To πρόγραμμα της Β΄Εθνικής (νότιος και βόρειος όμιλος)

0
63

 

Νότιος Όμιλος

1η αγωνιστική (28/9) – 14η (4/1)

Ηρακλής Ψαχνών – Καλλιθέα

Άλιμος – Πανηλειακός

Επισκοπή – Αχαρναϊκός

Παναιγιάλειος – ΑΕΚ

Ερμιονίδα – Χανιά

Απόλλων Σμύρνης – Φωστήρας

Ρεπό: Παναχαϊκή

 

2η αγωνιστική (5/10) – 15η (11/1)

Παναχαϊκή – Ηρακλής Ψαχνών

Καλλιθέα – Άλιμος

Πανηλειακός – Παναιγιάλειος

Αχαρναϊκός – Ερμιονίδα

ΑΕΚ – Απόλλων Σμύρνης

Χανιά – Φωστήρας

Ρεπό: Επισκοπή

 

3η αγωνιστική (12/10) – 16η (18/1)

Ηρακλής Ψαχνών – Άλιμος

Επισκοπή – Παναχαϊκή

Παναιγιάλειος – Καλλιθέα

Απόλλων Σμύρνης – Πανηλειακός

Φωστήρας – Αχαρναϊκός

Χανιά – ΑΕΚ

Ρεπό: Ερμιονίδα

 

4η αγωνιστική (19/10) – 17η (25/1)

Επισκοπή – Ηρακλής Ψαχνών

Άλιμος – Παναιγιάλειος

Παναχαϊκή – Ερμιονίδα

Καλλιθέα – Απόλλων Σμύρνης

Πανηλειακός – Χανιά

Αχαρναϊκός – ΑΕΚ

Ρεπό: Φωστήρας

 

5η αγωνιστική (26/10) – 18η (1/2)

Ηρακλής Ψαχνών – Παναιγιάλειος

Ερμιονίδα – Επισκοπή

Απόλλων Σμ. – Άλιμος

Φωστήρας – Παναχαϊκή

ΑΟ Χανιά – Καλλιθέα

Αχαρναϊκός – Πανηλειακός

Ρεπό: ΑΕΚ

 

6η αγωνιστική (2/11) – 19η (8/2)

Ερμιονίδα – Ηρακλής Ψαχνών

Παναιγιάλειος – Απόλλων Σμ.

Επισκοπή – Φωστήρας

Άλιμος – ΑΟ Χανιά

Παναχαϊκη – ΑΕΚ

Καλλιθέα – Αχαρναϊκός

Ρεπό: Πανηλειακός

 

7η αγωνιστική (9/11) – 20η (15/2)

Ηρακλής Ψαχνών – Απόλλων Σμ.

Φωστήρας – Ερμονίδα

ΑΟ Χανιά – Παναιγιάλειος

ΑΕΚ – Επισκοπή

Αχαρναϊκός – Άλιμος

Πανηλειακός – Παναχαϊκή

Ρεπό: Καλλιθέα

 

8η αγωνιστική (16/11) – 21η (22/2)

Φωστήρας – Ηρακλής Ψαχνών

Απόλλων Σμ. – ΑΟ Χανιά

Ερμιονίδα – ΑΕΚ

Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός

Επισκοπή – Πανηλειακός

Παναχαϊκή – Καλλιθέα

Ρεπό: Άλιμος

 

9η αγωνιστική (23/11) – 22η(1/3)

Ηρακλής Ψαχνών – ΑΟ Χανιά

ΑΕΚ – Φωστήρας

Αχαρναϊκός – Απόλλων Σμ.

Πανηλειακός – Ερμιονίδα

Άλιμος – Παναχαϊκή

Καλλιθέα – Επισκοπή

Ρεπό: Παναιγιάλειος

 

10η αγωνιστική (3/11) – 23η (8/3)

ΑΕΚ – Ηρακλής Ψαχνών

ΑΟ Χανιά – Αχαρναϊκός

Φωστήρας – Πανηλειακός

Ερμιονίδα – Καλλιθέα

Παναιγιάλειος – Παναχαϊκή

Επισκοπή – Άλιμος

Ρεπό: Απόλλων Σμ.

 

11η αγωνιστική (7/12) – 24η (15/3)

Ηρακλής Ψαχνών – Αχαρναϊκός

Πανηλειακός – ΑΕΚ

Καλλιθέα – Φωστήρας

Παναχαϊκή – Απόλλων Σμ.

Άλιμος – Ερμιονίδα

Παναιγιάλειος – Επισκοπή

Ρεπό: AO Xανιά

 

12η αγωνιστική (14/12) – 25η(22/3)

Πανηλειακός – Ηρακλής Ψαχνών

ΑΕΚ – Καλλιθέα

ΑΟ Χανιά – Παναχαϊκή

Φωστήρας – Άλιμος

Απόλλων Σμ. – Επισκοπή

Ερμιονίδα – Παναιγιάλειος

Ρεπό: Αχαρναϊκός

 

 

13η αγωνιστική (21/12) 26η(29/3)

Καλλιθέα – Πανηλειακός

Παναχαϊκή – Αχαρναϊκός

Άλιμος – ΑΕΚ

Επισκοπή – ΑΟ Χανιά

Παναιγιάλειος – Φωστήρας

Απόλλων Σμ. – Ερμιονίδα

Ρεπό: Ηρακλής Ψαχνών

 

Βόρειος Όμιλος

1η αγωνιστική

Λαμία – Αγροτικός Αστέρας

ΑΕΛ – Απόλλων 1926

Εθνικός Γαζώρου – Αιγινιακός

Πιερικός – Ηρακλής

Αναγέννηση Καρδίτσας – Τύρναβος

Ολυμπιακός Βόλου –  Ζάκυνθος

Ρεπό: Φωκικός

 

2η αγωνιστική

Φωκικός – Λαμία

Αγροτικός Αστέρας – ΑΕΛ

Απόλλων 1926- Πιερικός

Αιγινιακός – Αναγέννηση Καρδίτσας

Ηρακλής – Ολυμπιακός Βόλου

Τύρναβος – Ζάκυνθος

Ρεπό: Εθνικός Γαζώρου

 

3η αγωνιστική

Λαμία – ΑΕΛ

Εθνικός Γαζώρου – Φωκικός

Πιερικός – Αγροτικός Αστέρας

Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων 1926

Ζάκυνθος – Αιγινιακός

Τύρναβος – Ηρακλής

Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας

 

4η αγωνιστική

Εθνικός Γαζώρου – Λαμία

ΑΕΛ – Πιερικός

Φωκικός – Αναγέννηση Καρδίτσας

Αγροτικός Αστέρας – Ολυμπιακός Βόλου

Απόλλων 1926- Τύρναβος

Αιγινιακός – Ηρακλής

Ρεπό: Ζάκυνθος

 

5η αγωνιστική

Λαμία – Πιερικός

Αναγέννηση Καρδίτσας – Εθνικός Γαζώρου

Ολυμπιακός Βόλου – ΑΕΛ

Ζάκυνθος – Φωκικός

Τύρναβος – Αγροτικός Αστέρας

Αιγινιακός – Απόλλων 1926

Ρεπό: Ηρακλής

 

6η αγωνιστική

Αναγέννηση Καρδίτσας – Λαμία

Πιερικός – Ολυμπιακός Βόλου

Εθνικός Γαζώρου – Ζάκυνθος

ΑΕΛ – Τύρναβος

Φωκικός – Ηρακλής

Αγροτικός Αστέρας – Αιγινιακός

Ρεπό: Απόλλων 1926

 

7η αγωνιστική

Λαμία – Ολυμπιακός Βόλου

Ζάκυνθος – Αναγέννηση Καρδίτσας

Τύρναβος – Πιερικός

Ηρακλής – Εθνικός Γαζώρου

Αιγινιακός – ΑΕΛ

Aπόλλων 1926- Φωκικός

Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

 

8η αγωνιστική

Ζάκυνθος – Λαμία

Ολυμπιακός Βόλου – Τύρναβος

Αναγέννηση Καρδίτσας – Ηρακλής

Πιερικός – Αιγινιακός

Εθνικός Γαζώρου – Aπόλλων 1926

Φωκικός – Αγροτικός Αστέρας

Ρεπό: ΑΕΛ

 

9η αγωνιστική

Λαμία – Τύρναβος

Ηρακλής – Ζάκυνθος

Αιγινικός – Ολυμπιακός Βόλου

Απόλλων 1926- Αναγέννηση Καρδίτσας

Αγροτικός Αστέρας – Εθνικός Γαζώρου

ΑΕΛ – Φωκικός

Ρεπό: Πιερικός

 

10η αγωνιστική

Ηρακλής – Λαμία

Τύρναβος – Αιγινιακός

Ζάκυνθος – Απόλλων 1926

Αναγ. Καρδίτσας – Αγροτικός Αστέρας

Πιερικός – Φωκικός

Εθνικός Γαζώρου – ΑΕΛ

Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

 

11η αγωνιστική

Λαμία – Αιγινιακός

Απόλλων 1926 – Ηρακλής

Αγροτικός Αστέρας – Ζάκυνθος

Φωκικός – Ολυμπιακός Βόλου

ΑΕΛ – Αναγ. Καρδίτσας

Πιερικός – Εθνικός Γαζώρου

Ρεπό: Τύρναβος

 

12η αγωνιστική

Απόλλων 1926 – Λαμία

Ηρακλής – Αγροτικός Αστέρας

Τύρναβος – Φωκικός

Ζάκυνθος – ΑΕΛ

Ολυμπιακός Βόλου – Εθνικός Γαζώρου

Αναγ. Καρδίτσας – Πιερικός

Ρεπό: Αιγινιακός

 

13η αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας – Απόλλων 1926

Φωκικός – Αιγινιακός

ΑΕΛ – Ηρακλής

Εθνικός Γαζώρου – Τύρναβος

Πιερικός – Ζάκυνθος

Ολυμπιακός Βόλου – Αναγ. Καρδίτσας

Ρεπό: Λαμία