Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 7/10

COSMOTE SPORT 8 McGregor – Nurmagomedov  UFC 07:00 COSMOTE SPORT 5 HONDA JAPANESE GRAND PRIX  Formula 1 07:45 COSMOTE SPORT 9 Αστάνα-ΤΣΣΚΑ Μόσχας  VTB United League 11:00 COSMOTE SPORT 2 Βαγιαδολίδ-Ουέσκα  Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00 COSMOTE SPORT 4 Εστουντιάντες-Φουενλαμπράδα  Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ 13:30 NOVASPORTS 1 Τζένοα – Πάρμα  Ιταλικό Πρωτάθλημα 13:30 COSMOTE SPORT 5 Μεγάλη Βρετανία 

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 6 Οκτωβρίου

06/10/2018 COSMOTE SPORT 6 ATP 500 Rakuten Japan Open Tennis Championships, Ημιτελικά  Τένις 00:00 COSMOTE SPORT 7 HONDA JAPANESE GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές  Formula 1 08:50 COSMOTE SPORT 8 WTA China Open, Ημιτελικά  Τένις 09:30 COSMOTE SPORT 9 Μαγδεμβούργο-Ντινάμο Δρέσδης  Γερμανία δεύτερη κατηγορία 14:00 COSMOTE SPORT 2 Τζιρόνα-Έιμπαρ  Ισπανικό Πρωτάθλημα 14:00 NOVASPORTS 1 Λιντς –

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 30 Σεπτεμβρίου

30/09/2018 FOX Penn St. Nittany Lions – Ohio Buckeyes  NCAA College Football 03:00 ΕΡΤ2 11o Διεθνές Σιρκουϊ  Καρτ 11:00 EUROSPORT Παγκόσμιο Κύπελλο Κίνας, Γυναίκες  Πινγκ Πονγκ 11:00 EUROSPORT Παγκόσμιο πρωτάθλημα δρόμου, Αυστρία  Ποδηλασία 12:45 NOVASPORTS 4 Ryder Cup, 3η ημέρα  Γκολφ 13:00 COSMOTE SPORT 2 Ουέσκα-Τζιρόνα  Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00 NOVASPORTS 1 Μπολόνια – Ουντινέζε  Ιταλικό

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 27 Σεπτεμβρίου

27/09/2018 EUROSPORT Παγκόσμιο πρωτάθλημα δρόμου, Αυστρία Ποδηλασία 10:00 EUROSPORT Παγκόσμιο πρωτάθλημα δρόμου, Αυστρία Ποδηλασία 16:00 COSMOTE SPORT 2 Άρης Αβάτου – Παναχαϊκή Κύπελλο Ελλάδας 16:30 COSMOTE SPORT 3 Ηρόδοτος – Απόλλων Πόντου Κύπελλο Ελλάδας 16:30 COSMOTE SPORT 4 Φενερμπαχτσέ-Μακάμπι Τελαβίβ (Τουρνουά «Παύλος Γιαννακόπουλος») Φιλικός αγώνας μπάσκετ 18:30 NOVASPORTS 1 ΣΠΑΛ – Σασουόλο Ιταλικό Πρωτάθλημα 20:00

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 24 Σεπτεμβρίου

FOX SPORTS Lions – Patriots  NFL 03:20 EUROSPORT Παγκόσμιο πρωτάθλημα δρόμου, Αυστρία  Ποδηλασία 11:15 EUROSPORT Παγκόσμιο πρωτάθλημα δρόμου, Αυστρία  Ποδηλασία 15:45 ΕΡΤ HD Παναιτωλικός – Λαμία  Super League 19:00 NOVASPORTS 1 Πανιώνιος – Ολυμπιακός  Super League 19:30 COSMOTE SPORT 7 Μπράγκα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας  Πορτογαλικό Πρωτάθλημα 22:15

Οι αρχικές ενδεκάδες του ντέρμπι της Τούμπας!

Stoiximan ΠΑΟΚ: Πασχαλάκης, Βιεϊρίνια, Κρέσπο-Βαρέλα, Μάτος, Μαουρίσιο-Κάνιας, Μπίσεσβαρ-Λημνιός, Πέλκας, Πρίγιοβιτς.  ΑΕΚ: Μπάρκας, Μπακάκης, Λόπες, Οικονόμου, Λαμπρόπουλος, Σιμόες, Γαλανόπουλος, Μπακασέτας, Μάνταλος, Λιβάια, Πόνσε Stoiximan

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 23 Σεπτεμβρίου

EUROSPORT Παγκόσμιο, πρωτάθλημα δρόμου Αυστρία  Ποδηλασία 11:00 COSMOTE SPORT 2 Λεβάντε-Σεβίλλη  Ισπανικό Πρωτάθλημα 13:00 NOVASPORTS 2 Φέγενοορντ – Ουτρέχτη  Ολλανδικό Πρωτάθλημα 13:15 NOVASPORTS 1 Τορίνο – Νάπολι  Ιταλικό Πρωτάθλημα 13:30 COSMOTE SPORT 8 Αμβούργο-Ρέγκενσμπουργκ  Γερμανία δεύτερη κατηγορία 14:30 COSMOTE SPORT 1 Γουέστ Χαμ-Τσέλσι  Αγγλικό Πρωτάθλημα 15:30 EUROSPORT Παγκόσμιο πρωτάθλημα δρόμου, Αυστρία  Ποδηλασία 15:45 ΕΡΤ1 Ξάνθη

διάβασε περισσότερα →

ΑΕΛ: Παραίτηση Αντωνίου

Η σημερινή ήττα της Λάρισας από τον Ατρόμητο, στο Περιστέρι με 2-0, αποτέλεσε το… κύκνειο άσμα του Σωτήρη Αντωνίου στον πάγκο των «βυσσινί», καθώς στις δηλώσεις που έκανε στους δημοσιογράφους στην συνέντευξη Τύπου μετά το ματς, ο νεαρός τεχνικός δήλωσε ότι παραιτείται! «Ο Ατρόμητος ήταν καλύτερος και θα μπορούσε να προηγηθεί νωρίτερα. Στο δεύτερο ημίχρονο εμείς

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 22 Σεπτεμβρίου

EUROSPORT New York Red Bulls – Toronto FC Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρου 00:00 FOX Indians – Red Sox MLB 02:00 FOX Indians – Red Sox NRL 12:40 COSMOTE SPORT 8 Ντινάμο Δρέσδης-Ντάρμσταντ Γερμανία δεύτερη κατηγορία 14:00 COSMOTE SPORT 2 Ράγιο Βαγεκάνο-Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα 14:00 COSMOTE SPORT 1 Φούλαμ-Γουότφορντ Αγγλικό Πρωτάθλημα 14:30 NOVASPORTS 2 Πάρμα – Κάλιαρι

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 17 Σεπτεμβρίου

FOX SPORTS Cowboys – Giants  NFL 03:30 COSMOTE SPORT 7 Ράιν Νέκαρ-Λειψία  Χάντμπολ 17:15 ΕΡΤ1 Αρης – Λεβαδειακός  Super League 19:00 NOVASPORTS 1 ΣΠΑΛ – Αταλάντα  Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:30 COSMOTE SPORT 8 Μαγδεμβούργο-Αρμίνια Μπίλεφελντ  Γερμανία δεύτερη κατηγορία 21:30 COSMOTE SPORT 2 Τζιρόνα-Θέλτα  Ισπανικό Πρωτάθλημα 22:00 COSMOTE SPORT 1 Σαουθάμπτον-Μπράιτον  Αγγλικό Πρωτάθλημα 22:00