Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 15 Σεπτεμβρίου

COSMOTE SPORT 8 Αμβούργο-Χάιντενχαϊμ Γερμανία δεύτερη κατηγορία 14:00 COSMOTE SPORT 2 Ατλέτικο Μαδρίτης – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα 14:00 COSMOTE SPORT 1 Τότεναμ-Λίβερπουλ Αγγλικό Πρωτάθλημα 14:30 EUROSPORT Ο Γύρος της Ισπανίας, 20ο ΕΤΑΠ Ποδηλασία 15:45 NOVASPORTS 2 Ίντερ – Πάρμα Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00 COSMOTE SPORT 3 Μπάγερν Μονάχου – Λεβερκούζεν Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30 COSMOTE SPORT 9

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 27 Αυγούστου

EUROSPORT Ο γύρος της Ισπανίας, 3ο ετάπ Ποδηλασία 17:00 COSMOTE SPORT 2 Λεβάντε-Θέλτα Ισπανικό Πρωτάθλημα 21:15 ΕΡΤ1 Λαμία – Αρης Super League 21:30 NOVASPORTS 1 Ρόμα – Αταλάντα Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:30 COSMOTE SPORT 3 Αμβούργο-Αρμίνια Μπίλεφελντ Γερμανικό Πρωτάθλημα 21:30 COSMOTE SPORT 1 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Τότεναμ Αγγλικό Πρωτάθλημα 22:00 EUROSPORT Αμερικάνικο open: 1η ημέρα, Νέα Υόρκη Τένις

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 20 Αυγούστου

COSMOTE SPORT 4 Minnesota Lynx-Washington Mystics WNBA 02:00 COSMOTE SPORT 2 Βαλένθια-Ατλέτικο Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα 21:00 NOVASPORTS 1 Αταλάντα – Φροζινόνε Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:45 COSMOTE SPORT 1 Κρίσταλ Πάλας-Λίβερπουλ Αγγλικό Πρωτάθλημα 22:00 COSMOTE SPORT 2 Μπιλμπάο-Λεγανιές Ισπανικό Πρωτάθλημα 23:00

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής 10 Αυγούστου

COSMOTE SPORT5 Grand Prix Von Osterreich, 1ες ελεύθερες δοκιμές  Moto GP 10:50 ΕΡΤ2 Βερολίνο  Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβου 11:00 ΕΡΤ2 Βερολίνο  Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβου 14:00 COSMOTE SPORT 5 Grand Prix Von Osterreich, 2ες ελεύθερες δοκιμές  Moto GP 15:00 COSMOTE SPORT 6 ATP Masters 1000 Rogers Cup, προημιτελικά  Τένις 19:30 ΕΡΤ2 Βερολίνο  Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Στίβου 20:10 NOVASPORTS

διάβασε περισσότερα →

Πρωτάθλημα Fantasy Football του isports για την Αγγλική Premier League!

Το isports.gr έχει το δικό του πρωτάθλημα στην Αγγλική Premier League. Επέλεξε την ομάδα σου και πάρε μέρος στο Fantasy Football της EA Sports διεκδικώντας μεγάλα δώρα.  Για να κάνετε εγγραφή στο επίσημο Fantasy της Αγγλικής Premier League και να φτιάξετε ομάδα ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ Πρωτάθλημα isports.gr Για να συμμετέχετε στο πρωτάθλημα του isports.gr εισάγετε τον κωδικό 1612374-365859.  Η

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 10 Μαϊου

FOX Yankees – Red Sox  MLB 02:00 COSMOTE SPORT 4 Μπόστον Σέλτικς – Φιλαντέλφια 76ερς  NBA playoffs 03:00 FOX Cowboys – West Tigers  NRL 12:50 COSMOTE SPORT 6 ATP Masters, Μαδρίτη  Τένις 13:00 EUROSPORT Γύρος της Ιταλίας  Ποδηλασία 14:15 COSMOTE SPORT 7 Ράιν Νέκαρ Λέβεν – Μάγκντεμπουργκ  Χάντμπολ 20:00 COSMOTE SPORT 1 Γουέστ Χαμ –

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τρίτης 8 Μαϊου

08/05/2018 COSMOTE SPORT 4 Κλίβελαντ Καβαλίερς – Τορόντο Ράπτορς NBA playoffs 03:30 COSMOTE SPORT 6 ATP Masters, Μαδρίτη Τένις 13:00 EUROSPORT Γύρος της Ιταλίας Ποδηλασία 14:15 COSMOTE SPORT 4 Σακάρια – Φενέρμπαχτσε Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ 18:30 COSMOTE SPORT 1 Σουόνσι – Σαουθάμπτον Αγγλικό Πρωτάθλημα 21:45

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 30 Απριλίου

30/04/2018 ΕΡΤ2 Κηφισιά – Ολυμπιακός Volley League 18:00 COSMOTE SPORT 7 Νυρεμβέργη – Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ Γερμανία δεύτερη κατηγορία 21:30 COSMOTE SPORT 2 Μπέτις – Μάλαγα Ισπανικό Πρωτάθλημα 22:00 COSMOTE SPORT 1 Τότεναμ – Γουότφορντ Αγγλικό Πρωτάθλημα 22:00

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 29 Απριλίου

29/04/2018 COSMOTE SPORT 4 Μπόστον Σέλτικς – Μιλγουόκι Μπακς  NBA 03:00 FOX SPORTS West Tigers – Eels  NRL 09:10 COSMOTE SPORT 2 Χετάφε – Ζιρόνα  Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00 COSMOTE SPORT 8 Μπασκόνια – Μούρθια  Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 13:30 COSMOTE SPORT 7 Κροτόνε – Σασουόλο  Ιταλικό Πρωτάθλημα 13:30 COSMOTE SPORT 3 Ίνγκολσταντ – Χόλσταϊν Κίελ  Γερμανία

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 21 Απριλίου

COSMOTE SPORT 4 Ιντιάνα Πέισερς – Κλίβελαντ Καβαλίερς NBA playoffs 02:00 FOX SPORTS Penguins – Flyers NHL 02:00 NOVASPORTS 1 Fed Cup Τένις 11:00 COSMOTE SPORT 7 Γερμανία – Τσεχία (Fed Cup – Ημιτελικά) Τένις 13:00 COSMOTE SPORT 2 Έιμπαρ – Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα 14:00 COSMOTE SPORT 3 Γιαν Ρέγκενσμπουργκ – Ζανκτ Πάουλι Γερμανία δεύτερη

διάβασε περισσότερα →