αυστραλιανό Όπεν: Τζόκοβιτς-Πουίγ  Τένις 10:30 COSMOTE SPORT 5 WRC Monte Carlo, SS4 Roussieux-Laborel  WRC 11:10 ΕΡΤ HD Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα  Καλλιτεχνικό Πατινάζ 13:20 EUROSPORT Παγκόσμιο Κύπελλο, Σπριντ ανδρών  Δίαθλο 15:15 EUROSPORT Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα  Καλλιτεχνικό Πατινάζ 16:00 NOVASPORTS

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 20 Ιανουαρίου

20/01/2019 EUROSPORT 2 Αυστραλιανό Όπεν – Τουρνουά Grand Slam  Τένις 02:00 EUROSPORT Αυστραλιανό Όπεν – Τουρνουά Grand Slam  Τένις 02:00 COSMOTE SPORT 4 Houston Rockets-Los Angeles Lakers  NBA 03:30 COSMOTE SPORT 2 Μπέτις-Τζιρόνα  Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00 NOVASPORTS 2 Φροζινόνε – Αταλάντα  Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:30 COSMOTE SPORT 7 Χίμκι-Τσμόκι Μινσκ  VTB United League 14:00 ΕΡΤ3 Απόλλων

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 19 Ιανουαρίου

19/01/2019 EUROSPORT 2 Αυστραλιανό Όπεν – Τουρνουά Grand Slam  Τένις 02:00 EUROSPORT Αυστραλιανό Όπεν – Τουρνουά Grand Slam  Τένις 02:00 FOX Canadiens – Blue Jackets  NHL 02:00 COSMOTE SPORT 4 Minnesota Timberwolves-San Antonio Spurs  NBA 03:00 COSMOTE SPORT 7 Demetrius Andrade vs Artur Akavov  WBO Middleweight World Championship, Αγώνας Πυγμα 05:00 COSMOTE SPORT 1 Γουλβς-Λέστερ 

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 14 Ιανουαρίου

14/01/2019 EUROSPORT 2 Αυστραλιανό Όπεν – Τουρνουά Grand Slam  Τένις 02:00 EUROSPORT Αυστραλιανό Όπεν – Τουρνουά Grand Slam  Τένις 02:00 ΕΡΤ2 Κύμη – Παναθηναϊκός  Basket League 15:30 ΕΡΤ2 Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ  Volley League 17:30 COSMOTE SPORT 7 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Χίμκι  VTB United League 18:30 NOVASPORTS 1 ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ  Super League 19:30 ΕΡΤ PLAY 1

διάβασε περισσότερα →