Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 17 Μαρτίου

17/03/2019 COSMOTE SPORT 4 Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ – Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς  NBA 02:30 ΕΡΤ SPORTS Grand Prix Μελβούρνης – Αγώνας  Formula 1 06:50 ΕΡΤ1 8ος Ημιμαραθώνιος Αθήνας  Ημιμαραθώνιος 08:30 COSMOTE SPORT 2 Έιμπαρ-Βαγιαδολίδ  Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00 NOVASPORTS 3 Φένλο-Αϊντχόφεν  Ολλανδικό Πρωτάθλημα 13:15 NOVASPORTS 2 Τζένοα-Γιουβέντους  Ιταλικό Πρωτάθλημα 13:30 COSMOTE SPORT 7 Μούρθια – Σαραγόσα  Ισπανικό

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 16 Μαρτίου

16/03/2019 COSMOTE SPORT 4 Ντιτρόιτ Πίστονς-ΛΑ Λέικερς  NBA 01:00 COSMOTE SPORT 5 Μελβούρνη – Ελεύθερα δοκιμαστικά 3  Formula 1 04:50 ΕΡΤ SPORTS Μελβούρνη – Κατατακτήριες  Formula 1 08:00 ΕΡΤ SPORTS Κλήρωση τελικής φάσης  Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μπάσκετ 13:00 COSMOTE SPORT 7 Λοκομοτίβ Κουμπάν – Ούνικς Καζάν  VTB United League 13:30 COSMOTE SPORT 2 Ουέσκα-Αλαβές  Ισπανικό Πρωτάθλημα

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 2 Μαρτίου

02/03/2019 COSMOTE SPORT 7 Κάμερον Νόρι – Αλεξάντερ Ζβέρεφ  Τένις 00:00 FOX SPORTS Canadiens – Rangers  NHL 02:00 COSMOTE SPORT 4 Los Angeles Lakers-Milwaukee Bucks  NBA 05:30 COSMOTE SPORT 7 Νίκ Κύργιος – Τζον Ίσνερ  Τένις 06:00 EUROSPORT 2 UAE Tour  Ποδηλασία 13:00 COSMOTE SPORT 8 Πάντερμπορν-Σαν Πάουλι  Γερμανία δεύτερη κατηγορία 14:00 COSMOTE SPORT 2

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 9 Φεβρουαρίου

09/02/2019 ΕΡΤ HD Περιστέρι-Χίος  Πόλο Ανδρών 14:00 COSMOTE SPORT 2 Χετάφε-Θέλτα  Ισπανικό Πρωτάθλημα 14:00 COSMOTE SPORT 1 Φούλαμ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ  Αγγλικό Πρωτάθλημα 14:30 ΕΡΤ3 Δόξα Δράμας-Τρίκαλα  Football League 15:00 COSMOTE SPORT 3 Ντόρτμουντ-Χόφενχαϊμ  Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30 COSMOTE SPORT 1 Λίβερπουλ-Μπόρνμουθ  Αγγλικό Πρωτάθλημα 17:00 ΕΡΤ2 Rising Stars-All Time Stars  All Star Game 17:00 NOVASPORTS 3 Νότινγχαμ Φόρεστ-Μπρέντφορντ 

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τετάρτης 6 Φεβρουαρίου

06/02/2019 COSMOTE SPORT 4 Indiana Pacers-Los Angeles Lakers  NBA 02:00 FOX St. John’s – Marquette  NCAA College Football 03:00 COSMOTE SPORT 2 Λαμία 1964-Ολυμπιακός  Κύπελλο Ελλάδας 17:00 NOVASPORTS 3 Ρίτας Βίλνιους – Μονακό  Eurocup 19:00 NOVASPORTS 1 20 χρόνια Ελληνική Παραολυμπιακή Επιτροπή  Εκδήλωση 19:00 COSMOTE SPORT 1 Πανιώνιος ΓΣΣ-ΠΑΟΚ  Κύπελλο Ελλάδας 19:00 NOVASPORTS 24 Γαλατασαράι

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 2 Φεβρουαρίου

02/02/2019 FOX Flames – Capitals NHL 02:00 COSMOTE SPORT 4 Νιού Γιορκ Νικς – Μπόστον Σέλτικς NBA 02:30 COSMOTE SPORT 2 Λεβάντε-Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα 14:00 ΕΡΤ2 Εθνικός-Υδραϊκός Α1 Πόλο Ανδρών 14:00 COSMOTE SPORT 7 Αρμίνια Μπίλεφελντ-Αμβούργο  Γερμανία δεύτερη κατηγορία 14:00 COSMOTE SPORT 1 Τότεναμ-Νιούκαστλ  Αγγλικό Πρωτάθλημα 14:30 EUROSPORT Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Τσεχία Δίαθλο 15:00 ΕΡΤ3 Ηρακλής-Πλατανιάς 

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 28 Ιανουαρίου

28/01/2019 COSMOTE SPORT 4 Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Άρης  Basket League 19:00 NOVASPORTS 2 Έμπολι – Τζένοα  Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:30 EUROSPORT 2 Six-day track Championship, Βερολίνα  Ποδηλασία 22:00 COSMOTE SPORT 2 Αλαβές-Ράγιο Βαγεκάνο  Ισπανικό Πρωτάθλημα 22:00 EUROSPORT 2 Vuelta a San Juan  Ποδηλασία 23:45

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 7 Ιανουαρίου

07/01/2019 COSMOTE SPORT 4 Ατλάντα Χοκς-Μαϊάμι Χιτ  NBA 01:00 EUROSPORT Τουρνουά Ανδρών, Σίδνεϊ Τένις 07:00 COSMOTE SPORT 3 Τοντέλα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 21:00 NOVASPORTS 1 Λιλ-Σοσό Κύπελλο Γαλλίας 21:55 COSMOTE SPORT 2 Θέλτα-Μπιλμπάο Ισπανικό Πρωτάθλημα 22:00 COSMOTE SPORT 7 Πόρτο-Νασιονάλ Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 23:15

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 6 Ιανουαρίου

06/01/2019 EUROSPORT Τουρνουά Ανδρών, Μπρισμπέιν  Τένις 00:00 EUROSPORT Τουρνουά Ανδρών, Σίδνεϊ  Τένις 03:00 FOX SPORTS NFC Wild Card Playoff NFL 03:15 EUROSPORT Αλπικό Σκι, Ζάγκρεμπ Παγκόσμιο Κύπελλο 13:00 COSMOTE SPORT 9 Λοκομοτίβ Κουμπάν-Ζιελόνα Γκόρα  VTB United League 13:00 COSMOTE SPORT 2 Έιμπαρ-Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00 COSMOTE SPORT 7 Μπανταλόνα-Βαλένθια Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 13:30 ΕΡΤ3 Κέρκυρα-Πλατανιάς 

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 5 Ιανουαρίου

05/01/2019 EUROSPORT Μπρισμπέιν, τουρνουά ανδρών  Τένις 07:00 EUROSPORT Hopman Cup  Τένις 10:00 COSMOTE SPORT 6 ATP 250 Pune (τελικός)  Τένις 13:30 COSMOTE SPORT 2 Βαγιαδολίδ-Βαγεκάνο  Ισπανικό Πρωτάθλημα 14:00 ΕΡΤ2 Κολοσσός-ΠΑΟΚ  Basket League 15:15 COSMOTE SPORT 2 Αλαβές-Βαλένθια  Ισπανικό Πρωτάθλημα 17:15 ΕΡΤ2 Πανιώνιος-Προμηθέας  Basket League 17:30 ΕΡΤ2 Περιστέρι-Ρέθυμνο  Basket League 17:30 ΕΡΤ2 Λαύριο-Κύμη  Basket League 17:30

διάβασε περισσότερα →