Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ισοπαλίες | Ήττες | Υπέρ | Κατά | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΑΠΟΛΛΩΝ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 |
2. | ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 |
3. | ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 |
4. | ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
5. | ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
6. | ΛΕΩΝΙΔΙΟ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
7. | ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
8. | ΤΕΓΕΑ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
9. | ΦΑΛΑΙΣΙΑ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
10. | ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11. | ΒΡΑΣΙΕΣ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 |
12. | ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 |
13. | ΗΡΑΚΛΗΣ | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 |
Α Κατηγορια (1η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ – ΤΕΓΕΑ | Λεβιδίου | Σάββατο | 11/10/14 | 16:00 | ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ Γ., ΨΥΛΛΑΣ Δ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΛΙΩΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ) | 1-1 |
2. | ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ | Φιλικών | Σάββατο | 11/10/14 | 16:00 | ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ Β., ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΟΥΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) | 1-1 |
3. | ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΦΑΛΑΙΣΙΑ | Λεωνιδίου | Κυριακή | 12/10/14 | 16:00 | ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ Ν., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Κ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ι. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) | 1-1 |
4. | ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ | Φιλικών | Κυριακή | 12/10/14 | 16:00 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΝΙΚΑ Ι., ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) | 3-0 |
5. | ΑΠΟΛΛΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ | Τυρού | Κυριακή | 12/10/14 | 16:00 | ΜΠΑΜΠΑΣ- ΤΟΓΙΑΣ Γ., ΚΥΡΙΟΣ Δ., ΠΟΥΤΣΕΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής: ΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ) | 6-0 |
6. | ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ – ΒΡΑΣΙΕΣ | Αστρους | Κυριακή | 12/10/14 | 16:00 | ΓΚΟΒΕΣΗΣ Δ., ΜΠΑΛΑΣΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) | 2-0 |
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ – ΠΑΝΘΥΡΕΑΤΙΚΟΣ | Ανω Δολιανών | Σάββατο | 18/10/14 | 16:00 | ||
ΦΑΛΑΙΣΙΑ – ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | ΔΑΚ Μεγαλόπολης | Σάββατο | 18/10/14 | 16:00 | ||
ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ – ΛΕΩΝΙΔΙΟ | Αγίου Ανδρέα | Σάββατο | 18/10/14 | 16:00 | ||
ΤΕΓΕΑ – ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ | Φιλικών | Κυριακή | 19/10/14 | 16:00 | ||
ΒΡΑΣΙΕΣ – ΠΑΓΓΟΡΤΥΝΙΑΚΟΣ | Αγίου Ανδρέα | Κυριακή | 19/10/14 | 16:00 | ||
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ | Αστρους | Κυριακή | 19/10/14 | 16:00 |
πηγή: ΕΠΣ Αρκαδίας