ΑΕΚ: Οι πιθανοί αντίπαλοι στη φάση των 32

Και τώρα… κλήρωση! Η ΑΕΚ προκρίθηκε στους «32» του Europa League και περιμένει, πλέον, να μάθει την ομάδα που θα αντιμετωπίσει στην επόμενη φάση. Δείτε ποιοι είναι οι πιθανοί αντίπαλοι της «Ένωσης». Oι υποψήφιοι αντίπαλοι της ΑΕΚ είναι οι εξής: ΤΣΣΚΑ Μόσχας (Ρωσία) Ατλέτικο Μαδρίτης (Ισπανία) Σπόρτινγκ Λισαβόνας (Πορτογαλία) Λειψία (Γερμανία) Βιγιαρεάλ (Ισπανία) Ντιναμό Κιέβου

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 9 Ιουλίου

FOX Knights – Bulldogs NRL 09:00 COSMOTE SPORT 6 Γκστάαντ, ημιτελικά ανδρών World League Βόλεϊ 11:05 COSMOTE SPORT 8 Γυναίκες – Θέσεις 5-6 Euro Beach Soccer League – Γυναίκες 12:30 EUROSPORT Γύρος της Γαλλίας, 9ο ετάπ Ποδηλασία 12:45 COSMOTE SPORT 6 Γκστάαντ, μικρός τελικός ανδρών World Tour Beach Volley 14:50 ΕΡΤ2 GP Αυστρίας, Αγώνας Formula

διάβασε περισσότερα →

To αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 2 Απριλίου

ΕΡΤ3 12ος Διεθνής Μαραθώνιος «Μέγας Αλέξανδρος» Μαραθώνιος 08:00 FOX Dragons – Tigers NRL 09:00 EUROSPORT Tour of Flanders, Βέλγιο Ποδηλασία 10:45 EUROSPORT 2 Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα, Σπλιτ Άρση Βαρών 12:00 COSMOTE SPORT 7 Γενισέι – Ολυμπιακός Challenge Cup 13:00 COSMOTE SPORT 6 Πέζαρο – Κρεμόνα Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 13:00 COSMOTE SPORT 2 Σεβίλλη – Σπόρτινγκ Χιχόν

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 12 Μαρτίου

OTE SPORT 2 Ρεάλ Σοσιεδάδ – Αθλέτικ Μπιλμπάο Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00 OTE SPORT 6 Ρέτζο Εμίλια – Αβελίνο Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 13:00 OTE SPORT 1 Σασουόλο – Μπολόνια Ιταλικό Πρωτάθλημα 13:30 OTE SPORT 8 Εστουδιάντες – Τενερίφη Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 13:30 OTE SPORT 3 Νυρεμβέργη – Αρμίνια Μπίλεφελντ Γερμανία δεύτερη κατηγορία 14:30 ΕΡΤ3 Άρης –

διάβασε περισσότερα →

Tα φιλικά του Σαββάτου 19/11 ομάδων της Σουπερλίγκας, Football League

Η Σούπερ Λίγκα και η Football League δεν θα έχουν αγωνιστική δραστηριότητα αυτό το Σαββατοκύριακο, με τις ομάδες να προγραμματίζουν φιλικούς αγώνες για να διατηρηθούν σε αγωνιστικούς ρυθμούς. Αναλυτικά οι φιλικοί αγώνες της ημέρας ΑΕΚ – Ατρόμητος (15:00, ΟΑΚΑ) – ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ Παναθηναϊκός – Καλλιθέα (11:30, «Γ. Καλαφάτης») – ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ ΑΕΛ –

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 30 Οκτωβρίου

OTE SPORT 5 Μαλαισία: Αγώνας Moto GP 08:30 OTE SPORT 7 Ράλι Ουαλίας (SS18 – Brenig 1) WRC 11:00 OTE SPORT 2 Έιμπαρ – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00 OTE SPORT 4 Βαλένθια – Ανδόρα Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 13:30 OTE SPORT 8 Αταλάντα – Τζένοα Ιταλικό Πρωτάθλημα 13:30 OTE SPORT 7 Ράλι Ουαλίας (SS22 – Brenig

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 17 Οκτωβρίου

FOX Houston Texans – Indianapolis Colts NFL 03:30 OTE SPORT 6 ATP 250: Kremlin Cup Τένις 11:00 EUROSPORT WTA Tour: Λουξεμβούργο Τένις 14:00 NOVASPORTS 4 ATP 250: Στοκχόλμη, 1η μέρα Τένις 15:00 EUROSPORT Ημιτελικά Παγκόσμιο Γυναικών Under 17 15:45 EUROSPORT Ημιτελικά Παγκόσμιο Γυναικών Under 17 18:45 OTE SPORT 4 Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός Basket League 19:00

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 2 Οκτωβρίου

GP Μαλαισίας (Αγώνας) Formula 1 10:00 FOX SPORTS Sharks – Storm NRL 11:30 OTE SPORT 6 ATP 250 Τσενγκντού, τελικός Τένις 11:30 OTE SPORT 2 Βαλένθια – Ατλέτικο Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00 OTE SPORT 4 Μπρίντιζι – Τρεντίνο Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 13:00 OTE SPORT 8 Ράλι Γαλλίας (Porto-Vecchio-Palombaggia) WRC 13:00 OTE SPORT 7 Έμπολι –

διάβασε περισσότερα →

Σουπερλίγκα: Οι ημερομηνίες των ντέρμπι του 1ου γύρου

Μέχρι στιγμής η μόνη σίγουρη ημερομηνία για τα ντέρμπι της Σούπερ Λίγκας, ήταν η ερχόμενη Κυριακή (2/10) όπου ο Ολυμπιακός θα υποδεχτεί την ΑΕΚ στο «Καραϊσκάκη». Με την επισημοποίηση του προγράμματος για ολόκληρο τον πρώτο γύρο το απόγευμα της Τρίτης, κλείδωσαν και οι ημερομηνίες των υπόλοιπων μεγάλων αναμετρήσεων. 7η αγωνιστική Κυριακή 16/10: ΠΑΟΚ-Ηρακλής (20.30) 8η

διάβασε περισσότερα →

H τελευταία φορά που γκέλαραν οι τέσσερεις μεγάλοι

Η τρίτη «στροφή» της φετινής Σούπερ Λίγκας (πέμπτη αν προτιμάτε βάσει προγράμματος) έκρυβε παγίδες για όλους τους μεγάλους! Ο Ολυμπιακός έχασε από την ΑΕΛ (1-0), ο Παναθηναϊκός έμεινε στην ισοπαλία στο Αγρίνιο με τον Παναιτωλικό (0-0), η ΑΕΚ ήρθε ισόπαλη με τον Ηρακλή στο ΟΑΚΑ (0-0), ενώ και ο ΠΑΟΚ δεν κατάφερε να ξεπεράσει το

διάβασε περισσότερα →