Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 15 Ιουνίου

Nashville Predators – Pittsburgh Penguins (Finals – Game 7) NHL 03:00 EUROSPORT ATP 250 (Στουτγάρδη) Τένις 12:00 NOVASPORTS 4 ATP 250 (Ricoh Open) Τένις 12:00 EUROSPORT 2 Γύρος Σλοβενίας (1ο ετάπ) Ποδηλασία 14:30 EUROSPORT 2 ATP 250 (Στουτγάρδη) Τένις 16:00 EUROSPORT Route du Sud (1ο ετάπ) Ποδηλασία 16:00 COSMOTE SPORT 6 Ιράν – ΗΠΑ World

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 27 Μαϊου

FOX Broncos – Warriors NRL 10:30 EUROSPORT 2 Πορτογαλία – Ιράν Παγκόσμιο κύπελλο U-20 11:00 COSMOTE SPORT 5 GP Μονακό, 3ες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 11:50 ΕΡΤ2 Δούκας – ΙΕΚ Ξυνή Χάντμπολ 14:00 EUROSPORT 2 Ιαπωνία – Ιταλία Παγκόσμιο κύπελλο U-20 14:00 EUROSPORT Γύρος της Ιταλίας, 20ό ετάπ Ποδηλασία 14:30 COSMOTE SPORT 5 GP Μονακό,

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 14 Μαϊου

FOX Eels – Roosters NRL 09:00 COSMOTE SPORT 2 Ίντερ – Σασουόλο Ιταλικό Πρωτάθλημα 13:30 COSMOTE SPORT 1 Κρίσταλ Πάλας – Χαλ Αγγλικό Πρωτάθλημα 14:00 COSMOTE SPORT 8 Γκραν Κανάρια – Μπιλμπάο Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 14:00 ΕΡΤ2 GP Ισπανίας, Αγώνας Formula 1 15:00 COSMOTE SPORT 5 GP Ισπανίας, Αγώνας Formula 1 15:00 EUROSPORT Γύρος της

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 1ης Μαϊου

NOVASPORTS 4 ATP 250: Κωνσταντινούπολη, 1η μέρα Τένις 12:30 NOVASPORTS 2 Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ (3ος τελικός) Volley League 19:00 COSMOTE SPORT 2 Μάλαγα – Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα 22:00 COSMOTE SPORT 1 Γουότφορντ – Λίβερπουλ Αγγλικό Πρωτάθλημα 22:00

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 29 Απριλίου

COSMOTE SPORT 5 GP Ρωσίας, 3ες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 11:50 COSMOTE SPORT 3 Νυρεμβέργη – Στουτγάρδη Γερμανία δεύτερη κατηγορία 14:00 COSMOTE SPORT 2 Ρεάλ Σοθιεδάδ – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα 14:00 COSMOTE SPORT 6 ATP 500: Βαρκελώνη, ημιτελικά Τένις 14:30 COSMOTE SPORT 5 GP Ρωσίας, Κατατακτήριες δοκιμές Formula 1 14:50 NOVASPORTS 1 Αθηναϊκός – Ολυμπιακός

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τρίτης 25 Απριλίου

COSMOTE SPORT 6 ATP 500: Βαρκελώνη Τένις 12:00 EUROSPORT 2 Tour of Romandy Ποδηλασία 17:00 COSMOTE SPORT 2 Σπόρτινγκ Χιχόν – Εσπανιόλ Ισπανικό Πρωτάθλημα 20:30 NOVASPORTS 2 Φενέρμπαχτσε – Παναθηναϊκός Euroleague 20:45 COSMOTE SPORT 7 Γρανάδα – Μάλαγα Ισπανικό Πρωτάθλημα 21:30 COSMOTE SPORT 1 Τσέλσι – Σαουθάμπτον Αγγλικό Πρωτάθλημα 21:45 NOVASPORTS 1 Γκλάντμπαχ – Άιντραχτ

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 23 Απριλίου

NOVASPORTS 1 Τουρνουά Κ-15 Elite Neon Cup 09:00 FOX Bulldogs – Tigers NRL 09:00 EUROSPORT Διεθνής Μαραθώνιος Λονδίνου Μαραθώνιος 11:00 COSMOTE SPORT 8 Κάπο ντ’ Ορλάντο – Αβελίνο Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 13:00 COSMOTE SPORT 2 Ρεάλ Σοθιεδάδ – Ντεπορτίβο Λα Κορούνια Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00 COSMOTE SPORT 4 Τζουβεντούτ – Μπιλμπάο Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 13:30 ΕΡΤ2

διάβασε περισσότερα →

To αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 22/4

NOVASPORTS 1 Τουρνουά Κ-15 Elite Neon Cup 13:30 ΕΡΤ2 Τελικοί οργάνων Ρυθμική Γυμναστική 13:30 COSMOTE SPORT 7 Άουε – Ανόβερο Γερμανία δεύτερη κατηγορία 14:00 COSMOTE SPORT 2 Μάλαγα – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα 14:00 COSMOTE SPORT 6 ATP Masters: Μόντε Κάρλο, ημιτελικά Τένις 14:30 ΕΡΤ3 Λαμία – Πανσερραϊκός Football League 15:00 COSMOTE SPORT 3 Μπάγερν Μονάχου

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Μεγάλης Παρασκευής 14 Απριλίου

FOX Roosters – Knights NRL 11:00 COSMOTE SPORT 5 GP Μπαχρέιν, 1ες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 13:50 COSMOTE SPORT 5 GP Μπαχρέιν, 2ες ελεύθερες δοκιμές Football League 17:50 COSMOTE SPORT 6 ATP 250: Χιούστον, προημιτελικά Τένις 20:00 COSMOTE SPORT 7 Φενέρμπαχτσε – Γκαζιάντεπ Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ 20:00 COSMOTE SPORT 2 Αθλέτικ Μπιλμπάο – Λας Πάλμας

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Μεγάλης Δευτέρας 10 Απριλίου

Ρέθυμνο – Παναθηναϊκός Superfoods Α1 Μπάσκετ 17:00 NOVASPORTS 2 Προμηθέας Πατρών – Ολυμπιακός Α1 Μπάσκετ 19:00 COSMOTE SPORT 8 Καρσίγιακα – Αναντολού Εφές Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ 19:30 NOVASPORTS 3 Ολυμπιακός – Παμβοχαϊκός Volley League 21:00 COSMOTE SPORT 7 Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ – Ντινάμο Δρέσδης Γερμανία δεύτερη κατηγορία 21:15 EUROSPORT Φέντερερ – Μάρεϊ (Αγώνας επίδειξης) Τένις 21:30

διάβασε περισσότερα →