Β’ κατηγορία: Αποτελέσματα 15ης αγωνιστικής, πρόγραμμα 16ης και βαθμολογίες

0
90

1ος όμιλος

 telos_15is_b1_vathmologia

Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(15η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
 ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο07/02/1515:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή08/02/1515:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ Μ.3-3
 Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή08/02/1515:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Λ.0-0
 ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ –Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣΚυριακή08/02/1515:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-5
 Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή08/02/1515:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)4-1

 

Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(16η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
 Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο14/02/1515:00  
 Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο14/02/1515:00  
 ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο14/02/1515:00  
 ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή15/02/1515:00  
 Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή15/02/1515:00

 

 

2ος όμιλος

telos_15is_b2_vathmologia

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
 ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΣΥΚΕΑΣΣάββατο07/02/1500:00 0-3 α.α.
 Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – Α.Σ. ΜΑΝΗΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο07/02/1515:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.1-1
 Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΑΣΩΠΟΥΚυριακή08/02/1511:00 3-0 α.α.
 Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ – Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή08/02/1515:00ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.3-0
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή08/02/1515:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.1-4

 

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΣάββατο14/02/1500:00  
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ – Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΕΛΙΚΑΣΣάββατο14/02/1515:00  
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο14/02/1515:00  
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΑΣΩΠΟΥΚυριακή15/02/1515:00  
Α.Σ. ΜΑΝΗΣ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή15/02/1515:00

 

πηγή: ΕΠΣ Λακωνίας