Ευρώτας Έλους – Α.Ε. Πελλάνας Καστορείου 3 – 3

0
81

Στο γήπεδο του Έλους έγινε χθες Κυριακή 21 Σεπτεμβρίου φιλικό μεταξύ του Ευρώτα και της Α.Ε. Πελλάνας Καστορείου. Το τελικό σκορ ήταν 3-3 με τους φιλοξενούμενους να προηγούνται 2-0. Οι γηπεδούχοι πριν το τέλος του ημιχρόνου ισοφάρισαν 2-2. Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα του Έλους προηγήθηκε 3-2 με την Πελλάνα να ισοφαρίζει και να διοαμορφώνει το τελικό 3-3. Σε νεότερη ενημέρωση του άρθρου θα μπορείτε να διαβάσετε σκόρερ και 11αδες.

Ευρώτας ΈλουςΜπασουράκος, Χρήστος Mένεγας, Γιώργος Μπόγρης, Μοίρας, Νίκος Μπόγρης, Ράντου, Μιχάλης Ρουμπής, Γιώργος Κρητικάκος, Πατσουράκος, Μανταλιν, Τζαμούρης.

Αλλαγές: Αλίμπαλης, Sμπυράκος, Μιχελάκος Άρης

Α.Ε. Πελλάνας Καστορείου:

Γκολ: Σταύρος Γεωργαντάς το 0-2, Madalin το 1-2, Madalin το 2-2, Γιώργος Κρητικάκος το 3-2, Γιώργος Χριστάκης το 3-3.