Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 19 Μαϊου

19/05/2018 EUROSPORT Γύρος της Καλιφόρνια  Ποδηλασία 00:00 FOX SPORTS Golden Knights – Jets  NHL 03:00 COSMOTE SPORT 5 Γαλλία, 3ες ελεύθερες δοκιμές  Moto 3 09:55 COSMOTE SPORT 5 Γαλλία, 3ες ελεύθερες δοκιμές  Moto GP 10:50 COSMOTE SPORT 5 Γαλλία, 3ες ελεύθερες δοκιμές  Moto 2 11:50 COSMOTE SPORT 6 WTA Tour: Internazionali BNL d’Italia, ημιτελικά  Τένις

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 23 Απριλίου

COSMOTE SPORT 6 ATP 500: Βαρκελώνη Τένις 12:00 COSMOTE SPORT 7 Τελικός Youth League 18:00 COSMOTE SPORT 8 Χόλσταϊν Κίελ – Νυρεμβέργη Γερμανία δεύτερη κατηγορία 21:30 COSMOTE SPORT 5 Τζένοα – Βερόνα Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:45 COSMOTE SPORT 1 Έβερτον – Νιουκάστλ Αγγλικό Πρωτάθλημα 22:00 COSMOTE SPORT 2 Αθλέτικ Μπιλμπάο – Λεβάντε Ισπανικό Πρωτάθλημα 22:00 COSMOTE

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 2 Απριλίου

FOX Pittsburgh – Capitals  NHL 02:30 EUROSPORT Γύρος της Χώρας των Βάσκων  Ποδηλασία 16:30 NOVASPORTS 2 Νότιγχαμ Φόρεστ – Μπάρνσλι  Championship Αγγλίας 17:00 COSMOTE SPORT 4 Παναθηναϊκός – Άρης  Basket League 18:00 NOVASPORTS 1 Αστέρας Τρίπολης – Πλατανιάς  Super League 19:30 FOX Yankees – Rays  MLB 20:00 COSMOTE SPORT 7 Ντάρμσταντ – Φορτούνα Ντίσελντορφ  Γερμανικό

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 18 Μαρτίου

COSMOTE SPORT 4 Μιλγουόκι Μπακς – Ατλάντα Χοκς  NBA 00:00 COSMOTE SPORT 7 Ohio State – Gonzaga  NCAA 01:45 ΕΡΤ1 Ημιμαραθώνιος Αθήνας  Στίβος 08:30 FOX Knights – Raiders  NRL 09:30 COSMOTE SPORT 7 Φενέρμπαχτσε – Νταρουσάφακα  Basketball Champions League 12:00 COSMOTE SPORT 2 Θέλτα – Μάλαγα  Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00 COSMOTE SPORT 1 Σαμπντόρια – Ίντερ 

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σάββατου 17 Μαρτίου

COSMOTE SPORT 7 Bucknell – Michigan State  NCAA 01:10 COSMOTE SPORT 4 Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ – Λος Άντζελες Κλίπερς  NBA 02:00 FOX SPORTS Kings – Devils  NHL 10:00 COSMOTE SPORT 5 Κατάρ, 3ες ελεύθερες δοκιμές  Moto GP 13:30 COSMOTE SPORT 3 Κάιζερσλαουτερν – Ζανκτ Πάουλι  Γερμανία δεύτερη κατηγορία 14:00 COSMOTE SPORT 2 Ντεπορτίβο λα Κορούνια

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τετάρτης 28 Φεβρουαρίου

28/02/2018 COSMOTE SPORT 8 ATP 500, Ακαπούλκο  Τένις 02:00 FOX SPORTS Jets – Predators  NHL 03:00 COSMOTE SPORT 4 Μιλγουόκι Μπακς – Ουάσινγκτον Ουίζαρντς  NBA 03:00 COSMOTE SPORT 6 ATP 500, Dubai Tennis Championships  Τένις 12:00 COSMOTE SPORT 8 Χάλκμπανκ – Φρίντριχσαφεν  Champions League Βόλεϊ 16:30 COSMOTE SPORT 6 ATP 500, Dubai Tennis Championships  Τένις

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τρίτης 27 Φεβρουαρίου

FOX SPORTS Blue Jackets – Capitals  NHL 02:00 COSMOTE SPORT 8 ATP 500, Ακαπούλκο  Τένις 02:00 COSMOTE SPORT 4 Νιου Γιορκ Νικς – Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς  NBA 02:30 COSMOTE SPORT 7 Τέξας – Κάνσας  NCAA 04:00 COSMOTE SPORT 6 ATP 500, Dubai Tennis Championships  Τένις 12:00 EUROSPORT 2 Grand Prix Le Samyn Belgium  Ποδηλασία 16:30

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 24 Φεβρουαρίου

24/02/2018 ACTION 24 Κέρλινγκ Άνδρες – Τελικός Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες 00:00 EUROSPORT Μπόμπσλεϊ, Τετραθέσιο ανδρών Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες 02:15 ΕΡΤ2 Σνόουμπορντ Big Air ανδρών – Τελικός Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες 03:00 COSMOTE SPORT 4 Χιούστον Ρόκετς – Μινεσότα Τίμπεργουλβς NBA 03:00 FOX SPORTS Blues – Jets NHL 03:00 EUROSPORT Σνόουμπορντ Big Air ανδρών – Τελικός Χειμερινοί

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 27 Ιανουαρίου

27/01/2018 COSMOTE SPORT 4 Σαν Αντόνιο Σπερς – Φιλαντέλφια 76ερς NBA 03:30 EUROSPORT Αυστραλιανό Όπεν Τένις 10:30 EUROSPORT Αυστραλιανό Όπεν Τένις 13:00 COSMOTE SPORT 2 Ντεπορτίβο λα Κορούνια – Λεβάντε  Ισπανικό Πρωτάθλημα 14:00 COSMOTE SPORT 3 Κάιζερσλαουτερν – Φορτούνα Ντίσελντορφ Γερμανία δεύτερη κατηγορία 14:00 NOVASPORTS 1 Πίτερμπρο – Λέστερ Κύπελλο Αγγλίας 14:30 NOVASPORTS 3 Κέρκυρα

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 22 Ιανουαρίου

22/01/2018 FOX SPORTS Eagles – Vikings NFL 01:40 EUROSPORT Αυστραλιανό Όπεν Τένις 02:00 EUROSPORT 2 Αυστραλιανό Όπεν Τένις 02:00 EUROSPORT Αυστραλιανό Όπεν Τένις 10:15 ΕΡΤ2 Παμβοχαϊκός – ΠΑΟΚ Volley League 18:00 COSMOTE SPORT 4 Παναθηναϊκός – Λαύριο Α1 Μπάσκετ 19:00 COSMOTE SPORT 8 Αρμάνι Μιλάνο – Κρεμόνα Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 21:30 COSMOTE SPORT 2 Γιουβέντους

διάβασε περισσότερα →