Κύπελλο Λακωνίας: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου 22/9

Πανγυθεατικός – Ολυμπιακός Γυθείου 1-1 Γκολ: Γραμματικός το 1 – 0 στο 50′, Πολυμενάκος το 1 – 1 στο 60′. Α.Ο. Κροκεών – Ευρώτας Έλους 0-1 Γκολ: Βοιας Νεάπολης – Μολαϊκος 1-2 Γκολ: Μειμετης, Διαμαντακης, Τραϊφορος Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Β΄ όμιλος ) (2η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.

διάβασε περισσότερα →

Κύπελλο Λακωνίας: Αγωνιστικό πρόγραμμα και διαιτητές 2ης αγωνιστικής.

Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Α΄ όμιλος ) (2η αγωνιστική) Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝ Κυριακή 23/09/18 17:30 ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΣ Π. Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Κυριακή 23/09/18 17:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ. Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Β΄ όμιλος ) (2η αγωνιστική) Αγώνας

διάβασε περισσότερα →

Ευρώτας Έλους: Δυο επιστροφές

Ο Ευρώτας Έλους βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την επιστροφή των Κλόντι Κρισάφι και Σπύρο Τζανετάκου.  Η διοίκηση τους εύχεται να είναι υγιείς και να βοηθήσει στην επίτευξη των στόχων της ομάδας.

Ευρώτας Έλους: Ανανέωσε ο Σπηλιωτόπουλος

Η ανακοίνωση του Ευρώτα Έλους για την παραμονή Σπηλιωτόπουλου: Στον Ευρώτα Έλους θα αγωνίζεται και τη νέα περίοδο ο Νίκος Σπηλιωτόπουλος, Η διοίκηση του εύχεται να είναι δυνατός και να βοηθήσει στην επίτευξη των στόχων της ομάδας.

Απόλλων Ξηροκαμπίου: Πρεμιέρα με νίκη στο Κύπελλο. Ευχαριστήριο

H ανακοίνωση του Απόλλων Ξηροκαμπίου:  Με το δεξί ξεκίνησε τις υποχρεώσεις της η ομάδα μας, νικώντας την Α.Ε. Λογκανίκου στη πρώτη αγωνιστική του πρώτου ομίλου του κυπέλλου Λακωνίας με 6-0 . Τα γκολ για την ομάδα μας πέτυχαν οι Π. Ρηγάκος (2), Α. Φωτόπουλος, Λ. Νικόλαρος, Π. Ατσαβές και Π. Ζερβούλιας. Με αυτή τη νίκη

διάβασε περισσότερα →

Β’ κατηγορία: Το αγωνιστικό πρόγραμμα της περιόδου 2018-19

1η Αγωνιστική Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ ΑΜΥΚΛΩΝ ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ ΣΥΚΕΑΣ   2η Αγωνιστική Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ

διάβασε περισσότερα →

Α1′ κατηγορία: Το αγωνιστικό πρόγραμμα της περιόδου 2018-19

1η Αγωνιστική Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝ ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ   2η Αγωνιστική Ομάδες Γήπεδο Ημέρα

διάβασε περισσότερα →

Α’ κατηγορία: Το αγωνιστικό πρόγραμμα της περιόδου 2018-19

1η Αγωνιστική Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή Αποτέλεσμα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ ΑΜΥΚΛΩΝ ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΣΥΚΕΑΣ   2η Αγωνιστική Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα

διάβασε περισσότερα →

Το αγωνιστικό πρόγραμμα σε όλες τις τοπικές κατηγορίες περιόδου 2018-19

  Α’ κατηγορία Έναρξη 13-14 Οκτωβρίου 1η αγωνιστική 1 x 2 Βοίας Νεάπολης – Πανγυθεατικός 4 x 9 Μολαϊκός – Κάστρο Γερακίου 3 x 10 Aμυκλιακός – Ευρώτας Έλους 6 x 7 Ολυμπιακός Γυθείου – Απόλλων Ξηροκαμπίου 5 x 8 Ατρόμητος Συκέας – Α.Ο. Κροκεών Κλειδάριθμοι 2 Πανγυθεατικός 5 Ατρόμητος Συκέας 3 Αμυκλιακός 4 Μολαϊκός

διάβασε περισσότερα →

ΕΠΣ Λακωνίας: Παρακολουθήστε ζωντανά τις κληρώσεις πρωταθληματών

Παρακολουθήστε από την κάμερα του krokees.gr την κλήρωση των πρωταθλημάτων της περιόδου 2018-19. ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ για να δείτε την κλήρωση