Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 12 Νοεμβρίου

COSMOTE SPORT 4 Houston Rockets-Indiana Pacers  NBA 02:00 FOX SPORTS Eagles – Cowboys  NFL 03:20 ΕΡΤ2 Πανιώνιος – Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ  Α1 Μπάσκετ 17:00 ΕΡΤ1 Απόλλων Σμύρνης – Αρης  Super League 19:00 COSMOTE SPORT 8 Μπόχουμ-Ντάρμσταντ  Γερμανία δεύτερη κατηγορία 21:30

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 11 Νοεμβρίου

11/11/2018 COSMOTE SPORT 8 Frankie Edgar «The Answer» – Chan Sung Jung «The Korean Zombie», USA Denver  UFC Fight Night 05:00 COSMOTE SPORT 8 Τσεχία-ΗΠΑ  Fed Cup by BNP Paribas 13:00 COSMOTE SPORT 2 Αλαβές-Ουέσκα  Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00 NOVASPORTS 1 Αταλάντα – Ίντερ  Ιταλικό Πρωτάθλημα 13:30 COSMOTE SPORT 1 Λίβερπουλ-Φούλαμ  Αγγλικό Πρωτάθλημα 14:00 COSMOTE SPORT

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 4 Νοεμβρίου

04/11/2018 COSMOTE SPORT 8 Daniel Cormier DC vs Derrick Lewis The Black Beast  UFC 04:00 COSMOTE SPORT 5 Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix  Moto 3 05:45 EUROSPORT 2 Saitama Criterium  Ποδηλασία 08:00 COSMOTE SPORT 2 Έιμπαρ-Αλαβές  Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00 COSMOTE SPORT 6 ATP Masters 1000 Rolex Paris  Τένις 13:00 NOVASPORTS 1 Λάτσιο – ΣΠΑΛ  Ιταλικό

διάβασε περισσότερα →

To αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 29 Οκτωβρίου

COSMOTE SPORT 4 Los Angeles Clippers-Washington Wizards  NBA 03:30 COSMOTE SPORT 6 ATP Masters 1000 Rolex Paris  Τένις 12:00 ΕΡΤ2 Αρης – Ολυμπιακός  Basket League 17:00 ΕΡΤ2 ΑΕΚ – Παναθηναϊκός  Volley League 17:30 COSMOTE SPORT 4 Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ρέθυμνο Cretan Kings  Basket League 17:30 ΕΡΤ1 Ξάνθη – ΠΑΣ Γιάννινα  Super League 19:00 NOVASPORTS 2 Ολυμπιακός –

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 22 Οκτωβρίου

COSMOTE SPORT 4 Cleveland Cavaliers-Atlanta Hawks  NBA 01:00 FOX 49ers – Rams  NFL 03:30 COSMOTE SPORT 4 Los Angeles Lakers-San Antonio Spurs  NBA 05:30 COSMOTE SPORT 4 Ολυμπιακός-Ήφαιστος Λήμνου  Basket League 17:00 ΕΡΤ1 Aτρόμητος – Αστέρας Τρίπολης  Super League 19:00 COSMOTE SPORT 6 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Κάλεβ  VTB United League 19:30 COSMOTE SPORT 7 Ντούισμπουργκ-Σαν Πάουλι  Γερμανία

διάβασε περισσότερα →

ΑΕΚ: Αφαίρεση βαθμών για τα επεισόδια στο ΟΑΚΑ!

Το χειρότερο σενάριο για την ΑΕΚ σε ό,τι αφορά την ποινή της για τα επεισόδια στο ματς του ΟΑΚΑ κόντρα στον Ολυμπιακό επιβεβαιώθηκε! Η πειθαρχική επιτροπή της Super League επέβαλε στην «Ένωση» για τις συμπλοκές των οπαδών της με τις δυνάμεις της Αστυνομίας στην ανάπαυλα του παιχνιδιού με τους «ερυθρόλευκους» αφαίρεση τριών (3) βαθμών, τιμωρία

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 8 Οκτωβρίου

08/10/2018 FOX Texans – Cowboys NFL 03:20 COSMOTE SPORT 4 Philadelphia 76ers-Dallas Mavericks NBA China Games 15:00 ΕΡΤ1 Ξάνθη – ΑΕΛ Super League 19:00 COSMOTE SPORT 7 Καζιντσμπάρτσκα-ΠΑΟΚ CEV Champions League βόλεϊ 20:00 COSMOTE SPORT 8 Κολονία-Ντούισμπουργκ Γερμανία δεύτερη κατηγορία 21:30

Οι ενδεκάδες του ντέρμπι στο ΟΑΚΑ!

Η ΑΕΚ ξεκινά με τους: Μπάρκας, Χουλτ, Λαμπρόπουλος -Τσιγκρίνσκι, Μπακάκης, Σιμόες-Γαλανόπουλος, Μπακασέτας, Γκάλο, Κλωναρίδης, Λιβάγια.  Stoiximan, Novibet Ο Ολυμπιακός ξεκινά με τους: Γιαννιώτης, Τσιμίκας, Βουκοβιτς- Μερια, Ελαμπντελαουί, Γκιγέρμε-Καμαρά, Φορτούνης, Χριστοδουλόπουλος, Ποντένσε, Χασάν. Stoiximan, Novibet

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 7/10

COSMOTE SPORT 8 McGregor – Nurmagomedov  UFC 07:00 COSMOTE SPORT 5 HONDA JAPANESE GRAND PRIX  Formula 1 07:45 COSMOTE SPORT 9 Αστάνα-ΤΣΣΚΑ Μόσχας  VTB United League 11:00 COSMOTE SPORT 2 Βαγιαδολίδ-Ουέσκα  Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00 COSMOTE SPORT 4 Εστουντιάντες-Φουενλαμπράδα  Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 13:30 NOVASPORTS 1 Τζένοα – Πάρμα  Ιταλικό Πρωτάθλημα 13:30 COSMOTE SPORT 5 Μεγάλη Βρετανία 

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 6 Οκτωβρίου

06/10/2018 COSMOTE SPORT 6 ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Ημιτελικά  Τένις 00:00 COSMOTE SPORT 7 HONDA JAPANESE GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές  Formula 1 08:50 COSMOTE SPORT 8 WTA China Open, Ημιτελικά  Τένις 09:30 COSMOTE SPORT 9 Μαγδεμβούργο-Ντινάμο Δρέσδης  Γερμανία δεύτερη κατηγορία 14:00 COSMOTE SPORT 2 Τζιρόνα-Έιμπαρ  Ισπανικό Πρωτάθλημα 14:00 NOVASPORTS 1 Λιντς –

διάβασε περισσότερα →