ΑΣΑΑ Μάνη-Νάπολη Πατρών 8-3 (βίντεο αγώνα)

Στο παραπάνω βίντεο έχετε την δυνατότητα να παρακολουθήσετε από το isports.gr ΟΛΟ τον αγώνα ΑΣΑΑ Μάνη-Νάπολη Πατρών με τελικό σκορ 8-3.

Η ομάδα της Μάνης έκανε πολύ καλό ξεκίνημα σε μια διοργάνωση που θέλει να επαναλάβει το περυσινό της επίτευγμα με την συμμετοχή στο τελικό του Πανελληνίου Πρωταθλήματος.

Ο ΑΣΑΑ Μάνη νίκησε με σκορ 8-3 στον μοναδικό αγώνα που έδωσε σήμερα Σάββατο 5 Ιουλίου με αντίπαλο τη Νάπολη Πατρών.  Το τέλος του πρώτου 12λεπτου την βρήκε μπροστά στο σκορ με 2-1, στο τέλος του δευτέρου 12λεπτου είχε κριθεί η νίκη αφού προηγήθηκε με 7-1 με τους παίκτες της να προσφέρουν πολύ ωραίο θέαμα με συνδυασμούς και ομαδικό πνεύμα.  Τέσσερα γκολ πέτυχε ο Ντάνσο, και από ένα οι Μπουρελάκος Γιάννης, Σαμπατάκος Γιώργος, Χρηστάκος Γιάννης και Καζιάνης Κώστας.
Κανένας παίκτης δεν υστέρησε και οι φίλαθλοι που βρέθηκαν στο γήπεδο απόλαυσαν ωραίο θέαμα τόσο από την ομάδα μας όσο και από την ομάδα της Πάτρας η οποία έδειξε πάρα πολύ καλά στοιχεία.