Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 10 Νοεμβρίου

FOX SPORTS Maple Leafs – Devils  NHL 02:00 FOX SPORTS Texas Tech Red Raiders – Mississippi Valley State  NCAA 04:30 EUROSPORT 2 NHK Trophy  Καλλιτεχνικό Πατινάζ 09:30 COSMOTE SPORT 2 Βαγιαδολίδ-Έιμπαρ  Ισπανικό Πρωτάθλημα 14:00 COSMOTE SPORT 7 Κολονία-Ντιναμό Δρέσδης  Γερμανία δεύτερη κατηγορία 14:00 COSMOTE SPORT 1 Κάρντιφ-Μπράιτον  Αγγλικό Πρωτάθλημα 14:30 COSMOTE SPORT 4 Άβτοντορ-Τσμόκι Μινσκ 

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής 19 Οκτωβρίου

19/10/2018 FOX Cardinals – Broncos  NFL 03:20 COSMOTE SPORT 7 Motul Grand Prix of Japan  Moto GP 03:50 COSMOTE SPORT 7 Portland Trail Blazers-Los Angeles Lakers  NBA 05:30 COSMOTE SPORT 6 ΑTP 250 European Open Antwerp, Προημιτελικός  Τένις 15:00 COSMOTE SPORT 5 PIRELLI UNITED STATES GRAND PRIX  Formula 1 17:50 COSMOTE SPORT 8 Ντινάμο Δρέσδης-Άουε 

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής 21 Σεπτεμβρίου

FOX Browns – Jets NFL 03:20 FOX Sharks – Storm NRL 12:40 EUROSPORT Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα, Ισπανία Πινγκ Πονγκ 16:30 COSMOTE SPORT 4 Ούνιξ Καζάν-Γαλατάσαραϊ Φιλικός αγώνας μπάσκετ 18:00 COSMOTE SPORT 9 Μακάμπι Τελ Αβίβ – Φενέρμπαχτσε Φιλικός αγώνας μπάσκετ 18:30 COSMOTE SPORT 8 Σάντχαουζεν-Κολονία Γερμανία δεύτερη κατηγορία 19:30 COSMOTE SPORT 7 Μπαρτσελόνα-Μπασκόνια (Μπάσκετ) Σούπερ Καπ

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής 14 Σεπτεμβρίου

FOX Bengals – Ravens NFL 03:30 EUROSPORT Ο Γύρος της Ισπανίας, 19ο ΕΤΑΠ Ποδηλασία 16:00 COSMOTE SPORT 4 Μακάμπι Τελ Αβίβ – Χίμκι Φιλικός αγώνας μπάσκετ 18:30 COSMOTE SPORT 8 Ουνιόν Βερολίνου-Ντούισμπουργκ Γερμανία δεύτερη κατηγορία 19:30 COSMOTE SPORT 4 Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – ΑΕΚ Φιλικός αγώνας μπάσκετ 21:00 COSMOTE SPORT 3 Ντόρτμουντ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Γερμανικό

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 21 Ιουλίου

NOVASPORTS 1 Μάντσεστερ Σίτι-Ντόρτμουντ  International Champions Cup 04:05 NOVASPORTS 1 The open Championship  Γκολφ 12:00 COSMOTE SPORT 5 Γερμανία, 3ες ελεύθερες δοκιμές  Formula 1 12:50 COSMOTE SPORT 5 Γερμανία, Κατατακτήριες δοκιμές  Formula 1 15:50 NOVASPORTS 7 Ελλάδα-Καζακστάν  Euro Beach Soccer League – Άνδρες 16:00 COSMOTE SPORT 7 Ελλάδα-Καζακστάν  Euro Beach Soccer League – Άνδρες 16:00

διάβασε περισσότερα →

Πρωτάθλημα Fantasy Football του isports για το Μουντιάλ!

Το isports.gr έχει το δικό του πρωτάθλημα στο Μουντιάλ της Ρωσίας! Επέλεξε την ομάδα σου και πάρε μέρος στο McDonald’s Fantasy Football διεκδικώντας ένα KIA Sportage, μια τηλεόραση και άλλα δώρα.  Για να κάνετε εγγραφή στην UEFA και να φτιάξετε ομάδα ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ Πρωτάθλημα isports.gr Για να συμμετέχετε στο πρωτάθλημα του isports.gr ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ ή εισάγετε

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τρίτης 22 Μαϊου

COSMOTE SPORT 4 Κλίβελαντ Καβαλίερς – Μπόστον Σέλτικς NBA playoffs 03:30 EUROSPORT 2 Ρολάν Γκαρός  Τένις 11:00 EUROSPORT Γύρος της Ιταλίας Ποδηλασία 14:30 COSMOTE SPORT 7 Αναντολού Εφές – Νταρουσάφακα (Playoffs) Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ 18:15 EUROSPORT ATP 250, Γενεύη Τένις 19:00 COSMOTE SPORT 3 Άουε – Καρλσρούη Γερμανία δεύτερη κατηγορία 19:15 COSMOTE SPORT 2 Nigeria

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τρίτης 15 Μαϊου

15/05/2018 EUROSPORT Γύρος της Καλιφόρνια  Ποδηλασία 00:00 COSMOTE SPORT 4 Χιούστον Ρόκετς – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς  NBA playoffs 04:00 COSMOTE SPORT 6 ATP Masters, Internazionali BNL d’Italia  Τένις 12:00 EUROSPORT Γύρος της Ιταλίας  Ποδηλασία 14:15 ΕΡΤ2 Βουλιαγμένη – Χίος  Πόλο Ανδρών 15:30 ΕΡΤ3 Ιωνικός Διαβατών – ΔΕΚΑ (ΕΚΑΣΘ)  Μπάσκετ 17:00 ERT.GR Ολυμπιακός – Βουλιαγμένη (3ος

διάβασε περισσότερα →

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Δευτέρας 14 Μαϊου

COSMOTE SPORT 6 ATP Masters: Internazionali BNL d’Italia  Τένις 12:00 ΕΡΤ2 Περιστέρι – Εθνική παλαιμάχων  Φιλικός αγώνας μπάσκετ 16:30 ΕΡΤ3 Ποτάισα Τούρντα – ΑΕΚ  Χάντμπολ 19:00 FOX Cubs – Braves  MLB 21:00 COSMOTE SPORT 8 Βενέτσια – Κρεμόνα  Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ 21:45 NOVASPORTS 2 Φούλαμ – Ντέρμπι  Championship Αγγλίας 21:45

Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής 11 Mαϊου

FOX SPORTS Predators – Jets (Stanley Cup Playoffs)  NHL 03:00 COSMOTE SPORT 5 Ισπανία, 1ες ελεύθερες δοκιμές  Formula 1 11:50 FOX SPORTS Eels – Bulldogs  NRL 12:50 COSMOTE SPORT 6 ATP Masters Μαδρίτη, προημιτελικά  Τένις 14:00 COSMOTE SPORT 6 WTA Tour Μαδρίτη, ημιτελικά  Τένις 14:00 EUROSPORT Γύρος της Ιταλίας  Ποδηλασία 14:15 COSMOTE SPORT 5 Ισπανία,

διάβασε περισσότερα →