Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 1 Απριλίου

01/04/2019 ΕΡΤ HD Ρέθυμνο – Ολυμπιακός Α1 Μπάσκετ Ανδρών 16:45 ΕΡΤ HD Απόλλων Σμύρνης – Παναθηναϊκός Super League 19:00 COSMOTE SPORT 8 Καρσίγιακα – Φενέρμπαχτσε Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ 19:00 COSMOTE SPORT 4 ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Ούνικς Καζάν VTB United League 19:30 COSMOTE SPORT 9 Λοκομοτίβ Κουμπάν – Χίμκι VTB United League 20:00 COSMOTE SPORT 7

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 18 Μαρτίου

18/03/2019 FOX Islanders – Wild  NHL 00:00 COSMOTE SPORT 6 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells  Τένις 00:30 ΕΡΤ SPORTS Άρης – Απόλλων Σμύρνης  Super League 19:00 COSMOTE SPORT 8 Ρέγκενσμπουργκ – Γκρόιτερ Φιρτ  Γερμανία δεύτερη κατηγορία 21:30 NOVASPORTS 1 Αζαξιό – Λανς  Γαλλία δεύτερη κατηγορία 21:45

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 9 Μαρτίου

09/03/2019 COSMOTE SPORT 6 ATP Masters 1000  Τένις 01:00 COSMOTE SPORT 4 Χιούστον Ρόκετς-Φιλαδέλφεια Σίξερς  NBA 03:00 EUROSPORT 2 Montepaschi Strade Bianche, Ιταλία  Ποδηλασία 13:30 COSMOTE SPORT 8 Κολονία-Αρμίνια Μπίλεφελντ  Γερμανία δεύτερη κατηγορία 14:00 COSMOTE SPORT 2 Αλαβές-Έιμπαρ  Ισπανικό Πρωτάθλημα 14:00 COSMOTE SPORT 5 VisitQatar Grand Prix, Ελεύθερα δοκιμαστικά 3.  Moto GP 14:10 COSMOTE SPORT

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 4 Μαρτίου

04/03/2019 ΕΡΤ2 Παμβοχαϊκός-ΑΕΚ  Volley League 17:30 COSMOTE SPORT 4 Ολυμπιακός-Άρης  Basket League 18:30 COSMOTE SPORT 7 Χίμκι-ΤΣΣΚΑ Μόσχας  VTB United League 19:00 ΕΡΤ1 Απόλλων Σμύρνης-Ολυμπιακός  Σούπερ Λίγκα 19:00 COSMOTE SPORT 8 Αμβούργο-Γκρόιτερ Φιρτ  Γερμανία δεύτερη κατηγορία 21:30 NOVASPORTS 1 Σέφιλντ Γουένσντεϊ-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ  Championship Αγγλίας 21:45 NOVASPORTS 2 Χάβρη-Μετς  Γαλλία δεύτερη κατηγορία 21:45 COSMOTE SPORT 2

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 28 Φεβρουαρίου

28/02/2019 COSMOTE SPORT 7 ATP World Tour 500 Τένις 02:00 COSMOTE SPORT 4 Μαϊάμι Χιτ-Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς NBA 02:30 COSMOTE SPORT 8 Σακραμέντο Κινγκς-Μιλγουίκι Μπακς NBA 05:00 COSMOTE SPORT 6 ATP World Tour 500 Τένις 09:15 NOVASPORTS 2 Χίμκι – Αρμάνι Μιλάνο Euroleague 19:00 COSMOTE SPORT 1 Ολυμπιακός-Λαμία Κύπελλο Ελλάδας 19:30 NOVASPORTS 4 Φενέρμπαχτσε –

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τρίτης 26 Φεβρουαρίου

26/02/2019 COSMOTE SPORT 7 ATP World Tour 500 Τένις 02:00 FOX SPORTS Toronto Maple Leafs-Buffalo Sabres NHL 02:00 COSMOTE SPORT 4 Νιου Ορλίνς Πέλικανς – Φιλαδέλφεια Σίξερς NBA 03:00 COSMOTE SPORT 6 ATP World Tour 500 Τένις 12:00 COSMOTE SPORT 6 ATP World Tour 500 NBA 17:00 COSMOTE SPORT 7 Ολυμπιακός-Τρεντίνο CEV Cup – Βόλεϊ

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 25 Φεβρουαρίου

25/02/2019 COSMOTE SPORT 4 Νιού Γιόρκ Νικς – Σαν Αντόνιο Σπερς  NBA 02:30 COSMOTE SPORT 6 ATP World Tour 500  Τένις 12:00 EUROSPORT UAE Tour (1ο εταπ)  Ποδηλασία 13:30 COSMOTE SPORT 6 ATP World Tour 500  Τένις 15:00 NOVASPORTS 2 Ολυμπιακός – ΟΦΗ  Super League 17:15 ΕΡΤ2 Κηφισιά-Εθνικός Αλεξανδρούπολης  Volley League 17:30 ΕΡΤ SPORTS Παναιτωλικός

διάβασε περισσότερα →

Αστέρας Τρίπολης: Μονόδρομος η νίκη με Ατρόμητο.

  Το θετικό αποτέλεσμα θέλει ο Αστέρας Τρίπολης απέναντι στον Ατρόμητο στο παιχνίδι του Σαββάτου (22/02, 17:15), προκειμένου να πάρει βαθμολογική ανάσα. Ο Γιώργος Παράσχος έχει ζητήσει προσοχή και συγκέντρωση τόσο στην άμυνα, όσο και στην επίθεση. Stoiximan, Novibet Εκτός πλάνων βρίσκονται οι τραυματίες Ιγκλέσιας και Μουνάφο, ενώ στην αποστολή συμπεριλήφθηκαν τόσο ο Βαλιέντε, η συμμετοχή

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 18 Φεβρουαρίου

18/02/2019 COSMOTE SPORT 4 All-Star Weekend  NBA 03:00 ΕΡΤ1 Απόλλων – ΠΑΟΚ  Super League 19:00 NOVASPORTS 1 ΟΦΗ – Λαμία  Super League 19:30 NOVASPORTS 2 Ρόμα – Μπολόνια  Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:30 COSMOTE SPORT 1 Νυρεμβέργη-Ντόρτμουντ  Γερμανικό Πρωτάθλημα 21:30 NOVASPORTS 1 Μετς – Μπεζιέρ  Δεύτερη κατηγορία Γαλλίας 21:45 COSMOTE SPORT 2 Ουέσκα-Μπιλμπάο  Ισπανικό Πρωτάθλημα 22:00 COSMOTE

διάβασε περισσότερα →

Oι αρχικές ενδεκάδες του ντέρμπι στο Καραϊσκάκη!

Stoiximan, Novibet Ολυμπιακός: Σα- Μεριά, Σισέ, Βούκοβιτς, Τσιμίκας- Γκιλιέρμε, Καμαρά- Ντίας, Φορτούνης, Ποντένσε- Χασάν. ΑΕΚ: Μπάρκας, Γκάλο, Τσόσιτς, Οικονόμου, Μπακάκης, Αλέφ, Σιμόες, Κλωναρίδης, Λιβάγια, Μάνταλος, Πόνσε.