Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 13 Ιανουαρίου

13/01/2019 COSMOTE SPORT 4 Miami Heat-Memphis Grizzlies  NBA 00:00 FOX NFC Divisional Playoff  NFL 03:15 COSMOTE SPORT 2 Ατλέτικο Μαδρίτης-Λεβάντε  Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00 COSMOTE SPORT 7 Ρεάλ Μαδρίτης-Σαραγόσα  Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 13:30 NOVASPORTS 1 Ναντ – Ρεν  Γαλλικό Πρωτάθλημα 16:00 COSMOTE SPORT 1 Έβερτον-Μπόρνμουθ  Αγγλικό Πρωτάθλημα 16:15 ΕΡΤ2 Προμηθέας – Ολυμπιακός  Basket League 17:00 NOVASPORTS

διάβασε περισσότερα →

Ο Σαραντίτης έκανε την πρώτη δωρεά για την «Αγιά Σοφιά» ύψους 500 χιλιάδων ευρώ!

Ο Λάκωνας Γιάννης Σαραντίτης έκανε την πρώτη δωρεά για την «Αγιά Σοφιά». H πρώτη δωρεά από επιφανή φίλαθλο της ΑΕΚ για την «Αγιά Σοφιά» είναι γεγονός και την έκανε ο 47χρονος δικηγόρος και εφοπλιστής Γιάννης Σαραντίτης ο οποίος έδωσε 500.000 ευρώ για την ανέγερση του νέου γηπέδου στη Φιλαδέλφεια. Ποιος είναι όμως ο Γιάννης Σαραντίντης ο οποίος είναι

διάβασε περισσότερα →

Ανάλυση του αντιπάλου του Ολυμπιακού στο Γιουρόπα Λιγκ! Όλα τα ζευγάρια.

Αντίπαλος του Ολυμπιακού στη φάση των 32 του Γιουρόπα Λιγκ θα είναι η Δυναμό Κιέβου. Το πρώτο παιχνίδι θα διεξαχθεί στο «Γεώργιος Καραϊσκάκης». Αναλυτικά τα ζευγάρια: Βικτόρια Πλζεν (Τσεχία) – Ντιναμό Ζάγκρεμπ (Κροατία) Μπριζ (Βέλγιο) – Ζάλτσμπουργκ (Αυστρία) Ραπίντ Βιένης (Αυστρία) – Ίντερ (Ιταλία) Σλάβια Πράγας (Τσεχία) – Γκενκ (Βέλγιο) Κρασνοντάρ (Ρωσία) – Λεβερκούζεν (Γερμανία)

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 17 Δεκεμβρίου

17/12/2018 COSMOTE SPORT 7 Washington Wizards-Los Angeles Lakers  NBA 01:00 FOX Eagles – Rams  NFL 03:20 EUROSPORT Φάση των 16  Κλήρωση Champions League 13:00 COSMOTE SPORT 1 Κλήρωση Φάσης των «32»  Κλήρωση Europa League 14:00 EUROSPORT Κλήρωση Φάσης των «32»  Κλήρωση Europa League 14:00 NOVASPORTS 2 Λεβαδειακός – ΠΑΟΚ  Super League 19:30 COSMOTE SPORT 7

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 10 Δεκεμβρίου

EUROSPORT Grand Prix Finals, Γκαλά επιδείξεων  Καλιτεχνικό πατινάζ 00:00 COSMOTE SPORT 4 Toronto Raptors-Milwaukee Bucks  NBA 01:00 FOX Rams – Bears  NFL 03:20 COSMOTE SPORT 7 Μπαχτσεσεχίρ-Αναντολού Εφές  Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ 18:00 COSMOTE SPORT 4 Παναθηναϊκός – Περιστέρι  Basket League 19:00 ΕΡΤ HD Παναιτωλικός – Απόλλων Σμύρνης  Super League 19:00 NOVASPORTS 1 Πανιώνιος – Λεβαδειακός 

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 3 Δεκεμβρίου

03/12/2018 COSMOTE SPORT 4 Philadelphia 76ers-Memphis Grizzlies  NBA 01:00 FOX SPORTS Chargers – Steelers  NFL 03:20 ΕΡΤ2 Παμβοχαϊκός – Παναθηναϊκός  Volley League 17:30 ΕΡΤ HD Λαμία – ΠΑΟΚ  Super League 19:00 NOVASPORTS 2 Ολυμπιακός – Παναιτωλικός  Super League 19:30 ΕΡΤ2 Σερβία – Ελλάδα  Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου Μπάσκετ 21:15 NOVASPORTS 1 Αταλάντα – Νάπολι  Ιταλικό Πρωτάθλημα

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 2 Δεκεμβρίου

02/12/2018 COSMOTE SPORT 4 New York Knicks-Milwaukee Bucks  NBA 00:00 COSMOTE SPORT 6 Ανόβερο-Κίελο  Γερμανικό Πρωτάθλημα 04:10 COSMOTE SPORT 2 Μπέτις-Ρεάλ Σοσιεδάδ  Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00 COSMOTE SPORT 3 Κλήρωση Φάσης Ομίλων EURO 2020  Κλήρωση 13:00 COSMOTE SPORT 1 Τσέλσι-Φούλαμ  Αγγλικό Πρωτάθλημα 14:00 COSMOTE SPORT 7 Μαγδεμβούργο-Μπόχουμ  Γερμανικό Πρωτάθλημα 14:30 ΕΡΤ3 Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή  Football

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 26 Νοεμβρίου

26/11/2018 COSMOTE SPORT 4 Toronto Raptors-Miami Heat NBA 01:00 FOX Vkings – Packers NFL 03:20 COSMOTE SPORT 4 Ολυμπιακός-Πανιώνιος Basket League 19:00 NOVASPORTS 1 Πανιώνιος – Λαμία Super League 19:30 NOVASPORTS 2 Κάλιαρι – Τορίνο Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:30 COSMOTE SPORT 7 Αμβούργο-Ουνιόν Βερολίνου Γερμανία δεύτερη κατηγορία 21:30 COSMOTE SPORT 2 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Θέλτα Ισπανικό Πρωτάθλημα 22:00

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 25 Νοεμβρίου

COSMOTE SPORT 4 Oklahoma City Thunder-Denver Nuggets  NBA 03:00 COSMOTE SPORT 2 Μπιλμπάο-Χετάφε  Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00 NOVASPORTS 1 Πάρμα – Σασουόλο  Ιταλικό Πρωτάθλημα 13:30 NOVASPORTS 2 Άστον Βίλα – Μπέρμιγχαμ  Championship Αγγλίας 14:00 COSMOTE SPORT 9 Μπεσίκτας-Γαλατάσαραϊ  Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ 14:15 COSMOTE SPORT 9 Ντιναμό Δρέσδης-Ίνγκολσταντ  Γερμανία δεύτερη κατηγορία 14:30 COSMOTE SPORT 5 ETIHAD AIRWAYS

διάβασε περισσότερα →